Biontek vurulan hamileler var mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde BİRGÜL gözde tarafından oluşturulan Biontek vurulan hamileler var mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,750 kez görüntülenmiş, 57 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Biontek vurulan hamileler var mi
Konbuyu başlatan BİRGÜL gözde
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Smyrmry

BİRGÜL gözde

Kayıtlı Üye
rank
Burdayım biontech aşı oldum 2 gün kolum agrıdı başka hiç birşey olmadı 2inci doz da gidip yapacçcam kasımda
Kaç haftaliksiniz
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gizem tetenoz oldum öldüm eşim dedi bu kolun niye şişti adam korktu biontech oldum hiç birşey ılmadı
Bende tetonazda kolum şişti kaldıramadım kaç ay oldu hala bezi şeklinde şişlik var Biontek mi oluyum simdii

⭐Özge⭐

Kayıtlı Üye
rank
Doktoruma söyledim sen şimdiye kadar neden yaptırmadım dwfi
Ben de başta tereddütteydim. Aşı karşıtı bir kesim var, bunların içinde doktorlar da var. O yüzden insanların kafası karışıyor. Bulaşıp grip gibi atlatan anneler yok değil. Ama haberlerde görüyoruz, hamileler çok ağır geçirebiliyor, ilaç da içemiyor veya bebeği erken almak zorunda kalanlar var, hayatını kaybeden anneler var ALLAH korusun. Yani bütün dünya bu aşıları oluyor. Uzun süre sonra etkileri olur mu sadece hamilelerde değil herkes için bilinmiyor zaten. Şu ana kadar hamileyken aşı olup bir sorun yaşayan yok. Tüm bunları düşündüm. Tek bir doktorla yetinmeyip daha fazlasına da sordum. Eğer aşı olmazsam bir bulaştı mı sonuçlarının daha ağır olabileceğini ve özellikle biontech olmamı söylediler. Eğer aşı olursak bebek de antikorlu doğuyor. Ben 7. ve 8. aylarımda oldum. İNŞALLAH aşı olan herkes için faydalı olur. Tabi herkesin kendi kararı olup olmamak☺️

Rabia111

Kayıtlı Üye
rank
Yan etkisi falan oldumu kontrolüm vardı dr çıkışta git ol Biontek dedi ama forumda ateş titreme kusma yorgunluk ve hamileler için fazla arastirilmadigini söylü

Yan etkisi falan oldumu kontrolüm vardı dr çıkışta git ol Biontek dedi ama forumda ateş titreme kusma yorgunluk ve hamileler için fazla arastirilmadigini söylüyor
16 haftalık gebeyim sabah 10 da oldum ilk doz biontech şimdilik bişey yok yan etki olarak iyiyim şükürler olsun

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Ben de başta tereddütteydim. Aşı karşıtı bir kesim var, bunların içinde doktorlar da var. O yüzden insanların kafası karışıyor. Bulaşıp grip gibi atlatan anneler yok değil. Ama haberlerde görüyoruz, hamileler çok ağır geçirebiliyor, ilaç da içemiyor veya bebeği erken almak zorunda kalanlar var, hayatını kaybeden anneler var ALLAH korusun. Yani bütün dünya bu aşıları oluyor. Uzun süre sonra etkileri olur mu sadece hamilelerde değil herkes için bilinmiyor zaten. Şu ana kadar hamileyken aşı olup bir sorun yaşayan yok. Tüm bunları düşündüm. Tek bir doktorla yetinmeyip daha fazlasına da sordum. Eğer aşı olmazsam bir bulaştı mı sonuçlarının daha ağır olabileceğini ve özellikle biontech olmamı söylediler. Eğer aşı olursak bebek de antikorlu doğuyor. Ben 7. ve 8. aylarımda oldum. İNŞALLAH aşı olan herkes için faydalı olur. Tabi herkesin kendi kararı olup olmamak☺️
Bende korkuyordum ama çok araştırdım youtu.be dinledim sonra arkadaşlar hepsi vurdu burda, bende cesaret ettim biontech oldum

Tüm sayfalar yüklendi.