Bitmeyen misafir

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Atlasin annesi tarafından oluşturulan Bitmeyen misafir başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,376 kez görüntülenmiş, 42 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bitmeyen misafir
Konbuyu başlatan Atlasin annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gizemrüya
Guzel anneler neden yeni dogum yapanin yanina büyuk bir israrla misafirlige gelinirki dun aşi oldu bebegim gece sabah 7 ye kadar uyumadi agladi bugun bebek gormeye misafirlerim geliyor bir yandan bebis bir yandan hazirlik 2 saatlik uykuylayim mazeretini anlatsan gelmeyin desen dariliyorlar ya toptan gelin bitsin artik😪
Corona varken gelmeleri çok saçma canım ve bence bencilce

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Guzel anneler neden yeni dogum yapanin yanina büyuk bir israrla misafirlige gelinirki dun aşi oldu bebegim gece sabah 7 ye kadar uyumadi agladi bugun bebek gormeye misafirlerim geliyor bir yandan bebis bir yandan hazirlik 2 saatlik uykuylayim mazeretini anlatsan gelmeyin desen dariliyorlar ya toptan gelin bitsin artik😪
Valla kuzu ben açık açık söylemistim Corona var kabul etmem aşı da olmadım aşımı yaptırım bebekte büyüsün öyle gelin dedm

Sedoss

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben daha doğum yapmadım ama şimdiden söylüyorum görmeye kimse gelmesin diye tabi uyarlar mi orası muamma 🤦‍♀️bence sende söyle ilk başlar önemliymiş anne için de sen ne kadar dinlenirsen o kadar sütün olur daha huzurlu olurmussunuz

Atlasin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Valla kuzu ben açık açık söylemistim Corona var kabul etmem aşı da olmadım aşımı yaptırım bebekte büyüsün öyle gelin dedm
En iyisini yapmissin valla kalpleri kirilmasin diye bisey diyemiyosun karsidaki anlayisli olmasi lazim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kıyamam ya aşı rahatsız etmiş bebişi 🥺sana yardıma gelecek biri yok mu annen kardeşin falan? En azından misafir geleceği zaman 2 saat erken gelir temel hazırlık yaparlardı. Eğer yoksa da fazla Bi hazırlık yapma sende onlarda anlayış göstersinler canım sonuçta bebek bu. Benim teyzem görmeye geldiğinde sarma tatlı havuç salatası falan yapıp getirmişti. Üstelik kalkıp evimi de temizledik🤭😍inşallah böyle insanlar çıkar karşına 🤲
Yok cnm ya herkes uzajta oturuyor tek tabanca bebisimle birlikte ugrasiyoruz sen şanslisin valla

Valla kim olursa olsun darılan darılsın hiçbişey benim bebeğimin sağlığından önemli değil . Bende kimseyi kabul etmiyorum korona var bebeğim küçük . Kendini bilen ztn geleceğiz demez . Tamam hatır sayıp geliyorlar ama inanın gelmediler diye hiç darılmıyorum daha dua ediyorum 😁 korona çok zor bi hastalık . Herkes evinde otursun
Aynen cnm biz bebegimde dahil 1ay oldu gecireli cok şukur hafif atlattik

Canım yeni dogum yaptigin bebegın kucuk oldugunu ve koronanın oldugunu hepsi bılıyor bence kendilerinin dusuncesızlıgı gelene gelme denmez ama korona dan misafir kabul etmiyorum bir sure bebek de toplasın sonra gelirsiniz de bundan sonra ki gelecek olanlara kusen de kussun hıc bırsey senin ve bebegınin saglıgından onemlı degil sen korona olsan Allah korusun o bebege kim bakacak yazık gunah yanı
Koronayi atlatali 1 ay oldu ondan yana rahatim ama hazirlik filan bebekle cok zor oluyor bide bnm bebegim kolik surekli aglama nöbetleri filan bazen imdattt diye bagirasim geliyor

Demi canim vala kimse gelmedi diye hiiiiccc uzulmem ama bizim taraf da zerre dusunce yok taze bebegi var biz it gbi geziyoruz gitmeyelim demezler😤hepsi uşüşecek başıma 🙄
İt gıbigeziyorlar cok güldüm sen çok yaşa cnm ya

Kuzum vala ben herkese dedim gelmeyin kovid var ben 40 lıyım watşap durum Bike yaptım hiç kimse gelmedi
Vatsap durumu güzel fikir valla

Kuzum vala ben herkese dedim gelmeyin kovid var ben 40 lıyım watşap durum Bike yaptım hiç kimse gelmedi

Ne bilim sibelim vala nasil edecem🙄 annem geldi bizde şimdi dogumdan sonra anami belleyecekler gelen giden vala😂😂
Çiktiklari yere gerimi soksak bebısleri acaba 🙈

Insanlar anlayissiz hem cinslerin durumundan anlamıyorlar zuluyorum benim arkasim dogum yaptı gitmedim hediyesini balkondan sepet ile verdim salgin var diye hadi anne bebegi cikarmasa odadan anneye bulassa o bebege kim bakacak acaba insan yeri geliyor esinden bile cekiniyor servis kullanip ise gidip geliyor diye hamile kalmadan önce covid oldum dedim allahım çocuğu küçük olan anneleri koru ağır geçti yani
Cok gecmis olsun cnm Allah tum anneleri ve bebisleri korusun

Son düzenleme:

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
En iyisini yapmissin valla kalpleri kirilmasin diye bisey diyemiyosun karsidaki anlayisli olmasi lazim

Yok cnm ya herkes uzajta oturuyor tek tabanca bebisimle birlikte ugrasiyoruz sen şanslisin valla

Koronayi atlatali 1 ay oldu ondan yana rahatim ama hazirlik filan bebekle cok zor oluyor bide bnm bebegim kolik surekli aglama nöbetleri filan bazen imdattt diye bagirasim geliyor

Bu misafirlerin hepsini letgoda bedava satmak lazım 😂😂

Atlasin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bu covid zamanı ne bebek görmesi ya benim ilk dogumumda covid zamanina gelmisti cok şükür en yakinlarim hariç teyzem halam gibi kimse gelmedi anlayisliydilar cunku gidersek hastaysak cocuga bulaşır diye bu hamileliğimde gelen olmayacak ınşaallah bebeğimin sağlığı herseyden onemli kim alınırsa alınsın bunda yanlis bisey yok zaman kötü yani heryer hastalik aciller tıklım tıklım
Aynen cnm geldikleri zaman soyledim bebek hic durmadi cok uykusuzum sizide kuramadim dedim

BenCe bugün watsap durumuna şöyle bı yazı yaz gelen yada gelmeyen herkese teşekkür ederim bebeğim bugun rahassizlandigi için doktora götürdüm doktorun bünyesinin zayıf olduğu için kalabalıktan uzak durması gerektigini söyledi onun için çocuğum toparlanincaya kadar evime misafir kabul edemiyecem tekrardan kusura bakmayin diye yazı yaz anlayışlı olanlar anlayişla karşiliyacaklardir bence
Bu seferde geçmiş olsuna gelmesinler😁😁

BenCe bugün watsap durumuna şöyle bı yazı yaz gelen yada gelmeyen herkese teşekkür ederim bebeğim bugun rahassizlandigi için doktora götürdüm doktorun bünyesinin zayıf olduğu için kalabalıktan uzak durması gerektigini söyledi onun için çocuğum toparlanincaya kadar evime misafir kabul edemiyecem tekrardan kusura bakmayin diye yazı yaz anlayışlı olanlar anlayişla karşiliyacaklardir bence
Bu seferde geçmiş olsuna gelmesinler😁😁

Canım benim ilk doğumum olacak nasip olursa inşallah, sırf bu sorunu yaşamamak için doğumuma az kaldıgında söyleyeceğim herkese 40 çıkmadan gelmeyin 40 da mevlüt yapacağım topluca diye, bi arkadaş yazmış WhatsAppda da paylaşarım artık, ozaman da gelen gelir gönül koyanda koysun hiiiiçç umrumda değil yanii o ruh haliyle ne kimsenin öğüdünü dinleyebilirim nede akıl vermesini kalp kırarım çenemi tutamam oyüzden 40 çıktıktan sonra gelmeleri hepimiz için en hayırlısı olacak diye düşünüyorum 😂

Vallahi aynı fikirdeyim 40 çıkmadanda bebek görmeye gitme olayını hiç doğru bulmuyorum bebek toparlansın bi anne toparlansın kendilerine gelsinler bi acelesi yok ya
40 cikinca bile erken cnm en az 3 aylik olsun bebekler anlamiyorum bebekte bende biyere kacmiyoruz biraz buyüsün oyle gelin aceleniz ney

Banada gelmek istediler.Eşim baştan çözüm buldu.40 dolsun dedi.Gelecek olanlar ozaman gelsin dedi.Bende öyle söyledim gelecek olanlara.Rabbim yardımcın olsun canım.
Herkes dişlerini bileylemis 40 ini bekliyodur simdi😄

Son düzenleme:

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank

Valla dedikodu için geliyorlar azcikta evde daraldı millet kaç aydır kapalı çocuklar kocaları evde gezecek yer ariyorlar

Tüm sayfalar yüklendi.