Boş gebelik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Dml tarafından oluşturulan Boş gebelik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,486 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Boş gebelik
Konbuyu başlatan Dml
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yeni anne..
D

Dml

Guest
Merhabalar arkadaşlar 5 buçuk haftalık hamile iken doktora gittim kese var bebek yok dedi şuana kadar çoktan görünürdü boş gebelik olabilir 1 hafta daha şans verelim dedi başına böyle gelen varmı

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar arkadaşlar 5 buçuk haftalık hamile iken doktora gittim kese var bebek yok dedi şuana kadar çoktan görünürdü boş gebelik olabilir 1 hafta daha şans verelim dedi başına böyle gelen varmı
Yo 8 hatta 9. Haftada görünen arkadaşlarım var ayrıca geç döllenme de olabilir bekleyin bence doktora uyup acele etmeyin

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Öyle saçmalık mı olur anlamadm oqlumu 7 haftalikken oqrendim. Bu qebeliqimi 8 haftalikken. 6 haftalikken qittim 10 qun snra qel dendi 8 haftada qöründü bekleyin bncede biraz

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
Bana da 7 hafta da düzensiz kese sağlıksız gebelik düşürürsün dedi ama ilaç verdi progestan bi de iğne şimdi 26 haftalık oldu bebekde oluştu kese de düzene girdi acele etme canım zamanı vardır daha bekle başka dr da görün hatta

Dml

Kayıtlı Üye
rank
Yo 8 hatta 9. Haftada görünen arkadaşlarım var ayrıca geç döllenme de olabilir bekleyin bence doktora uyup acele etmeyin
Geç döllenme olsaydı reglinden önce öğrenemedin gebeliği dedi ya bilmiyorum özele de gidiyorum doktorum çok iyidir resmen gözlerinde olumsuzluk okudum

Zelal zilan

Kayıtlı Üye
rank
Slm ben yaşadım aynısını
Geç döllenme olsaydı reglinden önce öğrenemedin gebeliği dedi ya bilmiyorum özele de gidiyorum doktorum çok iyidir resmen gözlerinde olumsuzluk okudum
Kese var bebek yok dedi ozamanda 3aylikti aldılar kanamam bile yoktu fitil verdiler yine kanama olmadı sadece ellerimin içi morarmisti 8mart kadınlar gününde aldılar sevmem oyuzden kadınlar günü 😓

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Annemin başından geçti ikiz kese oluştu bebek oluşmadı içinde dokyoru 9. Haftaya kadar bekletti annemi oluşmayınca müdahale edildi daha çok erken aynı doktora değil başka doktorlara da danış tek doktor ile kalma acele etme

Dml

Kayıtlı Üye
rank
Annemin başından geçti ikiz kese oluştu bebek oluşmadı içinde dokyoru 9. Haftaya kadar bekletti annemi oluşmayınca müdahale edildi daha çok erken aynı doktora değil başka doktorlara da danış tek doktor ile kalma acele etme
Slm ben yaşadım aynısını

Kese var bebek yok dedi ozamanda 3aylikti aldılar kanamam bile yoktu fitil verdiler yine kanama olmadı sadece ellerimin içi morarmisti 8mart kadınlar gününde aldılar sevmem oyuzden kadınlar günu

Slm ben yaşadım aynısını

Kese var bebek yok dedi ozamanda 3aylikti aldılar kanamam bile yoktu fitil verdiler yine kanama olmadı sadece ellerimin içi morarmisti 8mart kadınlar gününde aldılar sevmem oyuzden kadınlar günü 😓
Çok geçmiş olsun umarım tekrar bebek sahibi olmuşsun dur

Tüm sayfalar yüklendi.