Yerleşme kanaması mı?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hamilelik Belirtileri kategorisinde Zusu123. tarafından oluşturulan Yerleşme kanaması mı? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 527 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hamilelik Belirtileri
Konu Başlığı Yerleşme kanaması mı?
Konbuyu başlatan Zusu123.
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan AYŞENUR🦋

Zusu123.

Kayıtlı Üye
rank
Çok özür dileyerek soruyorum 16 ağustosta bir ilişkiye girdim ama çıplak bir sürtünme oldu boşqlma olmadı ama zsvk suyu sürtündü ben ilişkiden 5 gün sonra test yaptım negatif çıktı emin olamayıp 13. Gün de yaptım yine negatif di adetim düzensiz olduğu için en erken bu zamanlar diye okumuştum sonra 30 ağustosta gerçekten ilişkiye girdim korundum ama prezervatif takılıydı hep ilk defa olunca kanamam oldu 1 hafta kanıyanlar varmış az az tabi benim bu ilişkiden 10 gün sonra kahve rengi lekeler geldi yaklaşık 15 gündür kahverengi ara ara kırmızı akıntı şeklinde gelen şeyler var çok korkuyorum doktora gitmeye de ailemin duymasından sizce reglim gelicek ondan mı böyle

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Çok özür dileyerek soruyorum 16 ağustosta bir ilişkiye girdim ama çıplak bir sürtünme oldu boşqlma olmadı ama zsvk suyu sürtündü ben ilişkiden 5 gün sonra test yaptım negatif çıktı emin olamayıp 13. Gün de yaptım yine negatif di adetim düzensiz olduğu için en erken bu zamanlar diye okumuştum sonra 30 ağustosta gerçekten ilişkiye girdim korundum ama prezervatif takılıydı hep ilk defa olunca kanamam oldu 1 hafta kanıyanlar varmış az az tabi benim bu ilişkiden 10 gün sonra kahve rengi lekeler geldi yaklaşık 15 gündür kahverengi ara ara kırmızı akıntı şeklinde gelen şeyler var çok korkuyorum doktora gitmeye de ailemin duymasından sizce reglim gelicek ondan mı böyle
Korkuyorsan yapmayacaksın bacım hamilelik olmazsa bile ilerde pişman olursun ve hiçbir şeyin garantisi yok burda ne korunmalara rağmen hamile kalan arkadaşlar oldu sana biz bir şey diyemeyiz kan vermen en kesini olurdu

Zusu123.

Kayıtlı Üye
rank
Korkuyorsan yapmayacaksın bacım hamilelik olmazsa bile ilerde pişman olursun ve hiçbir şeyin garantisi yok burda ne korunmalara rağmen hamile kalan arkadaşlar oldu sana biz bir şey diyemeyiz kan vermen en kesini olurdu
Ben bu ilişkiden öncede 2 aydır regl olmuyordum primelut n kullanmıştım sonra adet düzenimi bozdu 3. Ayım hala regl değilim ama ilişkiye gireli 1 ay oldu daha

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Tüm ilişkini detaylıca anlatamaya gerek yoktu kan testi en garantisi .

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Ben senin ne dedini anladım ama sendeki gebelik deyil ilk ilişkin odundan dolayı adet kanaması geçirdin zaten korunmuşsun

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Yani normalde adetim çok düzensiz 3 ay aralıksız regl oldum sonra ilaç kullandım ve 3 aydır da regl olmuyorum ama korktum tabiki
Ben doğumdan sonra 1 ay icinde 2 kere adet görüyorum bende korunuyorum kprundum sürece hic bir şey de olmadı ben 1 ay adet olmamıştım mesela âma kendime çok stres yapıp kendime baskı yapmıştım acaba ahmilemiyim diye ama hamile deyildim testimin sonucunda negatifti ondan sonra içim rahatlamıştı benim sen Ke nine çok stres yapıyorsun o yaptın stresin kaynağı senin yaptığın hatandan kaynaklı bir şey psikolojik bir duruma dönmüş senin olayın pişman olacağın birseyi yapma olur mu 😊 eyer hamile kalırsan ilerde evlenmek zorunda kalırsın ve ailenden bu durumda kabullenmeyebilir hayatını mahvetme derim sana iyi gecelerrrr. Millet cocunu öldürüp dövüp sokaklara yada çöpleri atıyor yapmayacaksınız eyer ilerde yapacak oldun cocuda düşün. Benden sana tavsiye

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kan testi yaptırma şansım olsa zaten yaptırıcam olduğum şehir küçük bir yer bu yüzden soruyorum yoksa sormaz gidip yaptırırdım
Yaşın reşitsw sorun olmaz kan ver. Ama ilişkiye girdiğin adama çok güvenme malum . Seven insan bekler diye bir cümle var. Bugün var yarın yok benden sana tavsiye. Bu arada ikinci bebeğime korunduğum halde gebe kaldım .
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben doğumdan sonra 1 ay icinde 2 kere adet görüyorum bende korunuyorum kprundum sürece hic bir şey de olmadı ben 1 ay adet olmamıştım mesela âma kendime çok stres yapıp kendime baskı yapmıştım acaba ahmilemiyim diye ama hamile deyildim testimin sonucunda negatifti ondan sonra içim rahatlamıştı benim sen Ke nine çok stres yapıyorsun o yaptın stresin kaynağı senin yaptığın hatandan kaynaklı bir şey psikolojik bir duruma dönmüş senin olayın pişman olacağın birseyi yapma olur mu 😊 eyer hamile kalırsan ilerde evlenmek zorunda kalırsın ve ailenden bu durumda kabullenmeyebilir hayatını mahvetme derim sana iyi gecelerrrr. Millet cocunu öldürüp dövüp sokaklara yada çöpleri atıyor yapmayacaksınız eyer ilerde yapacak oldun cocuda düşün. Benden sana tavsiye
Aynen öyle valla bu devirde nasıl evlenmeden güvenip ilişkiye giriyorlar anlamış değilim . Ne aceleleri varsa 😂😂

Rabiangnz1

Kayıtlı Üye
rank
Hamile de kalmış olabilirsin. Zevk suyunda da Hamile kalmaya yetecek kadar sperm bulunuyor.

Tüm sayfalar yüklendi.