Biogaia gaz damlası

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde 𝕶ü𝖇𝖗𝖆 𝕶𝖔ç𝖞𝖎ğ𝖎𝖙♥️ tarafından oluşturulan Biogaia gaz damlası başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,043 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Biogaia gaz damlası
Konbuyu başlatan 𝕶ü𝖇𝖗𝖆 𝕶𝖔ç𝖞𝖎ğ𝖎𝖙♥️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Lyl

Fatma aktaş

Kayıtlı Üye
rank
Bende kullanıyorum onu bebeğime biraz iyi geldi ama halen gazı var
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gaz ilacının hiç birini almadım, çörek otu yağını tek geçerim
Çörek otu yağını nasıl kullandınız bende bu gün bı arkadaşımdan duydum aldım ama nasıl kullanmam gerekiyor

Ebranur kel

Kayıtlı Üye
rank
Mrb hanımlar dün kızımı hastaneye götürdüm orada nöbetçi hemşire bana biogaia gaz damlası önerdi çok iyi olduğunu söyledi sizlerde kullanan bilen varmı nasıl iyimi🤔

Mrb hanımlar dün kızımı hastaneye götürdüm orada nöbetçi hemşire bana biogaia gaz damlası önerdi çok iyi olduğunu söyledi sizlerde kullanan bilen varmı nasıl iyimi🤔
Ben kullanıyorum canım işime baya yaradı. Gaz çıkartamiyordu şimdi rahatlıkla çıkartıyor

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank
Anasaglıgı hemşiremiz sab simplex Gaz damlasını önerdi çok iyi geldi. Aglama, nöbetleri vardı kabızlığı vardı agladı mı susmuyordu çok kötü zamanlardı şükür şimdi aglama krizlerimiz bitti anında, etkili olmuştu canım.

Üç prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank

Bende kullanıyorum onu bebeğime biraz iyi geldi ama halen gazı var
Canım devamlı aynı saatinde ver o zaman işe yarıyor ben sabah 7 öğle 3 akşam 9 da veriyorum baya işe yaradı hem alt hem üst çıkarıyor

Anasaglıgı hemşiremiz sab simplex Gaz damlasını önerdi çok iyi geldi. Aglama, nöbetleri vardı kabızlığı vardı agladı mı susmuyordu çok kötü zamanlardı şükür şimdi aglama krizlerimiz bitti anında, etkili olmuştu canım.
Bizde hiç işe yaramadı 1 ay düzenli kullanmama rağmen 🙄

Lyl

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar