Sorum var Bilgisi olan varmı

• Konbuyu başlatan Mervetas
  • Toplam 9 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mervetas tarafından oluşturulan Bilgisi olan varmı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 728 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bilgisi olan varmı
Konbuyu başlatan Mervetas
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aleyna Yavuz

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
53 gündür doğum yaptım doğduğu ilk günden itibaren bebeğim yogunbakimda solunum cihazına bağlı bebeği böyle olan varmı yardımcı olur musunuz?
Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah kuzum 🤲🏻 tez vakitte çıkar yoğum bakımdan suan durumu nasıl peki miniğin

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Rabbim safi ismi ile şifa versin inşallah rabbim yavrunu sana bağışlasın 🤲🤲🤲 senide yavruna bağışlasın. İnşallah

Badegül

Kayıtlı Üye
rank
53 gündür doğum yaptım doğduğu ilk günden itibaren bebeğim yogunbakimda solunum cihazına bağlı bebeği böyle olan varmı yardımcı olur musunuz?
Benim bebeğim de öyle olmuştu 30 gün kaldı erken doğdu 35 haftalıj gününü tamamlıyolar genelde sizinki kaç jaftalık kaç kilo
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ama merak etme orada ona iyi bakıyolar içini rahat tut sütünü götür sürekli. Bizle aynı anda küveze giren bebekler hep çıkmıltı bizimki daha makineden çıkamamıltı çok üzülüyo insan ne söylesek boş ama birhün ansızın ararlar taburcu olur inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.