Bir takım hazırlıklar🤰💜

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Elif kpln tarafından oluşturulan Bir takım hazırlıklar🤰💜 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,497 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Bir takım hazırlıklar🤰💜
Konbuyu başlatan Elif kpln
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ahsenlina

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Nisanda doğum yapacaklar ne haldesiniz ben dün ev temizliğimi yaptım dip köşe pencere kapı heryeri sildim kaldırdım yoruldum ama değdi tertemiz oldu ev💪 artık çanta hazırlamaya geldi sıra💕sizler de durumlar nasıl gidiyor🙂🤰
IMG_20210302_094555.jpg

Esra85

Kayıtlı Üye
rank
Ben daha 7_8 haftalığım kalkıp çorba yapamadım. Siz nasıl temizlik yaptınız o kadar

Yiğit&Yusuf bebişin annsi

💜💜💜💜💜💜
rank
Nisanda doğum yapacaklar ne haldesiniz ben dün ev temizliğimi yaptım dip köşe pencere kapı heryeri sildim kaldırdım yoruldum ama değdi tertemiz oldu ev💪 artık çanta hazırlamaya geldi sıra💕sizler de durumlar nasıl gidiyor🙂🤰
Ekli dosyayı görüntüle 482
Ya hepsi cok seker saglikla kullanilsin inşallah 🤗
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ayy masallah cok tatlilar sağlıkla gelsin minik valla ben 38+4 oldum her hafta evi dip köşe temizliyorum bu hafta doğuracam diye ama tık yok bende
En komigide o bence her an doguracakmisim gibi 35. Haftadan itibaren her dk evi duzenli tutmaya başlamıştım 🤣

Ben daha 7_8 haftalığım kalkıp çorba yapamadım. Siz nasıl temizlik yaptınız o kadar
O haftalarda normal ya corba pisirmek bi yana dursun halsizlikten kafani bile kaldiramiyorsun yalniz degilsin 🤣

Bebişimin annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Ekli dosyayı görüntüle 482
Ayyy çok güzel ler hayırlı sıyla doğurup kucağına alırsın ve güle güle giysin bunları minnoşun

Betül (❤Eda&Ela❤)

Kayıtlı Üye
rank
Ya hepsi cok seker saglikla kullanilsin inşallah 🤗

En komigide o bence her an doguracakmisim gibi 35. Haftadan itibaren her dk evi duzenli tutmaya başlamıştım 🤣

Aynen ya her an temiz tutmaya çalışıyorum ha bugün ha yarın diye

O haftalarda normal ya corba pisirmek bi yana dursun halsizlikten kafani bile kaldiramiyorsun yalniz degilsin 🤣

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Ayyy çok güzel ler hayırlı sıyla doğurup kucağına alırsın ve güle güle giysin bunları minnoşun
Amin cnm ALLAH razı olsun

Çok güzeller sağlıkla alırsın kucağına inşallah canım🤗
Amin cnm ALLAH razı olsun cümlemiz inşaALLAH

Ayy masallah cok tatlilar sağlıkla gelsin minik valla ben 38+4 oldum her hafta evi dip köşe temizliyorum bu hafta doğuracam diye ama tık yok bende
Hurma ye cnm RABBİM sağ salim sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin acısını göstermesin Rabbim

Maşallah Belkide en çok heyecanlı olan aylara yaklaşmışsınız.
Yakında başlarsınız niye doğurmuyorum ben ya demelere :) 🤰
Aynn abla 32 haftalık oldu temizliği fln çıkardım aradan ileri ki haftalarda hiç yapamam 2 tane küçük oğlum var ağırlaşmadan yaptm
Kız daha çok yenisin maşallah bu ne yorgunluk böyle☺️

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar