Sorum var Biraz özel olcak kusura bakmayın

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde hazmus tarafından oluşturulan Biraz özel olcak kusura bakmayın başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,486 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Biraz özel olcak kusura bakmayın
Konbuyu başlatan hazmus
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ozlem003

missmadame

Kayıtlı Üye
rank
Vala ben en son 29. Haftada eldivenle aldım kaldı öyle.. saçımda var kesmiyorum :ROFLMAO::ROFLMAO: sezeryanla doğum yapcm. Çok takıntılı olsam eşime yaptırır mıyım yok libodusu düşer bana karşı 🤣 kuaföre de gitmem utandığımdan değil hijyenine güvenmem başkasına kullanılan fırça tarak makaslardan tiksindiğim için saçımı bile kendim kesip boyayan manyaklardanım..

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Lazerle son biliyomu canım memnun olmayanlar var ama kuaför lere soruyorum da bazen yine çıkıyormuş
Kuzum benim gittiğim yer kuaför değil Dilan Polat'a gidiyorum ben geri dönüşler Aslında yok gayet güzeldi sonuçlar var Kuaför gibi sektörlerdeki kullanılan cihazlar iyi olmayabiliyor

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum benim gittiğim yer kuaför değil Dilan Polat'a gidiyorum ben geri dönüşler Aslında yok gayet güzeldi sonuçlar var Kuaför gibi sektörlerdeki kullanılan cihazlar iyi olmayabiliyor
Hm anladım canım iyi sonuç aliyosan ne güzel 🥰ben küçük yerde oturuyorum burda öyle çok yer yok iki üç yer var güzellik salonlari oda memnun deil kimse

EsKa

Kayıtlı Üye
rank
Ben şuan 33 hafta 4 günlük oldum bikini bölgesini genelde epilasyonla alıyorum ama şimdi göbekten dolayı alamıyorum aynadan bakıb almaya çalışıtım nefesnefese kaldı genelde yarım saat sürmezdi ama tam 3 saat uğraştım şimdi jilet kullanmak istemiyorum çünkü epilasyonla aldığım için azalma oldu şimdi jilet kullansam hem çoğalacak hemde kalın çıkacak köafüre gitmeye çekiniyorum yani bana bir akıl verirseniz sevinirim kusura bakmayın uzun oldu
jilet falan vurma hiç bacım. git kuaföre. 5 dk.da bitiriyorlar zaten. ben hamileliğimde hep kuafördeydim

Tüm sayfalar yüklendi.