Sorum var Biliyormuydunuz doğurdum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Özlem tam tarafından oluşturulan Biliyormuydunuz doğurdum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,142 kez görüntülenmiş, 40 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Biliyormuydunuz doğurdum
Konbuyu başlatan Özlem tam
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Halitcan

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Amin amin ins 1 gün de hepsini yaşadım inş bilgi verecekler Esim E bu akşam iyi söylerler iyiye gidiyor derler iyiki yollamışlar beni bebeğim iribi bebrkmis dr fark etmemiş asla seni normal doğurmazdım bilseydim seninle gurur duyuyorum dedi bilsem inanki ya sezeryan yada baştan ayağa yırtardım seni Esim E hepsine söylemiş gurur duyungelininizle bugün sevmeye gelmiş ti odama görmeyince o bile ağladı cook iyi ebeye ve dr denk geldim inş sizde gelirsiniz ama elinizde azda imkan varsa lütfen özel de doğum yapın.lutfen
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bilmiyorum ki zaten onun gozetimindey di cook korkuttu beni cook
Onların hatasını maalesef ki 1 aile çekiyor Allah yardımcınız olsun kuzum sen bebeğinle sağ Salim kavuş önemli olan bu zaten. Hiç canını sıkma bol bol dua et Rabbim şifa versin inşallah

Özlem tam

Kayıtlı Üye
rank
Çok geçmiş olsun Rabbim şifa versin canım ilk gittiğin doktorun niye öyle saçma sapan konuşup, saçma davranışlar sergiledi acaba. Rabbim sağ salim bebeğini kucağına almayı nasip etsin
Bilmiyorum ki zaten onun gozetimindey di cook korkuttu beni cook öldüm resmen

Şahsen ben senin doktorunun yaptigi şeyi doğru bulmuyorum yani bulamıyorum yani nerden baksqm.yanlis geliyor bana ilk o kadar açılmaya seni eve göndermesi durmadan bebeğin iri olduğunu anlamaması bebeğin durumu söylerken resmen aklinzii çıkarmışlar gibi geldi bana. Keşke biraz daha bilincinde olsaymis her şeyin.
Ya benim acilmamitakip ediyordu zaten 2 gün de bir gideceğim gün 6 cm olmuştu yoksa 4 cm di benim doktorum söylemedi ki yoğun bakım doktoru söyledi kendi doktorum bebeğin kilosunu tahmin edemiyordu artik net çıkmıyordu çünkü çocuk baş aşağıydı 3 aydır kafası kanala düşmediği için yanmiyoksa normal mi göremiyordu artik dedi onu doğumda görecen yan olsa seni sezeryana alacam dedi

Onların hatasını maalesef ki 1 aile çekiyor Allah yardımcınız olsun kuzum sen bebeğinle sağ Salim kavuş önemli olan bu zaten. Hiç canını sıkma bol bol dua et Rabbim şifa versin inşallah
Amin tek duam inanki sizler oldunuz ben hic birinizi tanımıyorum ama o anda hepinize dua ettim çünkü çok dar ve zor kapıinş korkunuzda emin olup brnim gibi 1 avazda kurtulun bana sadece Allah yardım etti ben bunu gördüm sabaha kadar uyumadım gideceğim gün meryem süresi okudum bol bol inşikak okudum suya üfledim içtim yasin okuduk 33 tane besmele yazıp avuç icimde tuttum doğana kadar elimde düştükçe ebe sıkıştırdı ALLAH ebemden razı olsun idrar kesem çıkmasın diye eliyle tuttu ve dr elinden geldikçe derindikiş attim sana dedi rahmin açık olmasın dedi ebe hatta güldü seni kiz gibi yaptı dedi

Son düzenleme:

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Çok şükür kalbinde birşey çıkmadı binlerce şükür ordan da başka hastahane ye gitmiş ordada ciğerinde su var inş iyiye giderse 15 güne size veririz demis Esim E ben sadece 1 defa gördüm o kadar versin gormuyryim öyle iyi olsun inaninki benim doğum doktorum bile benimle beraber oturdu ağladı senin bebeğin cook güzel coook tatlı dedi ağladı coook zor cook Allahim hic birinizin elini boş göndermesin evine bana dua edin lütfen bebeğim yanıma gelsin sütüm gelmiyor yollayın demis ama yok
Öncelikle gözün aydın canım çok geçmiş olsun inşallah bebeğine bir an önce kavuşursun. Gebelikte bebeğinde bir sıkıntı gözüküyormuydu neden oldu acaba

Özlem tam

Kayıtlı Üye
rank
Öncelikle gözün aydın canım çok geçmiş olsun inşallah bebeğine bir an önce kavuşursun. Gebelikte bebeğinde bir sıkıntı gözüküyormuydu neden oldu acaba
Hayır hiç gözükmedi doktorum dedi ki senin onu karnında beslemen bütün açıklığı kapatıyor ne zamanki doğunca bebek tek kalınca o zaman ortaya çıkıyor sıkıntısı yoksa sen cook iyi bi annesin cook gusel doğum yaptin kalbi zaten hep makinada bakılıyordu doğunca oldu geçde doğurmadım2 ikinmada geldi ilk defa karnıma çıkmadılar bile

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Hayır hiç gözükmedi doktorum dedi ki senin onu karnında beslemen bütün açıklığı kapatıyor ne zamanki doğunca bebek tek kalınca o zaman ortaya çıkıyor sıkıntısı yoksa sen cook iyi bi annesin cook gusel doğum yaptin kalbi zaten hep makinada bakılıyordu doğunca oldu geçde doğurmadım2 ikinmada geldi ilk defa karnıma çıkmadılar bile
En azından rabbim evladini sana bağışladi ya şuan ne desek boş zaten Allah'ım hiç birinin acısını göstermesin kzuum ne sana nede bizlere 🤲🏻

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Bilmiyorum ki zaten onun gozetimindey di cook korkuttu beni cook öldüm resmen

Ya benim acilmamitakip ediyordu zaten 2 gün de bir gideceğim gün 6 cm olmuştu yoksa 4 cm di benim doktorum söylemedi ki yoğun bakım doktoru söyledi kendi doktorum bebeğin kilosunu tahmin edemiyordu artik net çıkmıyordu çünkü çocuk baş aşağıydı 3 aydır kafası kanala düşmediği için yanmiyoksa normal mi göremiyordu artik dedi onu doğumda görecen yan olsa seni sezeryana alacam dedi

Amin tek duam inanki sizler oldunuz ben hic birinizi tanımıyorum ama o anda hepinize dua ettim çünkü çok dar ve zor kapıinş korkunuzda emin olup brnim gibi 1 avazda kurtulun bana sadece Allah yardım etti ben bunu gördüm sabaha kadar uyumadım gideceğim gün meryem süresi okudum bol bol inşikak okudum suya üfledim içtim yasin okuduk 33 tane besmele yazıp avuç icimde tuttum doğana kadar elimde düştükçe ebe sıkıştırdı ALLAH ebemden razı olsun idrar kesem çıkmasın diye eliyle tuttu ve dr elinden geldikçe derindikiş attim sana dedi rahmin açık olmasın dedi ebe hatta güldü seni kiz gibi yaptı dedi
Allah razı olsun kuzum bizde ne kadar tanıyıp bilmesekte dualarımız seninle ve bebeğinle. Senin doktorunda sıkıntı varmış maalesef en başından yanlış yapmış birde üzerine baya korkutmuş. İnşallah bebeğin sağ salim şekilde çıkar hastaneden. Moralini bozma Allah'a sığın diyeceğim ama moral bozmamak elde değil dua etmekten başka bişey gelmiyor elimizden

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Neden pldu ozaman canım bebek iyiyse doğumdada bir sıkıntı çıkmadıysa sebebi ne ya 🙄

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Çok şükür kalbinde birşey çıkmadı binlerce şükür ordan da başka hastahane ye gitmiş ordada ciğerinde su var inş iyiye giderse 15 güne size veririz demis Esim E ben sadece 1 defa gördüm o kadar versin gormuyryim öyle iyi olsun inaninki benim doğum doktorum bile benimle beraber oturdu ağladı senin bebeğin cook güzel coook tatlı dedi ağladı coook zor cook Allahim hic birinizin elini boş göndermesin evine bana dua edin lütfen bebeğim yanıma gelsin sütüm gelmiyor yollayın demis ama yok
İnan çok üzülüyom böyle anne bebek ayrı olunca inşallah dua ederim miniğim duzelsinde annesinin kucağına kokusuna kavuşsun rabbimin bir sınavı bazen oluyor daha beterinden saklasın annelik zor insan anne olunca anlıyor bizi birbirimiz anlarız hepimiz anneyiz dua edelim ya safi adının hürmetine tez zamanda şifa versin rabbim minik yavrumuza

Halitcan

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim bebeğini hayırlı ve sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin inşallah canım dualarım seninle tez evel bebeğine kavuşasın inşallah

Canım sen ak damar hastanesindemi doğum yaptın

Canım sen ak damar hastanesindemi doğum yaptın

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.