Bir haftalık gebelik kanda gözükür mü

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynep41 tarafından oluşturulan Bir haftalık gebelik kanda gözükür mü başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,357 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bir haftalık gebelik kanda gözükür mü
Konbuyu başlatan Zeynep41
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynep41

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Selam ben bu ayin 5i adet gormeliyim belimde ve karnimda agrilar oluyor ara sira gebe olma wansin varmi bu halde?
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Belde agri gebeliye iwaret ola bilirmi?
Bilmem ki kuzum adetin geçirirse test yaparsın ben hastaneye gidicem diye test yaptım varsa altta bakmasın diye testte çıktı kanda çıkmadı 🤦‍♀️

Kimseye yaşatmasın rabbim 1.5 ay boyunca oğlumun varlığından haberdar değildim 😂😂
Kıyamam valla zormuş 😂

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Bilmem ki kuzum adetin geçirirse test yaparsın ben hastaneye gidicem diye test yaptım varsa altta bakmasın diye testte çıktı kanda çıkmadı 🤦‍♀️

Kıyamam valla zormuş 😂
İnslalah hayırlı haberlerini alırız kuzum

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar ben 10 gün önce korunmadım bi defa tek bugun adet günüm dün kan verdim negatif ti ama test yaptım öncesinde pozitif çıktı böyle olan varmı 1 haftalık gebelik kanda çıkar mı doktor dün çıkmaz dedi ama gene sen bilirsin kan ver istersen dedi kafam karıştı🤦‍♀️
Bencede kanda çıkmaz canım daha erken gibi ama

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank

Veysel

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ben 10 gün önce korunmadım bi defa tek bugun adet günüm dün kan verdim negatif ti ama test yaptım öncesinde pozitif çıktı böyle olan varmı 1 haftalık gebelik kanda çıkar mı doktor dün çıkmaz dedi ama gene sen bilirsin kan ver istersen dedi kafam karıştı🤦‍♀️
Canim benimde idrarda negatif cikmisti ve adetim 5 gün gecikti migde bulantim cok oldu tekrar bir idrar yapim dedim cikti kan verdim 39.7 cikti gec döllenme oldu sanirim insallah seninkide öyle olur rabbim hepimize nasip etsin evlat 🥰🥰🥰

Betam.bu arada adet gecikme olmadigi zaman yaptirdim 2.0 cikmisti

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Canim benimde idrarda negatif cikmisti ve adetim 5 gün gecikti migde bulantim cok oldu tekrar bir idrar yapim dedim cikti kan verdim 39.7 cikti gec döllenme oldu sanirim insallah seninkide öyle olur rabbim hepimize nasip etsin evlat 🥰🥰🥰

Betam.bu arada adet gecikme olmadigi zaman yaptirdim 2.0 cikmisti
Amin canım inşallah 🤲💖

Sarıcivciv41

Kayıtlı Üye
rank
15 gün snra çıkar erken henüz ... idrar testi bozuktr kanda bişey çıkmamışsa👍

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Doktor doğru demiş cnm 15 gün döllenme olur kanda bı haftada çıkmayabilir biraz daha bekle

Tüm sayfalar yüklendi.