Bir yaşındakızı ı nasıl sütten kesebilir yardımcı olurmusunuz🌼🙏

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sabriye tarafından oluşturulan Bir yaşındakızı ı nasıl sütten kesebilir yardımcı olurmusunuz🌼🙏 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,308 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bir yaşındakızı ı nasıl sütten kesebilir yardımcı olurmusunuz🌼🙏
Konbuyu başlatan Sabriye
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Azranurun annesi

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Canım birsey surup korkutma bence siyah boya surenler falan oluyor sutu azaltan seyler ye ek gıdayı cogalt gece agladıgı zaman da geri uyutmaya calıs sut birikince sag sutunu azalır oyle kucukmus kızın

Sabriye

Kayıtlı Üye
rank
Canım birsey surup korkutma bence siyah boya surenler falan oluyor sutu azaltan seyler ye ek gıdayı cogalt gece agladıgı zaman da geri uyutmaya calıs sut birikince sag sutunu azalır oyle kucukmus kızın
Sütüm azaldı iyice zaten kızım iki kere çekse bitiyor onun dışında kızım gündüz aramıyo ama gece arıyor ama her yemeği yiyor ayırmıyo

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
1 yaşını geçmiş pınar çocuk sütleri var günlük yemek meyve derken bir şekilde kesersin canım

Kübraeymenenes

Kayıtlı Üye
rank
Üç hatalık gebeyim 14 aylık kızımı nasıl sütten kesicem siz neler yaptınız bana bilgi verirmisiniz
Bende hamile olduğumu öğrendiğimde 8 haftalıkti 11.haftaya kadar emzirdim doktorum emzirebilirsin dedi yani en azından geceleri devam edin
Üç hatalık gebeyim 14 aylık kızımı nasıl sütten kesicem siz neler yaptınız bana bilgi verirmisiniz
19 aylıkken kestim hamile olduğumu öğrendiğimde 8.haftalikti 11.haftaya kadar emzirdim azaltarak kestim.doktorum emzirebilirsin demişti.ilk olarak gündüzleri bir kere verdim geceleri devam ettim zaten emme süresi azaldığı için sütte azalıyor en son geceyi birden kestim tabi ki geceleri uyandı ağladı bir kaç gün sıkıntı oluyor ama kesinlikle gece uyandığında süt ve ya mama vermedim sadece su isterse verdim bazen yine hala kalkıyor ama ayağımda sallıyorum gece yemek istemiyor.Bu sürece göğüs ağrısı oluyor lahana yaprağı koydum ayrıca taze nane yaprağı çok iyi geldi iki günde bitti bu şekilde

Ebru Ulus

Kayıtlı Üye
rank
Bende aynı siz gibiydim ama benim kızım daha büyüktü 2.5 yaşındaydı hala emiyordu ve ben 1 aylık hamileydim annemlere aktardan sabır taşı aldırdım toz bişey zaten o sıcak suda karıştırdım emecegi zaman goguslerime sürdüm o kadar pis kokuyordu ki benim bile midem bulanıyordu öyle öyle istedikçe sürdüm gösterdim iki günde bıraktı çok şükür şu anda ikinciyi doğum yaptım geçen hafta kızımda şimdi üç buçuk yaşında sizede tavsiyem sabır taşı ☺️☺️🤗🤗

Ozlem kzlrmk.

Kayıtlı Üye
rank
Bende hamile olduğumu öğrendiğimde 8 haftalıkti 11.haftaya kadar emzirdim doktorum emzirebilirsin dedi yani en azından geceleri devam edin

19 aylıkken kestim hamile olduğumu öğrendiğimde 8.haftalikti 11.haftaya kadar emzirdim azaltarak kestim.doktorum emzirebilirsin demişti.ilk olarak gündüzleri bir kere verdim geceleri devam ettim zaten emme süresi azaldığı için sütte azalıyor en son geceyi birden kestim tabi ki geceleri uyandı ağladı bir kaç gün sıkıntı oluyor ama kesinlikle gece uyandığında süt ve ya mama vermedim sadece su isterse verdim bazen yine hala kalkıyor ama ayağımda sallıyorum gece yemek istemiyor.Bu sürece göğüs ağrısı oluyor lahana yaprağı koydum ayrıca taze nane yaprağı çok iyi geldi iki günde bitti bu şekilde
Sütü kesmenin yolu kaynar suya sutunu sagmak buhariyla birlikte cekiliyo sut hic qgri sizi felan yapmiyo kendiliginden kesiliyo bilgi olsun diye yazmak istedim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar