Biraz özel olacak kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿 tarafından oluşturulan Biraz özel olacak kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,382 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Biraz özel olacak kızlar
Konbuyu başlatan Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Niyeki annen sonucda Allah razı olsun benim annem yanımda beş gündür iyi oldu azıcık dinlendim:))
Tabi kuzum orası öyle de anneme anne çorabımi giydir diyemem bilmiyorum çekingenlik mi denir ne denir ama sağolsun. Rabbim başımızdan eksik etmesin onları zaten 7 24 bana bakıyor evde yemek su bu derken

ASİL 'İN Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Valla aynı durumdayım canım kesinlikle görüp yapamiyorum zorlasam kasılıyorum karnım agriyo normalde makinayla yapıyodum jilete geçdim ama onu bile yapamıyorum yani anliyacagin ben pek başa çıkamıyorum :)) yarım yamalak oluyo 33 haftaligim nerdeyse
Vllhi bn artik alistimda zarzor tam yapabiliom jiletle

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Vllhi bn artik alistimda zarzor tam yapabiliom jiletle
Krem aldım bide onla denicem bakalım hoş gene tam gorememde karambole artık😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Tabi kuzum orası öyle de anneme anne çorabımi giydir diyemem bilmiyorum çekingenlik mi denir ne denir ama sağolsun. Rabbim başımızdan eksik etmesin onları zaten 7 24 bana bakıyor evde yemek su bu derken
Aminnn kuzum hayırlı güzel ömürleri olsun inşallah

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
özür diliyerek soruyorum 20haftalık hamileyim ve artık vajina bölgemiz göremiyorum temizliğini yaparken çok zorlanıyorum ağda kullanmıyorum kızlar bu arada nasıl işimi kolaylaştırsam siz naısk başa çıkıyorsunuz bu durumla🤔😒
Canım ben ağdaya gittim hep en rahat, en temiz o kendi kendine göremediğin için neyle alırsan al yarım yamalak oluyor

Krem aldım bide onla denicem bakalım hoş gene tam gorememde karambole artık😂😂

Aminnn kuzum hayırlı güzel ömürleri olsun inşallah
Gebelik döneminde kullanıma uygun değil diye biliyorum o kremleri canım tavsiye etmem

Tüm sayfalar yüklendi.