Sorum var Boşandım 4 ay sonra doğum

• Konbuyu başlatan Mano
  • Toplam 49 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mano tarafından oluşturulan Boşandım 4 ay sonra doğum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,871 kez görüntülenmiş, 49 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Boşandım 4 ay sonra doğum
Konbuyu başlatan Mano
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Sümeyra🍀

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Rabbim yardımcın olsun bu nasıl bir üslup bebeğe diyorsun senin bebeğin yavrun yaşadığın eminimki agir şeyler Allah'ım hidayet versin hepimize diyecek başka birşeyin yok...
Aynen kadin benimsememis bile bebgini bu bebeğe diyor sanki baskasi yapip karnina sokmus tobe tövbe allahta boykelerini anne yapıyor hak etmiyorlatr cidden ben asla bebegimi vermem ne olursa olsun diyecegine dunden razi vermeye

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
O bebek dünyaya gelince annesi satılsın öpsün bırakamaz zaten brnce
Evet kuşum kimse kimsenin ne yaşadığı bilemez eminki zor sinvlardan geçiyor ama ne olursa olsun bebeğe denmez bebeğim diyebilir canından bir parça evladı güçlü kadınların sığınma evleri devlet var birşey yapamaz

Sümeyra🍀

rank
O bebek dünyaya gelince annesi satılsın öpsün bırakamaz zaten brnce
Boyle cok gordum duydum annelik her kadinin icinde yok maalesef dogurupta cope atanlar vs bunlarda mi alip koklamadi öpmedi nasil attilar
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet kuşum kimse kimsenin ne yaşadığı bilemez eminki zor sinvlardan geçiyor ama ne olursa olsun bebeğe denmez bebeğim diyebilir canından bir parça evladı güçlü kadınların sığınma evleri devlet var birşey yapamaz
Aynen

M

Mano

Guest
Biliyorum ki şuan bana kızıyorsunuz ama yaşadıklarım çok zor şeyler bende böyle düşünüyorum nasıl vericem nasıl ayrılcam keşke böyle bir adamı ne es ne de baba olarak seçmeseydim Allah büyük neler yaşanacak bilinmez sürekli dua ediyorum

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Aynen kadin benimsememis bile bebgini bu bebeğe diyor sanki baskasi yapip karnina sokmus tobe tövbe allahta boykelerini anne yapıyor hak etmiyorlatr cidden ben asla bebegimi vermem ne olursa olsun diyecegine dunden razi vermeye

Biliyorum ki şuan bana kızıyorsunuz ama yaşadıklarım çok zor şeyler bende böyle düşünüyorum nasıl vericem nasıl ayrılcam keşke böyle bir adamı ne es ne de baba olarak seçmeseydim Allah büyük neler yaşanacak bilinmez sürekli dua ediyorum
Kuzum korkma o kim köpek boş tehdit. Bunlar sen neden şikayetçi olmuyirsun evladından ayırmaya kimsmenin hakkıda yok gucude yetmez gerekirse bii süre sığınma evine git a yavrunu o pisliğe şerefsizi ite bırakma asla

Sümeyra🍀

rank
Hayvanlar bile yavrularını bırakmıyor
Evet bizim kesimiz vardi dogum yapmıştı annesi emziriyordu yavrularini bende sut yaklastirdim kediye icsin diye nasil saldiriya gecti odum koptu ciglik attim korkudan evlatlarina nasil sahip cikiyordu hela olsun demiştim o an gercekten hayvanlar bile annelik duygusunu vermis allahim c.c
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sümeyra eşinle konuştu mi boşanma işini naptin
Hayir abla konuşmuyorum hiç bu konuyuda dava actiktan sonra soylemeyi düşünüyorum çünkü hayati tehlikem var o oyle igrenc pislik adamki ne yapacagi belli olmaz bmi sürekli ölümle tehdit ediyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar