Biraz uzun oldu ama..😞

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Anne olacağım tarafından oluşturulan Biraz uzun oldu ama..😞 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,005 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Biraz uzun oldu ama..😞
Konbuyu başlatan Anne olacağım
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervee

Defne

Kayıtlı Üye
rank
İnsanın kendi evi gibisi var mı ya, tuaf işler kitlersin kapını oturursun ama işte değişikler ☺️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ayrı ev olmaması tamam olabilir de ne biliyim. 6 yıllık evliyim kaynanam da hiç kalmadım rahat edemem zaten,yazı kendi annem de geçiririm yakınlar zaten birbirlerine oturmaya falan giderim sadece 🤗 merak ettim polis asker ailelerinin özel sebebi mi var kaynana yanında kalıyorlar diye 🥰

Özellikle kaynana evin de kalmaya mecburlarmış gibi bir his uyandı da onu merak etmiştim ☺️ Allah yardımcınız olsun zor meslek sizin de hasretiniz zor. Allahım korusun hepsini inşallah🙏🥰
Yha aralarinda vardir istisna ama polis askerler huydanmi nedir anneleride biraz sey oluyor yapamaz edemez tek beceremez korkar neyine kokacaksak sanki normadede evdemi oluyorlar hemen hemen hepsinin bir sanayi meraki var ve cok anneciler 🤦‍♀️

Ebranur kel

Kayıtlı Üye
rank
İnsanın kendi evi gibisi var mı ya, tuaf işler kitlersin kapını oturursun ama işte değişikler ☺️

Ayrı ev olmaması tamam olabilir de ne biliyim. 6 yıllık evliyim kaynanam da hiç kalmadım rahat edemem zaten,yazı kendi annem de geçiririm yakınlar zaten birbirlerine oturmaya falan giderim sadece 🤗 merak ettim polis asker ailelerinin özel sebebi mi var kaynana yanında kalıyorlar diye 🥰

Özellikle kaynana evin de kalmaya mecburlarmış gibi bir his uyandı da onu merak etmiştim ☺️ Allah yardımcınız olsun zor meslek sizin de hasretiniz zor. Allahım korusun hepsini inşallah🙏🥰
Hiç rahat edemiyorsun şuan hamileyim iki bekar kaynim var acayip derecede zor oluyor esim anlıyor beni ama yapacak bisey yok artık bazı şeylerle ugrasmakla yoruldum bende artık ne derlerse karismaz seslenmz oldum

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Hiç rahat edemiyorsun şuan hamileyim iki bekar kaynim var acayip derecede zor oluyor esim anlıyor beni ama yapacak bisey yok artık bazı şeylerle ugrasmakla yoruldum bende artık ne derlerse karismaz seslenmz oldum
Çok zor bir durum benim eşim de bikaç günlüğüne iş için gider biyerlere ya evim de kalırım ya da çok canım sıkılırsa annemlere giderim. Benim de 2 bekar karnım var kalmam yani ne derlerse desinler. Zor tabi bazı ailelerle geçim Allah yardım etsin.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar