Biraz gülün kızlar 😂

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Merve_berkk tarafından oluşturulan Biraz gülün kızlar 😂 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 12,226 kez görüntülenmiş, 50 yorum ve 23 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Biraz gülün kızlar 😂
Konbuyu başlatan Merve_berkk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Ben çocuklara kola içirmiyorum kendime kattım bi bardak oturdum büyük oğlum geldi anne içeyim hadi şekerim düştü dedi mahsus içmek için, küçükte yanımızdaydı bi baktım ufaklık masanın altında geziyor ne arıyorsun annecim dedim Berk şekerin nereye düştü ben yiyeyim onu diyor 😂😂 büyükle bizi bi gülme aldı 😂 büyük dediğimde 8 küçük 4 buçuk yaşında bi alem bu çocuklar ya ☺️ hep sorun sıkıntı yazıyoruz az da gülelim dedim 😇

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Ben çocuklara kola içirmiyorum kendime kattım bi bardak oturdum büyük oğlum geldi anne içeyim hadi şekerim düştü dedi mahsus içmek için, küçükte yanımızdaydı bi baktım ufaklık masanın altında geziyor ne arıyorsun annecim dedim Berk şekerin nereye düştü ben yiyeyim onu diyor 😂😂 büyükle bizi bi gülme aldı 😂 büyük dediğimde 8 küçük 4 buçuk yaşında bi alem bu çocuklar ya ☺️ hep sorun sıkıntı yazıyoruz az da gülelim dedim 😇
Allah bağışlasın maşallah. Vallahi alemler yeğenimde 2 3 yaşlarındayken cips paketini alıp saklanmış masanın altına yiyordu örtüyede hafif çekmiş kimse görmesin diye biz arayıp dururken ordan çıkmıştı vallahi en iyisi yedirmemek için yememek sanırım kaptırıyoruz elimizden yoksa 😂

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Allah bağışlasın maşallah. Vallahi alemler yeğenimde 2 3 yaşlarındayken cips paketini alıp saklanmış masanın altına yiyordu örtüyede hafif çekmiş kimse görmesin diye biz arayıp dururken ordan çıkmıştı vallahi en iyisi yedirmemek için yememek sanırım kaptırıyoruz elimizden yoksa 😂
Aynen canım onlara vermiyorsak bizimde yiyip içmememiz lazım yanlarında ama işte biz yaparsak çocuklar durur mu 😂 sen onu anlatınca aklıma küçük oğlanın yaptığı şey geldi bi gün ben uyurken almış teli konsolun dolabına girip kapağını da kapatmış deli gibi arıyorum evin içinde sesleniyorum cevap vermiyor bi baktım salonda kapak açılıyor kendi kendine beyefendi oradan çıkıyor napıyosun sen orada dedim oyun oynuyorum anne diyor kendi kendine çıkmasa oradan hayatta aklıma gelmezdi oraya bakmak 😂

Darkangel

Kayıtlı Üye
rank
Maşallah Evin neşeleri çocuklar ya 😂😂😂bize hem arkadas hem canlar iyiki varlar allah kötü günlerini acılarını göstermesin 🤲

Hilalll

Kayıtlı Üye
rank
😂😂😂

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Aynen canım onlara vermiyorsak bizimde yiyip içmememiz lazım yanlarında ama işte biz yaparsak çocuklar durur mu 😂 sen onu anlatınca aklıma küçük oğlanın yaptığı şey geldi bi gün ben uyurken almış teli konsolun dolabına girip kapağını da kapatmış deli gibi arıyorum evin içinde sesleniyorum cevap vermiyor bi baktım salonda kapak açılıyor kendi kendine beyefendi oradan çıkıyor napıyosun sen orada dedim oyun oynuyorum anne diyor kendi kendine çıkmasa oradan hayatta aklıma gelmezdi oraya bakmak 😂
Nerden akıllarına geliyorsa vallahi hepsi birer anı ilerde anlatınca inanmazlar bile 😂

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Maşallah Evin neşeleri çocuklar ya 😂😂😂bize hem arkadas hem canlar iyiki varlar allah kötü günlerini acılarını göstermesin 🤲
Aynen canım neşe kaynağı onlar oturmuş ağlarken bile güldürebiliyorlar insanı 🥰 Amin rabbim kimseye evlat acısı yaşatmasın 🙏
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Nerden akıllarına geliyorsa vallahi hepsi birer anı ilerde anlatınca inanmazlar bile 😂
Aynen canım çok fena şimdiki çocuklar biz mi yaptık onu derler inanmazlar doğru 😂

BİRGÜL gözde

Kayıtlı Üye
rank
Cok komik ya benim kizimda 6 yasinda kardesin dogarsa sen biboranla beslersin falan dedim cunku biraz kiskanc herkese bebek dogsun ben emzircem diyor ogretmenine kardesimin adini kamil koyacam diyor kamil cizgi filim karekteri

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Cok komik ya benim kizimda 6 yasinda kardesin dogarsa sen biboranla beslersin falan dedim cunku biraz kiskanc herkese bebek dogsun ben emzircem diyor ogretmenine kardesimin adini kamil koyacam diyor kamil cizgi filim karekteri
Aynen canım öyle alıştır şimdiden doğduğunda fazla sıkıntı yaşamazsın. Doğunca da ver kucağına gözünün önünde tabi. Altını değiştirirken vs sürekli onuda dahil et bebeği ilgi odağı olarak görmesin kıskançlık başlarsa çok zor olur senin için Allah korusun oda çocuk sonuçta istemeden zarar verebilir, benim küçük doğduğu zaman büyük 3 buçuk 4 olmak üzereydi başta zor oldu ama bu şekilde alıştırdım şimdide başta gelecek bebeği çok kıskandı baktım sonu kötüye gidecek ne konuşup duruyorsun daha doğsun o zaman gör sen dedim hep sen bakacaksın gece uyanınca sen uyutacaksın altını bile öğreteceğim sen değiştireceksin sizi büyüttüm bide küçük bebeğe de mi ben bakayım onu siz büyüteceksiniz dedim 😂şimdi biraz daha iyi artık doğsun diye dört gözle bekliyor inşallah doğumdan sonra da böyle devam eder ☺️ rafadan tayfadaki kamil mi 😂

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Valla çocukların lafları şaşırtıyor insanı

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar