Sorum var Boşandım 4 ay sonra doğum

• Konbuyu başlatan Mano
  • Toplam 49 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mano tarafından oluşturulan Boşandım 4 ay sonra doğum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,871 kez görüntülenmiş, 49 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Boşandım 4 ay sonra doğum
Konbuyu başlatan Mano
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra
M

Mano

Guest
Kizlar boşandım 4 ay sonra doğum yapicam bebeği babasına vericem oda böyle olmasını istiyor bende çünkü ondan kurtulmanin başka yolu yok aldırmak için çok zorlandım ama imza atmadı şimdi böyle olmak zorunda çok önceden yapmalıydım ama yapamadım boşanamadım hep manipüle etti simdi bitti ama olan bu bebeğe oldu babasından o kadar nefret edip bı o kadarda korkuyorum ki bu bebeğe bile baglanamadim içim yangın yeri

Rabbim yardımcın olsun ama yeni doğmuş yavrunun anneden başka bişeye ihtiyaç duyacağını sanmıyorum nasıl vereceksin ?
Kizlar boşandım 4 ay sonra doğum yapicam bebeği babasına vericem oda böyle olmasını istiyor bende çünkü ondan kurtulmanin başka yolu yok aldırmak için çok zorlandım ama imza atmadı şimdi böyle olmak zorunda çok önceden yapmalıydım ama yapamadım boşanamadım hep manipüle etti simdi bitti ama olan bu bebeğe oldu babasından o kadar nefret edip bı o kadarda korkuyorum ki bu bebeğe bile baglanamadim içim yangın yeri

M

Mano

Guest
Rabbim yardımcın olsun ama yeni doğmuş yavrunun anneden başka bişeye ihtiyaç duyacağını sanmıyorum nasıl vereceksin ?
Evet öyle ama insan yaşadığını bilir tek bende değil ailemde onun elinden çekiyor kapılarına pompaliyla gelen bı insan bebeği annem bakacak dedi açıkçası şöyle söyleyeyim ben canımı kurtardım yada doğuma kadar bekliyo bebek doğunca yapacak ceza sistemi bile yok korkup yapmaması için sebep bile yok

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Rabbim yardımcın olsun bu nasıl bir üslup bebeğe diyorsun senin bebeğin yavrun yaşadığın eminimki agir şeyler Allah'ım hidayet versin hepimize diyecek başka birşeyin yok...

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Çok zor bir durum ama kimse evladından ayrılamaz çünkü anneyle bebek arasunda bir bağ var çok güçlü bir bağ benim kızım biraz fazla uyuyunca özlüyorum Allah sana yardım etsin ne yaşadigini nilemiyiz tabi

Rabbim hayır etsin inşallah
Evet öyle ama insan yaşadığını bilir tek bende değil ailemde onun elinden çekiyor kapılarına pompaliyla gelen bı insan bebeği annem bakacak dedi açıkçası şöyle söyleyeyim ben canımı kurtardım yada doğuma kadar bekliyo bebek doğunca yapacak ceza sistemi bile yok korkup yapmaması için sebep bile yok

Sümeyra🍀

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Çok zor bir durum ama kimse evladından ayrılamaz çünkü anneyle bebek arasunda bir bağ var çok güçlü bir bağ benim kızım biraz fazla uyuyunca özlüyorum Allah sana yardım etsin ne yaşadigini nilemiyiz tabi
Ay resmen beni dedin bende kizim cok uyudigunda özlüyorum 😞

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank

Sümeyra🍀

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Bak canim ne yasarsan yasa kimse evladindan seni koparamaz o bebegi sakin kimseye verme nasil verebilirsin ben canimi veririm ancak sonra benim evladimi alirlar ya dusuncesi bile cok kötü yapıyor polise git anlat durumunu korumaya alin yani nasil kiyabilirsin ya

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Bazende hak veriyorum bazı kocalar deli Allah etmiye Allah başa vermesin dengesiz şiddet yanlısı o yüzden zor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allah ayırmasın kimsenin evladını annesinde anne çok tatli bisey
Elifim onun evladı devketimiz var o pisliği ıslah etsin doğduğunda eminimki vermiyecek zaten
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bak canim ne yasarsan yasa o bebegi sakin kimseye verme nasil verebilirsin ben canimi veririm ancak sonra benim evladimi alirlar ya dusuncesi bile cok kötü yapıyor polise git anlat durumunu korumaya alin yani nasil kiyabilirsin ya
Sumeyram çok haklı sonuna kadar🤲🏻🤲🏻🤲🏻

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar