Bir post iki soru

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde azram cankizim tarafından oluşturulan Bir post iki soru başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 596 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bir post iki soru
Konbuyu başlatan azram cankizim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Slm güzel annneler kızıma pekmez verebilirmiyim 9 aylık on günlük ikinci sorum misafir menüsü istiyorum sizden şimdiden teşekkürler 💞
Canım pekmez i biraz sulandırarak verebilir sin benim de bugün misafirim var ben kürdan kebabı pirinç pilavı yoğurt çorbası salata yaparak sarması iki tane meze ve pastane usulü şekerpare yapacağım

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Slm güzel annneler kızıma pekmez verebilirmiyim 9 aylık on günlük ikinci sorum misafir menüsü istiyorum sizden şimdiden teşekkürler 💞
Ben Yuşa Han'a 40 günlükten beri üzüm pekmezi veriyorum kan ilacı kullanmamaya rağmen kansızlık şükür pekmez sayesinde yok.
Misafir iftar menüsü
Yayla, mercimek çorbası
Sebzeli, mantarlı fırın tavuk, karnıyarık, fırın köfte
Pirinç pilavı tabiki ben pirinç pilavını sade yapmam mısır, garnitür veya bezelyede koyabilirsin içine
Çoban salata
Yanına sulu yemek yeşil fasülye, patlıcan yemeği veya kabak yemeği de olabilir tercihine bağlı

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Ben Yuşa Han'a 40 günlükten beri üzüm pekmezi veriyorum kan ilacı kullanmamaya rağmen kansızlık şükür pekmez sayesinde yok.
Misafir iftar menüsü
Yayla, mercimek çorbası
Pirinç pilavı tabiki ben pirinç pilavını sade yapmam mısır, garnitür veya bezelyede koyabilirsin içine
Çoban salata
Yanına sulu yemek yeşil fasülye, patlıcan yemeği veya kabak yemeği de olabilir tercihine bağlı
Offf bende geliyorum merve menu super her çeşit var masallah🤭🤭🥰❤❤❤

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Misafir iftar menüsü
Yayla, mercimek çorbası
Çoban salata
Allah razı olsun 7 yıldır tavuk yemiyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Offf bende geliyorum merve menu super her çeşit var masallah🤭🤭🥰❤❤❤
Masterchef Merve💞💞💞

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Evet tabiki verebilirsin pekmez ben 6 aylıkken eczaneden hünnap keçiboynuzu pekmezi önerdi kadın aldım bir çay kaşığı verdim faydaları çok ayrıca biz yazın Konya'da çiftliğimiz var orda kendi bahçemizde ki üzümleri toplayıp pekmez yaptık onuda veriyorum arada çok tatlı güzel tadı var keçiboynuzu biraz ağır çünkü misafir menüsüne gelince de etli güveç yanına zeytinyağli yemek meze salata tarzı yap artık bıktım ben yemek yapmayı düşünmekten hep bunu söylerim yemek yapmak kolay düşünmesi zorr kolay gelsin sana da 😘😘😘Azra kuşu da op yerime 😘😘😘
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet tabiki verebilirsin pekmez ben 6 aylıkken eczaneden hünnap keçiboynuzu pekmezi önerdi kadın aldım bir çay kaşığı verdim faydaları çok ayrıca biz yazın Konya'da çiftliğimiz var orda kendi bahçemizde ki üzümleri toplayıp pekmez yaptık onuda veriyorum arada çok tatlı güzel tadı var keçiboynuzu biraz ağır çünkü misafir menüsüne gelince de etli güveç yanına zeytinyağli yemek meze salata tarzı yap artık bıktım ben yemek yapmayı düşünmekten hep bunu söylerim yemek yapmak kolay düşünmesi zorr kolay gelsin sana da 😘😘😘Azra kuşu da op yerime 😘😘😘

Tüm sayfalar yüklendi.