Sorum var Biliyormuydunuz doğurdum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Özlem tam tarafından oluşturulan Biliyormuydunuz doğurdum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,138 kez görüntülenmiş, 40 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Biliyormuydunuz doğurdum
Konbuyu başlatan Özlem tam
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Halitcan

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Öncelikle size cook dua ettim inanki Allahim hic düşmanımı o darda bırakmasın 6 cm açıklığım vardı ve sancim bir türlü gelmiyordu sonun suni sanci verdiler b3n bi türlü gitmek istemedim dr ye cook korku sarmıştı beni eşim kaynanam hepsi zorladilar gidecen diye hastahaneye gittm saat 1 kadar oyaladım gidemiyordum bi türlü yatış için sonunda tm dedim drek doğum masasına aldılar beni takip ettiler sonra yan odaya alacam dedi sonra birden bire acilmalarimdoğumum hepsi 1 saat sürmeden gerçekleşti cook zordu çocuğum cook güzeldi değdi ama çocuğun solunumun da sıkıntı çıktı git sana20 dk gelir bebeğin dedi yanina bi türlü gelmedi yoğun bakıma bırakmışlar meğerse ciğerleri iyidegil dedi yarın size bilgi veririz dedi tm sabah oldu bilgi için çağırdılar gittim esin gelsin sonra yanında olsun dedi dr bildim biseyler ters gidiyor 😪😪
Bebek şuan nasıl kuzum

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Öncelikle size cook dua ettim inanki Allahim hic düşmanımı o darda bırakmasın 6 cm açıklığım vardı ve sancim bir türlü gelmiyordu sonun suni sanci verdiler b3n bi türlü gitmek istemedim dr ye cook korku sarmıştı beni eşim kaynanam hepsi zorladilar gidecen diye hastahaneye gittm saat 1 kadar oyaladım gidemiyordum bi türlü yatış için sonunda tm dedim drek doğum masasına aldılar beni takip ettiler sonra yan odaya alacam dedi sonra birden bire acilmalarimdoğumum hepsi 1 saat sürmeden gerçekleşti cook zordu çocuğum cook güzeldi değdi ama çocuğun solunumun da sıkıntı çıktı git sana20 dk gelir bebeğin dedi yanina bi türlü gelmedi yoğun bakıma bırakmışlar meğerse ciğerleri iyidegil dedi yarın size bilgi veririz dedi tm sabah oldu bilgi için çağırdılar gittim esin gelsin sonra yanında olsun dedi dr bildim biseyler ters gidiyor 😪😪
İyimi şimdi bebeğin peki

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Eşimi aradim geldi hemen baktım dr çok üzgün saat 7 kadar iyidi aniden kötüleşti size vermeyi bile düşünüyordum ama kalbi delik olabilir ameliyat olabilir hatta ankaraya bile gidebilir çocuğunu uyuttukdedi ben bittim eşim bitti resmen inanki kusmamak için zir tuttum hic eşimin öyle ağladığını 9 senedir görmemiştim hocam bana bisey söyleyin benim b3begimin neyi var dedim sustu entube mioldu dedim evet dedi başka hastahaney3 sevk ettiler ordanda başka hastahane ye
Şuan peki sevk edilen hastanede ne diyor doktorlar

Özlem tam

Kayıtlı Üye
rank
İyimi şimdi bebeğin peki
Çok şükür kalbinde birşey çıkmadı binlerce şükür ordan da başka hastahane ye gitmiş ordada ciğerinde su var inş iyiye giderse 15 güne size veririz demis Esim E ben sadece 1 defa gördüm o kadar versin gormuyryim öyle iyi olsun inaninki benim doğum doktorum bile benimle beraber oturdu ağladı senin bebeğin cook güzel coook tatlı dedi ağladı coook zor cook Allahim hic birinizin elini boş göndermesin evine bana dua edin lütfen bebeğim yanıma gelsin sütüm gelmiyor yollayın demis ama yok

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Çok şükür kalbinde birşey çıkmadı binlerce şükür ordan da başka hastahane ye gitmiş ordada ciğerinde su var inş iyiye giderse 15 güne size veririz demis Esim E ben sadece 1 defa gördüm o kadar versin gormuyryim öyle iyi olsun inaninki benim doğum doktorum bile benimle beraber oturdu ağladı senin bebeğin cook güzel coook tatlı dedi ağladı coook zor cook Allahim hic birinizin elini boş göndermesin evine bana dua edin lütfen bebeğim yanıma gelsin sütüm gelmiyor yollayın demis ama yok
Şükür bebek iyiymiş kuzum resmen kalbim ağzımda okudum yazdıklarını 🥺 rabbim sağlığına kavuşup kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲🏻

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Çok geçmiş olsun Rabbim şifa versin canım ilk gittiğin doktorun niye öyle saçma sapan konuşup, saçma davranışlar sergiledi acaba. Rabbim sağ salim bebeğini kucağına almayı nasip etsin

Ebuşşş

Kayıtlı Üye
rank
Allah'm bu zorlu süreci inşallah tez zamanda atlatırsınız kuzum inşallah bebisinede sagliklıca kavuşursun

Özlem tam

Kayıtlı Üye
rank
Şükür bebek iyiymiş kuzum resmen kalbim ağzımda okudum yazdıklarını 🥺 rabbim sağlığına kavuşup kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲🏻
Amin amin ins 1 gün de hepsini yaşadım inş bilgi verecekler Esim E bu akşam iyi söylerler iyiye gidiyor derler iyiki yollamışlar beni bebeğim iribi bebrkmis dr fark etmemiş asla seni normal doğurmazdım bilseydim seninle gurur duyuyorum dedi bilsem inanki ya sezeryan yada baştan ayağa yırtardım seni Esim E hepsine söylemiş gurur duyungelininizle bugün sevmeye gelmiş ti odama görmeyince o bile ağladı cook iyi ebeye ve dr denk geldim inş sizde gelirsiniz ama elinizde azda imkan varsa lütfen özel de doğum yapın.lutfen
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok geçmiş olsun Rabbim şifa versin canım ilk gittiğin doktorun niye öyle saçma sapan konuşup, saçma davranışlar sergiledi acaba. Rabbim sağ salim bebeğini kucağına almayı nasip etsin
Bilmiyorum ki zaten onun gozetimindey di cook korkuttu beni cook

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Amin amin ins 1 gün de hepsini yaşadım inş bilgi verecekler Esim E bu akşam iyi söylerler iyiye gidiyor derler iyiki yollamışlar beni bebeğim iribi bebrkmis dr fark etmemiş asla seni normal doğurmazdım bilseydim seninle gurur duyuyorum dedi bilsem inanki ya sezeryan yada baştan ayağa yırtardım seni Esim E hepsine söylemiş gurur duyungelininizle bugün sevmeye gelmiş ti odama görmeyince o bile ağladı cook iyi ebeye ve dr denk geldim inş sizde gelirsiniz ama elinizde azda imkan varsa lütfen özel de doğum yapın.lutfen
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bilmiyorum ki zaten onun gozetimindey di cook korkuttu beni cook
Şahsen ben senin doktorunun yaptigi şeyi doğru bulmuyorum yani bulamıyorum yani nerden baksqm.yanlis geliyor bana ilk o kadar açılmaya seni eve göndermesi durmadan bebeğin iri olduğunu anlamaması bebeğin durumu söylerken resmen aklinzii çıkarmışlar gibi geldi bana. Keşke biraz daha bilincinde olsaymis her şeyin.

Tüm sayfalar yüklendi.