Bir yaşındakızı ı nasıl sütten kesebilir yardımcı olurmusunuz🌼🙏

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sabriye tarafından oluşturulan Bir yaşındakızı ı nasıl sütten kesebilir yardımcı olurmusunuz🌼🙏 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,322 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bir yaşındakızı ı nasıl sütten kesebilir yardımcı olurmusunuz🌼🙏
Konbuyu başlatan Sabriye
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Azranurun annesi

AysEmre

Kayıtlı Üye
rank
Üç hatalık gebeyim 14 aylık kızımı nasıl sütten kesicem siz neler yaptınız bana bilgi verirmisiniz
Sutun tadi degisiyomus hamileyken, cocuklsrda tiksinip birakiyolarmis, benim yakinimda bikac kisinin oldu kendi kendilerine birakti cocuklar, doktorlarda zaten oyle diyor, emzirebilirsiniz sutun zarari yok diyo, ama sutteki vitamin degerleri cogaliyormus hamilelikte o yuzden sutun tadi cocuga farkli geliyomus ve zamanla tiksinip birakiyolar mis,

Sabriye

Kayıtlı Üye
rank
Niye şimdi kesiyorsun ki bırak biraz daha emsin çocuk. Daha 3 haftalıksın ben 2.ye hamileydim 5 aylık. Kızım da o zaman 1 yaşındaydı doktor kes dedi o zaman kestim.
Doktorum zaten bu yaştan sonra ona yaramıyor o süt sadece aradaki bağ için emziriyosunuz iki yaşına kadar dedi şimdi gerek yok kes yavaştan dedi

💗Canan&Ebuzer💗

Kayıtlı Üye
rank
Doktorum zaten bu yaştan sonra ona yaramıyor o süt sadece aradaki bağ için emziriyosunuz iki yaşına kadar dedi şimdi gerek yok kes yavaştan dedi
Her doktorun görüşü farklı demek ki kimisi doğuma kadar da emzire bilirsiniz diyor. Benim doktor hamileliğin 4.ayına kadar emzirebilirsin demişti de ben biraz daha emzirmek istedim kızım 1 yaşını buldu sonra bıraktım

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Sütüm azaldı iyice zaten kızım iki kere çekse bitiyor onun dışında kızım gündüz aramıyo ama gece arıyor ama her yemeği yiyor ayırmıyo
Canım sütü korkutarak tiksindirerek bıraktırma ona onun alayabileceği şekild ememe bitti artık sütü yokmuş de kardeşin gelicek süt yok deme o zaman kardeşten dolayı sütü ememiyceğini düşünür. İlk 1 hafta çok zorlanırsın çok ağlar zırlar ama ennsonunda vaz geçecek ağlamasına kıyamayıp tiksindiriyoruz korkutuyoruz ama altbilinçte hiç iyi şeyler uyandırmıyoruz aslında

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Üç hatalık gebeyim 14 aylık kızımı nasıl sütten kesicem siz neler yaptınız bana bilgi verirmisiniz
Ben karabiber sürdüm oqlum emdi acı dedi 17 aylikti artık acı olacak memis dedim. Gece biberonla süt werdim 3qün karabiber sürdüm 3qün bıraktı, biberon sütüde 2yasina qelmeden kendi emmek istemedi

Tüm sayfalar yüklendi.