Sorum var Birsey soracam kizlar💕

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ulduz.kiz anesi👶❤ tarafından oluşturulan Birsey soracam kizlar💕 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 974 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Birsey soracam kizlar💕
Konbuyu başlatan Ulduz.kiz anesi👶❤
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynep23

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kizlar kizim yemek saatlarinda uykuda oluyor yemesi için uyandiriyorum sonra uymuyo agliyor yemek vaktinda uyaniriyimi? Ya kendi ne zaman uyanirsa o zamanmi vereyim bilemedimde kizlara sorayim dedim tek mama ile besleniyor yani ane sutum olmadigi için emizdiremiyorum
Kuzum uyumadan önce ver sonra uyut

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar kizim yemek saatlarinda uykuda oluyor yemesi için uyandiriyorum sonra uymuyo agliyor yemek vaktinda uyaniriyimi? Ya kendi ne zaman uyanirsa o zamanmi vereyim bilemedimde kizlara sorayim dedim tek mama ile besleniyor yani ane sutum olmadigi için emizdiremiyorum
Bence kendisi uyansın bekle sen uyandırınca huysuzlaşıyor

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Canım ben emzirip hem mama verdim kızıma uykusunda saati gelince mamasını veriyordum yan yatırıyordum kusma ihtimaline karşı yarım saat başında bekliyordum bir problem olmuyordu.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar