Birisi gebelik haftasını hesaplayabilir mi😩😩😩

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ebru Ulus tarafından oluşturulan Birisi gebelik haftasını hesaplayabilir mi😩😩😩 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,826 kez görüntülenmiş, 55 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Birisi gebelik haftasını hesaplayabilir mi😩😩😩
Konbuyu başlatan Ebru Ulus
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ebru Ulus

Zeynepesma

Kayıtlı Üye
rank
O zaman yakindir ins ;) cevremde bir istatistik yaptım 🙈 genelde bir onceki dogumla ayni gün veya 2-3 gün sonra oluyor 😄 siz de bir an evvel alirsiniz ins kucaginiza

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
O zaman yakindir ins ;) cevremde bir istatistik yaptım 🙈 genelde bir onceki dogumla ayni gün veya 2-3 gün sonra oluyor 😄 siz de bir an evvel alirsiniz ins kucaginiza
Valla benim ilk bebitom 40+3de doğdu ikinciyi hatırlamıyorum😂üçüncü oglusum 39 da doğdu bu dördüncü 37+4deyiz son 17 gün kaldı doğuma iki gündür geceleri özellikle belimden bir agri giriyo kassiklarima bacaklarima vuruyo gündüz bişey yok ama

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
2 hafta önden gidiyor demişti doktor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yazdım her yolu denedim günüm çoktan bitmiş görünüyor
Masallah o kuzum korkma hiç bişey olmaz hareketlerini takip bir de bende doğumu başlatan şey doktorun Altan muayenesi olmuştu biraz zorladı bebek doğum moduna geçsin diye ertesi günde kanama geldi o şekilde yatırdılar iki gün sonra doğdu

Valla benim ilk bebitom 40+3de doğdu ikinciyi hatırlamıyorum😂üçüncü oglusum 39 da doğdu bu dördüncü 37+4deyiz son 17 gün kaldı doğuma iki gündür geceleri özellikle belimden bir agri giriyo kassiklarima bacaklarima vuruyo gündüz bişey yok ama
Maşallah sana yaş kaç ben bir tane yaptım ikinciyi 5 sene sonra felan diyorum valla helal olsun sana

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Evet ikinci ama program -2 lere düştü doğum olduğunu söylüyor bende hâlâ ses yok

Programa Göre kızımı bugün doğum yapmıştım oda programdan 4 gün sonra doğmuştu
kiz senin bebiş gelmek istemiyo anne karnini rahat bulmuş🤣🤣 benimkide sanki anne karninda ne yapiyolar hemen gelmek istiyo bu dunyaya

Ebru Ulus

Kayıtlı Üye
rank
Masallah o kuzum korkma hiç bişey olmaz hareketlerini takip bir de bende doğumu başlatan şey doktorun Altan muayenesi olmuştu biraz zorladı bebek doğum moduna geçsin diye ertesi günde kanama geldi o şekilde yatırdılar iki gün sonra doğdu

Maşallah sana yaş kaç ben bir tane yaptım ikinciyi 5 sene sonra felan diyorum valla helal olsun sana
Benimde ilk çocuğumda alttan muayene sonrası akşama kanama olmuştu 😠gece doğuma gitmiştim ertesi güne doğmuştu hareketlerini hissediyorum hareket ediyor

Baby

Kayıtlı Üye
rank
Benimde ilk çocuğumda alttan muayene sonrası akşama kanama olmuştu 😠gece doğuma gitmiştim ertesi güne doğmuştu hareketlerini hissediyorum hareket ediyor
Benimde çatı muayenesi sonrası 3 gün lekelenmem oldu.Üzerine 10 gün geçti ama hala doguramadim🙃Bebeğim kıpır kıpır hiç durmuyor maşallah.Keyfi yerinde sanırım 😀

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Stres yapma dogurcam diye zorlama hurma ye neşeli bir müzik aç çömel kalk ama kendini yorma

kiz senin bebiş gelmek istemiyo anne karnini rahat bulmuş🤣🤣 benimkide sanki anne karninda ne yapiyolar hemen gelmek istiyo bu dunyaya
Çocukta haklı simdi korona var mutasyon ne iyisi ana karnı ekmek elden su gölden 😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar