Biraz gülün kızlar 😂

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Merve_berkk tarafından oluşturulan Biraz gülün kızlar 😂 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 12,269 kez görüntülenmiş, 50 yorum ve 23 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Biraz gülün kızlar 😂
Konbuyu başlatan Merve_berkk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

İki Prenses Annesi 💜

Kayıtlı Üye
rank
Ben çocuklara kola içirmiyorum kendime kattım bi bardak oturdum büyük oğlum geldi anne içeyim hadi şekerim düştü dedi mahsus içmek için, küçükte yanımızdaydı bi baktım ufaklık masanın altında geziyor ne arıyorsun annecim dedim Berk şekerin nereye düştü ben yiyeyim onu diyor 😂😂 büyükle bizi bi gülme aldı 😂 büyük dediğimde 8 küçük 4 buçuk yaşında bi alem bu çocuklar ya ☺️ hep sorun sıkıntı yazıyoruz az da gülelim dedim 😇
Allah bağışlasın çocuklar bı alem ya bazen büyüklermis gibi konuşuyorlar davraniyolar benim kızda ben Didi veya meyveli soda ictigimde yanımdan ayrilmiyo içeri git annecim ben gelicem diyorum kapıdan gizli gizli bakıyo görüyorum tabiki arkamı dönünce iciyo gidiyo bide soruyo anne bune diyo içmek icin neler yapiyo 😂😂

Sedef

Kayıtlı Üye
rank
Ben çocuklara kola içirmiyorum kendime kattım bi bardak oturdum büyük oğlum geldi anne içeyim hadi şekerim düştü dedi mahsus içmek için, küçükte yanımızdaydı bi baktım ufaklık masanın altında geziyor ne arıyorsun annecim dedim Berk şekerin nereye düştü ben yiyeyim onu diyor 😂😂 büyükle bizi bi gülme aldı 😂 büyük dediğimde 8 küçük 4 buçuk yaşında bi alem bu çocuklar ya ☺️ hep sorun sıkıntı yazıyoruz az da gülelim dedim 😇
Oyy kuzum benim ☺️ yavrularımız Sadece evlat değil aynı zamanda yol arkadaşı ev arkadaşı bazen arkadaş bazen sırdaş ❤️Rabbim acılarıni yaşatmasın Allah'ım kimseye evlat acısı vermesin inşallah ❤️

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Allah bağışlasın çocuklar bı alem ya bazen büyüklermis gibi konuşuyorlar davraniyolar benim kızda ben Didi veya meyveli soda ictigimde yanımdan ayrilmiyo içeri git annecim ben gelicem diyorum kapıdan gizli gizli bakıyo görüyorum tabiki arkamı dönünce iciyo gidiyo bide soruyo anne bune diyo içmek icin neler yapiyo 😂😂
Amin canım cümlemizin evladını 🙏 ayy dimi hepsi öyle arkamızı döndüğümüz gibi yapıyorlar yapacaklarını 😂 gerçi bizde de suç var onlara vermiyorsak yanlarında içmemek lazım da işte 😇
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Oyy kuzum benim ☺️ yavrularımız Sadece evlat değil aynı zamanda yol arkadaşı ev arkadaşı bazen arkadaş bazen sırdaş ❤️Rabbim acılarıni yaşatmasın Allah'ım kimseye evlat acısı vermesin inşallah ❤️
Aynen canım herşeyi oluyor onlar insanın🥰 varlıklarına binlerce kez şükürler olsun amin kimseye yaşatmasın Allah 🙏

İki Prenses Annesi 💜

Kayıtlı Üye
rank
Amin canım cümlemizin evladını 🙏 ayy dimi hepsi öyle arkamızı döndüğümüz gibi yapıyorlar yapacaklarını 😂 gerçi bizde de suç var onlara vermiyorsak yanlarında içmemek lazım da işte 😇

Aynen canım herşeyi oluyor onlar insanın🥰 varlıklarına binlerce kez şükürler olsun amin kimseye yaşatmasın Allah 🙏
Amin doğru valla ben kıyamıyorum ya ne yersem içersem kızıma da veriyorum onsuz bişey yemek içmek istemiyorum kızım olmadan eşimle dışarı çıkıyoruz kaynanama bırakıyoruz çocuğu dışarda bişey yesem bile keşke Meryemi de getirseydik diyorum aklım kalıyo hep gezdiğimden de bişey anlamıyorum 😊

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Amin doğru valla ben kıyamıyorum ya ne yersem içersem kızıma da veriyorum onsuz bişey yemek içmek istemiyorum kızım olmadan eşimle dışarı çıkıyoruz kaynanama bırakıyoruz çocuğu dışarda bişey yesem bile keşke Meryemi de getirseydik diyorum aklım kalıyo hep gezdiğimden de bişey anlamıyorum 😊
İnsan kıyamıyor bi yandan canım da onlar için vermek istemiyoruz sonuçta zararlı şeyler. Dimi ya bende öyle onlarsız bişey yedim mi, bi yere gittim mi onlara ihanet etmişim gibi kendimi kötü, suçlu hissediyorum 😂

İki Prenses Annesi 💜

Kayıtlı Üye
rank
İnsan kıyamıyor bi yandan canım da onlar için vermek istemiyoruz sonuçta zararlı şeyler. Dimi ya bende öyle onlarsız bişey yedim mi, bi yere gittim mi onlara ihanet etmişim gibi kendimi kötü, suçlu hissediyorum 😂
Bizde zararlı şeyler icmeyiz onlarda istemez 😂 aynı bende ya içim içimi yiyo kızım napiyo diye düşünüyorum yemek yediğimizde bile ilk ona yemek yediriyorum o doyunca bende doyuyorum 😊

Sibelita

Kayıtlı Üye
rank
Ay kıyamam ya cocuk işte en mahsum varlık 🙏😁😁

BİRGÜL gözde

Kayıtlı Üye
rank
Aynen canım öyle alıştır şimdiden doğduğunda fazla sıkıntı yaşamazsın. Doğunca da ver kucağına gözünün önünde tabi. Altını değiştirirken vs sürekli onuda dahil et bebeği ilgi odağı olarak görmesin kıskançlık başlarsa çok zor olur senin için Allah korusun oda çocuk sonuçta istemeden zarar verebilir, benim küçük doğduğu zaman büyük 3 buçuk 4 olmak üzereydi başta zor oldu ama bu şekilde alıştırdım şimdide başta gelecek bebeği çok kıskandı baktım sonu kötüye gidecek ne konuşup duruyorsun daha doğsun o zaman gör sen dedim hep sen bakacaksın gece uyanınca sen uyutacaksın altını bile öğreteceğim sen değiştireceksin sizi büyüttüm bide küçük bebeğe de mi ben bakayım onu siz büyüteceksiniz dedim 😂şimdi biraz daha iyi artık doğsun diye dört gözle bekliyor inşallah doğumdan sonra da böyle devam eder ☺️ rafadan tayfadaki kamil mi 😂
Aynen rafadan tayfadaki canim babasindan bile kiskaniyor beni bilmiyorum kardesi olunca gidermi kiskancligi biseye kizdigimda bagirma kardesim var karninda diyor ins kiskanma olmaz bugun cinsiyetini ogrencez gosterirse bende gelcem diye tutturdu alirlar mi iceri bilmiyorum

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Ay kıyamam ya cocuk işte en mahsum varlık 🙏😁😁
Evet canım dünyanın en masum şeyi onlar ☺️

Aynen rafadan tayfadaki canim babasindan bile kiskaniyor beni bilmiyorum kardesi olunca gidermi kiskancligi biseye kizdigimda bagirma kardesim var karninda diyor ins kiskanma olmaz bugun cinsiyetini ogrencez gosterirse bende gelcem diye tutturdu alirlar mi iceri bilmiyorum
İnşallah korktuğun gibi olmaz canım ilk başlarda biraz sıkıntı yaşayabilirsin dediğim gibi yap onunda ilgilenmesine izin ver. Alırlar büyük ihtimalle sıkıntı olacağını sanmıyorum. Adını kamil koymazsanız bile😂 beğendiğin 2 ismi sun mesela o seçsin. Benim küçüğün adını o şekilde büyük oğlan seçmişti

Tüm sayfalar yüklendi.