Boğaz agrisinicin pastil kullananlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gülperi tarafından oluşturulan Boğaz agrisinicin pastil kullananlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,339 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Boğaz agrisinicin pastil kullananlar
Konbuyu başlatan Gülperi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gülperi

Gülperi

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar size bir sorum olcak boğaz ağrısından olcem ya 34 hafta bitmek üzere acaba boğaz için pastilller satiliyo eczaneden alsam kullanabilirmiyim zarrai varmıdır bileniniz varmı cevap lutfen

Özlem tam

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar size bir sorum olcak boğaz ağrısından olcem ya 34 hafta bitmek üzere acaba boğaz için pastilller satiliyo eczaneden alsam kullanabilirmiyim zarrai varmıdır bileniniz varmı cevap lutfen
Cnm bende cook kötü hasta oldum Eşim kendine almıştı bitane deben attim agzima sobra icindeki reçetece emziren ve gebe olanlar almasındiye yaziyordu pişman oldumsonra zencefil ic balla cok iyi geliyor gecmis olsun

Gülperi

Kayıtlı Üye
rank
Cnm bende cook kötü hasta oldum Eşim kendine almıştı bitane deben attim agzima sobra icindeki reçetece emziren ve gebe olanlar almasındiye yaziyordu pişman oldumsonra zencefil ic balla cok iyi geliyor gecmis olsun
Saol cnm aman keşke sende önce içini okusaydin ama insallh bişey olmaz ya

Berna43

Kayıtlı Üye
rank
Stilepsis si doktorlar verebiliyor acil durumlarda bir marka daha vardı ama hatırlamıyorum doğal içerikli

Ç

Çınarın annesi 💕

Guest
Günde 2 taneye kadar kullanılabiliyor bende kullandım doktoruma da eczacıya da söyledim sıkıntı olmayacağını söylediler geçmiş olsun

Gülperi

Kayıtlı Üye
rank
Günde 2 taneye kadar kullanılabiliyor bende kullandım doktoruma da eczacıya da söyledim sıkıntı olmayacağını söylediler geçmiş olsun
Teşekkür ederim ama aklım karıştı kiminkullan kiminkullanma diyo
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Stilepsis si doktorlar verebiliyor acil durumlarda bir marka daha vardı ama hatırlamıyorum doğal içerikli
Kendi doktoruma gittim yazmamm ilaç kullanmasın dedi

Tüm sayfalar yüklendi.