Bir sorum var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğum Hikayeleri kategorisinde Defneninannesi tarafından oluşturulan Bir sorum var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,699 kez görüntülenmiş, 53 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğum Hikayeleri
Konu Başlığı Bir sorum var
Konbuyu başlatan Defneninannesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 Erkek Annesi👼🏼🧿

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Asenam sende bayağı zorluk çekmişsin iki tane doğum yaptım rabbim korudu beni tek başınayim diye çok şükür çocuklarda bende hiç bir problem yaşamadık elhamdülillah gelirsede rabbimin sınavı der cekerdik
Aynen canim oglumda sknti yoktu ama kizimda gerçekten o kadar kötüydü ki anlatamam
Tabi rabbimden gelene raziyiz 🤲🙏

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Bana sadece yarın duş alabilirsin dediler şunu bunu yap yada yapma demediler. Bende nerden bilcem sıcak suyun etkisini düşünemedim de olan oldu artık🤦🏻‍♀️
Evet maalesef kimse isini duzgunce yapmiyor. Bir sorumsuz yuzunden baskasi aci cekiyor, kim bilir bu yuzden daha kac kisi aci cekecek. Rabbim gorevini layikiyla yapanlardan eylesin herkesi

Defneninannesi

Kayıtlı Üye
rank
Evet maalesef kimse isini duzgunce yapmiyor. Bir sorumsuz yuzunden baskasi aci cekiyor, kim bilir bu yuzden daha kac kisi aci cekecek. Rabbim gorevini layikiyla yapanlardan eylesin herkesi
Rabbim hepimizi düzgün insanlarla karşılaştırsın. Çocuğu sarılık diye götürdüm bu olaydan önce bana doktor bu gün kontrolü vardı zaten diyor
Bana çocuğu şu gün getirin demediler bile tesadüfen gitmiştik o gün.

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Aslında pek bise yaptığım da yoktu. Duşa girdim çıktım havlu kan içindeydi sıcak sudan olmuş dedi doktor.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sağol canım Bana olan olduktan sonra diyolar sıcak su dikişi eritir patlama açılma yapar diye.
İlk üç gün duş alma demişlerdi bana üç günden sonra da dikiş kısmını streç yapıp duş aldım

Rabbim hepimizi düzgün insanlarla karşılaştırsın. Çocuğu sarılık diye götürdüm bu olaydan önce bana doktor bu gün kontrolü vardı zaten diyor
Bana çocuğu şu gün getirin demediler bile tesadüfen gitmiştik o gün.
Bana da kontrole gelme gerek yok dedi ne senin nede bebeğin gerek yok demişlerdi 🤩🤩🤭

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
İlk üç gün duş alma demişlerdi bana üç günden sonra da dikiş kısmını streç yapıp duş aldım

Bana da kontrole gelme gerek yok dedi ne senin nede bebeğin gerek yok demişlerdi 🤩🤩🤭
Bana kontrole gel demislerdi ama 9 ay oldu neredeyse hala gidecegim 🤔 sadece cocugumu cocuk hastanesine kontrollerine goturuyorum

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Bi sorunun yoksa sorun yoktur ama insan kendini de ihmal etmemesi lazım
Sorun vardi o zamanlar ama cocugum yogun bakimda olunca cocuguma gitmeyi tercih ettim, sonra tam gidecegim gun de cocugum taburcu oldu. Sonra birakamadim cocugumu. Simdi duzeldi gibi birsey bir iki sıkıntı var ama biraz daha gecsin gidecegim inşallah ☺️ cocuk olunca insan kendini unutuyor

Defneninannesi

Kayıtlı Üye
rank
Sorun vardi o zamanlar ama cocugum yogun bakimda olunca cocuguma gitmeyi tercih ettim, sonra tam gidecegim gun de cocugum taburcu oldu. Sonra birakamadim cocugumu. Simdi duzeldi gibi birsey bir iki sıkıntı var ama biraz daha gecsin gidecegim inşallah ☺️ cocuk olunca insan kendini unutuyor
Sen kendine de bakmazsan çocuğa nasıl bakıcan canım çok şükür benim durumumda değilsin altını bile alamıyorum lütfen kendini ihmal etme.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar