Biraz uzun oldu ama..😞

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Anne olacağım tarafından oluşturulan Biraz uzun oldu ama..😞 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,006 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Biraz uzun oldu ama..😞
Konbuyu başlatan Anne olacağım
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervee

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Birşeyi merak ediyorum ben böyle durumlar da neden kendi eviniz de kalmayı tercih etmiyorsunuz, korktuğunuz için falan mı yada kendi ailenizin yanın da kalmıyorsunuz. Yorumlar da gördüm de eşi görev de olan kayınvalidesiyle yaşıyor özel bir sebebi mi var acaba 🤗
Bende anlamiyom kayınvalide neden kaliniyor ben hayatta kalamam

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank
Birşeyi merak ediyorum ben böyle durumlar da neden kendi eviniz de kalmayı tercih etmiyorsunuz, korktuğunuz için falan mı yada kendi ailenizin yanın da kalmıyorsunuz. Yorumlar da gördüm de eşi görev de olan kayınvalidesiyle yaşıyor özel bir sebebi mi var acaba 🤗
Benim eşim polis Suriye görevine gitti ben ailemde kaldım. Kendi evimde tek başıma kalmak istemedim insan bu sefer daha çok birşey olucak mı şimdi ne yapıyor ya, başına birşey gelirse diye endişe ediyor. Annemlerde kalmayı tercih ettim ben. Allahtan o zaman hamile degilim. Hamile olsaydım daha zor olurdu. Şuan hamile olup eşleri görevde olanları çok iyi anlıyorum. Allah yardımcıları olsun inşallah 🤲

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar merhabalr canlar
Benim eşim antepte polis ben ise maraş ilçede oturuyorum her haftasonu geliyor ben annesiyle oturuyorum yarın gelecek anlatacağım yapamıyorum ben onusuz çok özlüyorum 26haftalik gebeydim çok duygusallık içindeyim zaten bana hep şark görevi gelince uzak bi yere atanınca sende benimle olacaksın diyip duruyor napcam ben kızlar yaaa
Rabbim tüm asker ve polislerimizin sağ salim dönmelerini nasip etsin inşallah başımızdan da eksik etmesin onları Allah'ım yardımciıları olsun 🤲🏻sende inşallah bir an önce eşinle kalmaya başlarsın kuzum 🤲🏻

Ebranur kel

Kayıtlı Üye
rank
Özel bir sebebi yok ama bende kayinvalidemle kalmak istemem. Ayrı evim olmadı şuan yaptirma aşamasindayiz. Ailemin yanına gidince sürekli kayinvalidemle sorun yaşıyorum artık bıktım en fazla ailemde iki üç gün kalıyorum.

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Kızlar merhabalr canlar
Benim eşim antepte polis ben ise maraş ilçede oturuyorum her haftasonu geliyor ben annesiyle oturuyorum yarın gelecek anlatacağım yapamıyorum ben onusuz çok özlüyorum 26haftalik gebeydim çok duygusallık içindeyim zaten bana hep şark görevi gelince uzak bi yere atanınca sende benimle olacaksın diyip duruyor napcam ben kızlar yaaa
Kiyamam ya Allah kovuşdursun

Defne

Kayıtlı Üye
rank
Bu asker polisler hepmi boyle anneyle oturacan bende doguma geldim 5 aydir annesinin yanindayim hazir1nda doguya gitcez es goturemeyen yer olursa kayananam benle kalir diyor bende dedim esime yakin yere yada memleketten enistem gibi ev tutarsin herkes kendi evine dedim kalamam nen 5 bile bitsin diye dua ediyorum 3 4 yil yapamam

Anne olacağım

Kayıtlı Üye
rank
Ahh canım Bende anlam veremiyorum neymiş korkarmışım iş olsn
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bu asker polisler hepmi boyle anneyle oturacan bende doguma geldim 5 aydir annesinin yanindayim hazir1nda doguya gitcez es goturemeyen yer olursa kayananam benle kalir diyor bende dedim esime yakin yere yada memleketten enistem gibi ev tutarsin herkes kendi evine dedim kalamam nen 5 bile bitsin diye dua ediyorum 3 4 yil yapamam
Ya inşalalh gidersin canım git aman ha zor oluyor eşin olmayinca

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Özel bir sebebi yok ama bende kayinvalidemle kalmak istemem. Ayrı evim olmadı şuan yaptirma aşamasindayiz. Ailemin yanına gidince sürekli kayinvalidemle sorun yaşıyorum artık bıktım en fazla ailemde iki üç gün kalıyorum.
Ben eşime hep şunu derim ben senle evlendim annenle değil kaynanayla yaşamak mantıksız geliyor helede yeni evli iken evliliğin en güzel zamanlarinda

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Ahh canım Bende anlam veremiyorum neymiş korkarmışım iş olsn
İnsanın kendi evi gibisi var mı ya, tuaf işler kitlersin kapını oturursun ama işte değişikler ☺️

Ayrı ev olmaması tamam olabilir de ne biliyim. 6 yıllık evliyim kaynanam da hiç kalmadım rahat edemem zaten,yazı kendi annem de geçiririm yakınlar zaten birbirlerine oturmaya falan giderim sadece 🤗 merak ettim polis asker ailelerinin özel sebebi mi var kaynana yanında kalıyorlar diye 🥰

Benim eşim polis Suriye görevine gitti ben ailemde kaldım. Kendi evimde tek başıma kalmak istemedim insan bu sefer daha çok birşey olucak mı şimdi ne yapıyor ya, başına birşey gelirse diye endişe ediyor. Annemlerde kalmayı tercih ettim ben. Allahtan o zaman hamile degilim. Hamile olsaydım daha zor olurdu. Şuan hamile olup eşleri görevde olanları çok iyi anlıyorum. Allah yardımcıları olsun inşallah 🤲
Özellikle kaynana evin de kalmaya mecburlarmış gibi bir his uyandı da onu merak etmiştim ☺️ Allah yardımcınız olsun zor meslek sizin de hasretiniz zor. Allahım korusun hepsini inşallah🙏🥰

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar