Bir süt meselesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Nur123 tarafından oluşturulan Bir süt meselesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,821 kez görüntülenmiş, 39 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Bir süt meselesi
Konbuyu başlatan Nur123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ecmelll

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar sanki benim sütüm geliyor arada ya🤦‍♀️😅 göğsümün ucu kenarı falan hep kabuk tutuyor biliyorum dokunmamak lazım ama kızmayın midem bulanıyor 🥴
Ne güzel kuzum goguslerin süt üretimine başlamış ama sağma dokunma sana önerim göğüs pedi alabilirsin birde krem sur hassaslasmasın kolay yara olur

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Ne güzel kuzum goguslerin süt üretimine başlamış ama sağma dokunma sana önerim göğüs pedi alabilirsin birde krem sur hassaslasmasın kolay yara olur
Ya krem falan sürdüm ama işte öyle kalması da midemi kötü yapıypr canım ya sağmadan temizlesem

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Ya dokunma derler doğuma kadar doğumu tetikliyormuş sanırım benimde midem kaldırmıyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Krem aklıma gelmedi canım ya doğru dedin
Bende lansinoha basladim aklima geldikce suruyorum canim sende sür

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Valla ne iğrenç şey varsa hep bu kadınlarda 😂😂doğum doğum sancısı adet vss vss
Ahh ahh gerçekten gebeliği bulantısı kusması hastalığı doğumu bak büyüt emzir doyur yıka giydir 🤦‍♀️😅

Acikcasi istemedimde kazada olmadi.. ama hamile kalincada cok sevindim :)
Ya insan sevinmez mi yinede senin yavrun haklısın 🥰 ben 3.için çok geçmeden yapsak mı diyorum sonra bu hamileliğimde o kadar kötü geçti ki boşver 2 yeter diyorum

Acikcasi istemedimde kazada olmadi.. ama hamile kalincada cok sevindim :)
Ya insan sevinmez mi yinede senin yavrun haklısın 🥰 ben 3.için çok geçmeden yapsak mı diyorum sonra bu hamileliğimde o kadar kötü geçti ki boşver 2 yeter diyorum
İlkinden daha iyi emziriyorum seninde öyle olur İnşallah
Maşallah canım darısı başıma o zaman 🤲🤲

Tuuu

Kayıtlı Üye
rank
Ahh ahh gerçekten gebeliği bulantısı kusması hastalığı doğumu bak büyüt emzir doyur yıka giydir 🤦‍♀️😅

Maşallah canım darısı başıma o zaman 🤲🤲
Hicbiri birbirine benzemiyor oyle dusunme :) ben boyle ardqrdina olunca daha cok sevindim :) onlari gordukce bir arada cok mutlu oluyorum :)

Tüm sayfalar yüklendi.