Biontek vurulan hamileler var mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde BİRGÜL gözde tarafından oluşturulan Biontek vurulan hamileler var mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,667 kez görüntülenmiş, 57 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Biontek vurulan hamileler var mi
Konbuyu başlatan BİRGÜL gözde
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Smyrmry

BİRGÜL gözde

Kayıtlı Üye
rank
Yan etkisi falan oldumu kontrolüm vardı dr çıkışta git ol Biontek dedi ama forumda ateş titreme kusma yorgunluk ve hamileler için fazla arastirilmadigini söylüyor

G

Güllü

Guest
Evet ben biontech vuruldum 32 ve 35. Haftalarda sadece kol agrım oldu ilkinde ikincisin de biraz ateşim oldu ama onun dışında cok şükür bişey olmadı bebeğim de iyi

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Hiiiiç korkma canim inanirmisin tetenoz aşısı oldugumda 3 gun kolumu kaldiramamistim biontec oldum 1 tane yan etki yasamadim kolum bile agrimadi sadece hafif 1 gun acidi okadar . Kesinlikle biontec ol bence . Sinovac olacagina hic olma daha iyi benim fikrim kuşum🐥

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Hiiiiç korkma canim inanirmisin tetenoz aşısı oldugumda 3 gun kolumu kaldiramamistim biontec oldum 1 tane yan etki yasamadim kolum bile agrimadi sadece hafif 1 gun acidi okadar . Kesinlikle biontec ol bence . Sinovac olacagina hic olma daha iyi benim fikrim kuşum🐥
Gizem tetenoz oldum öldüm eşim dedi bu kolun niye şişti adam korktu biontech oldum hiç birşey ılmadı

Tüm sayfalar yüklendi.