Böbrek büyümesi

• Konbuyu başlatan Kpl89
  • Toplam 7 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kpl89 tarafından oluşturulan Böbrek büyümesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,402 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Böbrek büyümesi
Konbuyu başlatan Kpl89
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ayşee
K

Kpl89

Guest
35 haftalık gebeyim bebeğinin bir böbreği 9.34 diğeri 9.45mm. Böbrek büyümesi varmis bebeğimde. Doktor şu an takip edelicek dedi. Benim gibi olanlar var mı bu durumda neler oluyor ne gibi etkileri var

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
35 haftalık gebeyim bebeğinin bir böbreği 9.34 diğeri 9.45mm. Böbrek büyümesi varmis bebeğimde. Doktor şu an takip edelicek dedi. Benim gibi olanlar var mı bu durumda neler oluyor ne gibi etkileri var
Geçmiş olsun bebeklerdeki çoğu sıkıntı doğuma kadar geçiyor canım inşallah geçer de sağlıkla alırsın bebeğini kucağına🙏🙏

Elif hanım

Kayıtlı Üye
rank
Erkek mi bebeginiz erkek bebeklerde daha çok goruluyormus sizin böbrek büyüklüğünü yeni fark ettiler biz 19.vu haftadan beri takipteyiz

Ayşee

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba canım benim de bebeğimin sol böbreği yok sağ böbreğide 9 mm yani bebeğim hem tek böbrekli hemde diğer böbreğinde büyüme var anne karnında bir tedavi uygulanmıyor doğduktan sonra tedaviye başlanıyor yani doktor doğduktan sonrası önemli bizim için dedi bakalım herşey Allahtan..

K

Kpl89

Guest
Merhaba canım benim de bebeğimin sol böbreği yok sağ böbreğide 9 mm yani bebeğim hem tek böbrekli hemde diğer böbreğinde büyüme var anne karnında bir tedavi uygulanmıyor doğduktan sonra tedaviye başlanıyor yani doktor doğduktan sonrası önemli bizim için dedi bakalım herşey Allahtan..
Çok çok geçmiş olsun size de. Rabbim dermansız dert vermesin kimseye ama hem hamilelik psikolojisi hemde evladın söz konusu olunca anneler maalesef herşeyi kafaya takıyor işte

Ayşee

Kayıtlı Üye
rank
Çok çok geçmiş olsun size de. Rabbim dermansız dert vermesin kimseye ama hem hamilelik psikolojisi hemde evladın söz konusu olunca anneler maalesef herşeyi kafaya takıyor işte
Evet haklısın bir de anlayışsızlık oluyor bu hamilelik psikolojisinde bir yerim ağrısa sen çok nazlısın herşeyi kafana takıyorsun diyorlarr keşke anlasalar bizleri😟❤️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar