Biraz gülün kızlar 😂

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Merve_berkk tarafından oluşturulan Biraz gülün kızlar 😂 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 12,262 kez görüntülenmiş, 50 yorum ve 23 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Biraz gülün kızlar 😂
Konbuyu başlatan Merve_berkk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Doğurdum 40 imin çıkmasına az kaldi😃😃 ya bi turlu giros yapamiyodum esim doğum yaptim diye kalkmis uygulamayi silmiş 😁bende yeniden kaydoldum işte
Maşallah hayırlı olsun Allah sağlıkla büyütmek nasip etsin inşallah ☺️☺️ nasıl geçti doğumun iyimisiniz bari bende dedim annesine gidecekti orda interneti mi kalmadı acaba çekmiyor mu 😂☺️

Fatoş şeyma

Kayıtlı Üye
rank
Maşallah hayırlı olsun Allah sağlıkla büyütmek nasip etsin inşallah ☺️☺️ nasıl geçti doğumun iyimisiniz bari bende dedim annesine gidecekti orda interneti mi kalmadı acaba çekmiyor mu 😂☺️
Amin allah razi olsun 🌷valla vanda dogum yaptim adet tarihime gore 6 gun geçmişti hastaneye gittim acilma yok sanci bisey yok zorla dogurttular ıste beni 😢 seninde oğlun olacakmis 😃test dogru çıktımı

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Doğurdum 40 imin çıkmasına az kaldi😃😃 ya bi turlu giros yapamiyodum esim doğum yaptim diye kalkmis uygulamayi silmiş 😁bende yeniden kaydoldum işte
Amin allah razi olsun 🌷valla vanda dogum yaptim adet tarihime gore 6 gun geçmişti hastaneye gittim acilma yok sanci bisey yok zorla dogurttular ıste beni 😢 seninde oğlun olacakmis 😃test dogru çıktımı
Gozun aydın fatos Allah analı babalı buyursun 🤗🥰

Fatoş şeyma

Kayıtlı Üye
rank

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Allah razi olsun🤗🤗🤗🌷🌷 rabbim isteyen her kadina nasip etsin insallah 😘
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

😂😂tüh nasilda güvenmiştim o teste halbuki😄
Yaa sorma bende nasılsa çıktı kız olacak diye bekliyordum erkek miş meğer kendimi kıza hazırlamıştım kız kıyafetleri daha cicili bicili ya nasıl içim gidiyor 😂

Defne

Kayıtlı Üye
rank
Ben çocuklara kola içirmiyorum kendime kattım bi bardak oturdum büyük oğlum geldi anne içeyim hadi şekerim düştü dedi mahsus içmek için, küçükte yanımızdaydı bi baktım ufaklık masanın altında geziyor ne arıyorsun annecim dedim Berk şekerin nereye düştü ben yiyeyim onu diyor 😂😂 büyükle bizi bi gülme aldı 😂 büyük dediğimde 8 küçük 4 buçuk yaşında bi alem bu çocuklar ya ☺️ hep sorun sıkıntı yazıyoruz az da gülelim dedim 😇
😅😅😅Ay cnm moralim cok bozuktiu Allah bagislasin cnm

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar