Bitmeyen misafir

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Atlasin annesi tarafından oluşturulan Bitmeyen misafir başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,345 kez görüntülenmiş, 42 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bitmeyen misafir
Konbuyu başlatan Atlasin annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gizemrüya

حببتى❤️

Kayıtlı Üye
rank
Canım bizim bir arkadaş odadan çıkartmıyor bebeği covid var diye gidenlere göstermedi. İnsanlar da böyle yaptığı için gitmeyi kestiler. Bilmiyorum kim haklı
Yok cnm oda aşırı görgüsüzlük bnce sonuçta glmisler bulasirsa sana sende bebeğine bulastirirsn yani odaya kapamak covidi engellemez ki
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Akillica valla🤣🤣👏👏👏👏

Bence gelmeleri değil telefon açmaları yeterlidir bu hastalikta en iyi si telefon açmaları bence bu benim fikrim haa görmek isteyende görüntülü arasın görsün yani bence🤔☺️🤣

Bence kovit oldum gelmeyin de 2 hafta yirtarsin sonrada bebek bünyesi zayıf olduğu için doktor yasakladı dersin 3 aya kadar yirtarsin yani en iyisi valla bence gülüm

Bence kovit oldum gelmeyin de 2 hafta yirtarsin sonrada bebek bünyesi zayıf olduğu için doktor yasakladı dersin 3 aya kadar yirtarsin yani en iyisi valla bence gülüm

Yani direk öyle söylense daha iyi daha mantıklı gelmezler

Ikizler annesi

Kayıtlı Üye
rank
Guzel anneler neden yeni dogum yapanin yanina büyuk bir israrla misafirlige gelinirki dun aşi oldu bebegim gece sabah 7 ye kadar uyumadi agladi bugun bebek gormeye misafirlerim geliyor bir yandan bebis bir yandan hazirlik 2 saatlik uykuylayim mazeretini anlatsan gelmeyin desen dariliyorlar ya toptan gelin bitsin artik😪
Bu covid zamanı ne bebek görmesi ya benim ilk dogumumda covid zamanina gelmisti cok şükür en yakinlarim hariç teyzem halam gibi kimse gelmedi anlayisliydilar cunku gidersek hastaysak cocuga bulaşır diye bu hamileliğimde gelen olmayacak ınşaallah bebeğimin sağlığı herseyden onemli kim alınırsa alınsın bunda yanlis bisey yok zaman kötü yani heryer hastalik aciller tıklım tıklım

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Bu covid zamanı ne bebek görmesi ya benim ilk dogumumda covid zamanina gelmisti cok şükür en yakinlarim hariç teyzem halam gibi kimse gelmedi anlayisliydilar cunku gidersek hastaysak cocuga bulaşır diye bu hamileliğimde gelen olmayacak ınşaallah bebeğimin sağlığı herseyden onemli kim alınırsa alınsın bunda yanlis bisey yok zaman kötü yani heryer hastalik aciller tıklım tıklım
Gelde anlat iste benim tarafa kuzum ya icimde firtinalar kopuyor sorma😫

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Guzel anneler neden yeni dogum yapanin yanina büyuk bir israrla misafirlige gelinirki dun aşi oldu bebegim gece sabah 7 ye kadar uyumadi agladi bugun bebek gormeye misafirlerim geliyor bir yandan bebis bir yandan hazirlik 2 saatlik uykuylayim mazeretini anlatsan gelmeyin desen dariliyorlar ya toptan gelin bitsin artik😪
BenCe bugün watsap durumuna şöyle bı yazı yaz gelen yada gelmeyen herkese teşekkür ederim bebeğim bugun rahassizlandigi için doktora götürdüm doktorun bünyesinin zayıf olduğu için kalabalıktan uzak durması gerektigini söyledi onun için çocuğum toparlanincaya kadar evime misafir kabul edemiyecem tekrardan kusura bakmayin diye yazı yaz anlayışlı olanlar anlayişla karşiliyacaklardir bence

Aleynapolat

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim ilk doğumum olacak nasip olursa inşallah, sırf bu sorunu yaşamamak için doğumuma az kaldıgında söyleyeceğim herkese 40 çıkmadan gelmeyin 40 da mevlüt yapacağım topluca diye, bi arkadaş yazmış WhatsAppda da paylaşarım artık, ozaman da gelen gelir gönül koyanda koysun hiiiiçç umrumda değil yanii o ruh haliyle ne kimsenin öğüdünü dinleyebilirim nede akıl vermesini kalp kırarım çenemi tutamam oyüzden 40 çıktıktan sonra gelmeleri hepimiz için en hayırlısı olacak diye düşünüyorum 😂

Valla kim olursa olsun darılan darılsın hiçbişey benim bebeğimin sağlığından önemli değil . Bende kimseyi kabul etmiyorum korona var bebeğim küçük . Kendini bilen ztn geleceğiz demez . Tamam hatır sayıp geliyorlar ama inanın gelmediler diye hiç darılmıyorum daha dua ediyorum 😁 korona çok zor bi hastalık . Herkes evinde otursun
Vallahi aynı fikirdeyim 40 çıkmadanda bebek görmeye gitme olayını hiç doğru bulmuyorum bebek toparlansın bi anne toparlansın kendilerine gelsinler bi acelesi yok ya

...

Moderator
Mod
rank
Banada gelmek istediler.Eşim baştan çözüm buldu.40 dolsun dedi.Gelecek olanlar ozaman gelsin dedi.Bende öyle söyledim gelecek olanlara.Rabbim yardımcın olsun canım.

Tüm sayfalar yüklendi.