Bitki çayı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Nur123 tarafından oluşturulan Bitki çayı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,526 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Bitki çayı
Konbuyu başlatan Nur123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Cicejjkk

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Nane limonu bende tükettim hep canm midem kötü olduğu zamna çok iyi geliyor du ama ıhlamur çayını sakın bir bardak gecme bak onun zararı var diyorlar hep büyüklerimiz bile
Yok canım dikkat ederim merak etme zaten bugün nane limon içtin yarın yatmadan ıhlamur içerim kısmetse
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Adaçayı kesinlikle içme canım nane limon ıhlamur içebilirsin günde 2 3 bardak zararı yok
Sağol canım teşekkürler nane limon içtim bugün iyi gelir inşallah

Zararı olur mu bilmiyorum ama oğlum için yaptığım bı karışım var ondan içtim şimdi iyiyim bende karışım şöyle bal tarcin kabul olandan dilimlenmiş limon zencefil kavanozda 1 gün bekliyor sonra sulanmış oluyor 1 tatlı kaşığı gün aşırı bir gün ara ile ben bunu yapıyorum doktoruma sormadım çünkü bitkisel şeylerden hoşlanmıyor prof hanım 🙊
Hiç biri hoşlanmıyor canım 😅 yani bu karışım iyi mi geldi cnm

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Yok canım dikkat ederim merak etme zaten bugün nane limon içtin yarın yatmadan ıhlamur içerim kısmetse

1 tatlı kaşığı içtim gayet iyi geldi bı an korkmuştum şimdi iyiyim şükür bida içmedim karışımın içeriğinde tuhaf bir madde yok zaten 🤗

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank

İnşallah canım rica ederim nane limon pek sevmiyorum bende ıhlamur daha çok içiyorum genelde

Cicejjkk

Kayıtlı Üye
rank
Bugün biraz boğazım ağrıyor hafiften burun akıntısı başlayacak sanırım önünü almak istiyorum nane limon tüketiliyor muydu gebelikte veya deneyip etkili olan yapabileceğim bir tarif var mı hanımlar

Az önce de ılık ballı
Nane limonu bende tükettim hep canm midem kötü olduğu zamna çok iyi geliyor du ama ıhlamur çayını sakın bir bardak gecme bak onun zararı var diyorlar hep büyüklerimiz bile
Bende gribim Bende viks sürdüm en azından iyi geldi şimdilik

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar