Sorum var Biraz özel olcak kusura bakmayın

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde hazmus tarafından oluşturulan Biraz özel olcak kusura bakmayın başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,488 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Biraz özel olcak kusura bakmayın
Konbuyu başlatan hazmus
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ozlem003

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Ben şuan 33 hafta 4 günlük oldum bikini bölgesini genelde epilasyonla alıyorum ama şimdi göbekten dolayı alamıyorum aynadan bakıb almaya çalışıtım nefesnefese kaldı genelde yarım saat sürmezdi ama tam 3 saat uğraştım şimdi jilet kullanmak istemiyorum çünkü epilasyonla aldığım için azalma oldu şimdi jilet kullansam hem çoğalacak hemde kalın çıkacak köafüre gitmeye çekiniyorum yani bana bir akıl verirseniz sevinirim kusura bakmayın uzun oldu
Canım ben hamilelikte hep gittim kuaför e yani utanacak ne var bunda zorlama kendini doğumdan sonra sen yine devam edersin evde yapmaya

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Ben şuan 33 hafta 4 günlük oldum bikini bölgesini genelde epilasyonla alıyorum ama şimdi göbekten dolayı alamıyorum aynadan bakıb almaya çalışıtım nefesnefese kaldı genelde yarım saat sürmezdi ama tam 3 saat uğraştım şimdi jilet kullanmak istemiyorum çünkü epilasyonla aldığım için azalma oldu şimdi jilet kullansam hem çoğalacak hemde kalın çıkacak köafüre gitmeye çekiniyorum yani bana bir akıl verirseniz sevinirim kusura bakmayın uzun ol

Ben şuan 33 hafta 4 günlük oldum bikini bölgesini genelde epilasyonla alıyorum ama şimdi göbekten dolayı alamıyorum aynadan bakıp almaya çalışıtım nefes nefese kaldı genelde yarım saat sürmezdi ama tam 3 saat uğraştım şimdi jilet kullanmak istemiyorum çünkü epilasyonla aldığım için azalma oldu şimdi jilet kullansam hem çoğalacak hemde kalın çıkacak kuaför'e gitmeye çekiniyorum yani bana bir akıl verirseniz sevinirim kusura bakmayın uzun oldu
Eşinden yardım iste cnm çok zor olur eğilip kalkman fln

Tüm sayfalar yüklendi.