Bir sorum var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğum Hikayeleri kategorisinde Defneninannesi tarafından oluşturulan Bir sorum var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,700 kez görüntülenmiş, 53 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğum Hikayeleri
Konu Başlığı Bir sorum var
Konbuyu başlatan Defneninannesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 Erkek Annesi👼🏼🧿

Defneninannesi

Kayıtlı Üye
rank
Cok geçmiş olsun
Ilık duş al diye uyarmadilar mi? Hem dikisler sicaktan kanama da yapar. Bu yüzden ılık duş dikisler kapanana kadar en iyisi
Hayır demediler.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Niyeki bende girdim sıcak duşa hiç demediler yani uyarmadalir
Zaten nerde kötü bişe var hep benim başıma geliyor 🤦🏻‍♀️

Ayyy canım cok gecmis olsun benim patlamadi ama açılma yapti
Sağol canım peki nasıl iyileşti uzun mu sürdü toparlanman

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Hayır demediler.

Ne yazikki uzun sürdü krem kullandim tabi o anda dikislerime pek yanamadim kizim yoğun bakimda ameliyattaydı zatan o yuzden oldu çankırıda ankaraya ambulansla gittigimiz icin ambulansta olan oldu

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
A

Ayın 11 inde yaptım doğumu 3 gün önce patladı dikişlerim baygınlık geçirdim

Yüz üstü yatırıyolar sürekli bebeğime de bakamıyorum
Ahh canım ne zor bı durum çok üzüldüm çok geçmiş olsun kendini vok mu yordun neden nasıl oldu ki 🙄yada doktordan kaynaklı bişeyi acaba

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Ne yazikki uzun sürdü krem kullandim tabi o anda dikislerime pek yanamadim kizim yoğun bakimda ameliyattaydı zatan o yuzden oldu çankırıda ankaraya ambulansla gittigimiz icin ambulansta olan oldu
Asenam sende bayağı zorluk çekmişsin iki tane doğum yaptım rabbim korudu beni tek başınayim diye çok şükür çocuklarda bende hiç bir problem yaşamadık elhamdülillah gelirsede rabbimin sınavı der cekerdik

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Hayır demediler.

Çok geçmiş olsun bana da hiç demediler sadece 3 gün sonra bandajı çıkar duş al dedi, sıcak alma demedi.O gün kaç kere de eşime bu su çok sıcak dedim değil dedi durdu verilmiş sadakam varmış

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Çok geçmiş olsun bana da hiç demediler sadece 3 gün sonra bandajı çıkar duş al dedi, sıcak alma demedi.O gün kaç kere de eşime bu su çok sıcak dedim değil dedi durdu verilmiş sadakam varmış
Bende aynı sıcak suyla duş aldimki normalde sıcak suyu severim banyoda bide yazın doğum yaptığım halde demekki arkadaşın teni hassasmis canim ondanda olabilir

Defneninannesi

Kayıtlı Üye
rank
Ahh canım ne zor bı durum çok üzüldüm çok geçmiş olsun kendini vok mu yordun neden nasıl oldu ki 🙄yada doktordan kaynaklı bişeyi acaba
Aslında pek bise yaptığım da yoktu. Duşa girdim çıktım havlu kan içindeydi sıcak sudan olmuş dedi doktor.

Sağol canım Bana olan olduktan sonra diyolar sıcak su dikişi eritir patlama açılma yapar diye.

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Hayır demediler.

Kotu olmus, beni normal dogum yapmama rağmen 40 gün ayakta ılık duş alacaksin diye uyarmislardi, hatta gidip gelip tekrar etmislerdi

Tüm sayfalar yüklendi.