Sorum var Boşandım 4 ay sonra doğum

• Konbuyu başlatan Mano
  • Toplam 49 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mano tarafından oluşturulan Boşandım 4 ay sonra doğum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,873 kez görüntülenmiş, 49 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Boşandım 4 ay sonra doğum
Konbuyu başlatan Mano
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Evet bizim kesimiz vardi dogum yapmıştı annesi emziriyordu yavrularini bende sut yaklastirdim kediye icsin diye nasil saldiriya gecti odum koptu ciglik attim korkudan evlatlarina nasil sahip cikiyordu hela olsun demiştim o an gercekten hayvanlar bile annelik duygusunu vermis allahim c.c
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hayir abla konuşmuyorum hiç bu konuyuda dava actiktan sonra soylemeyi düşünüyorum çünkü hayati tehlikem var o oyle igrenc pislik adamki ne yapacagi belli olmaz bmi sürekli ölümle tehdit ediyor
Çok zor canım ayni evde birde Allah yardım olsun dualarımız seninle

Sümeyra🍀

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Biliyorum ki şuan bana kızıyorsunuz ama yaşadıklarım çok zor şeyler bende böyle düşünüyorum nasıl vericem nasıl ayrılcam keşke böyle bir adamı ne es ne de baba olarak seçmeseydim Allah büyük neler yaşanacak bilinmez sürekli dua ediyorum
Allah sana hayirli bir kapi acsin her saman seninle olsun allah yardimcin olsun ne diyim

Çok zor canım ayni evde birde Allah yardım olsun dualarımız seninle
Aynen zar zor duruyorum zaten kurtulacağım günü iple cekiyorum

Bazende hak veriyorum bazı kocalar deli Allah etmiye Allah başa vermesin dengesiz şiddet yanlısı o yüzden zor

Allah ayırmasın kimsenin evladını annesinde anne çok tatli bisey
Yaşamayan bilemez canım doğru haklısın

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Kizlar boşandım 4 ay sonra doğum yapicam bebeği babasına vericem oda böyle olmasını istiyor bende çünkü ondan kurtulmanin başka yolu yok aldırmak için çok zorlandım ama imza atmadı şimdi böyle olmak zorunda çok önceden yapmalıydım ama yapamadım boşanamadım hep manipüle etti simdi bitti ama olan bu bebeğe oldu babasından o kadar nefret edip bı o kadarda korkuyorum ki bu bebeğe bile baglanamadim içim yangın yeri
Dogdukdan sonra veremiyeceksin ya neden veryorsunki okarken bile tiksindim

Ozlem003

Kayıtlı Üye
rank
Biliyorum ki şuan bana kızıyorsunuz ama yaşadıklarım çok zor şeyler bende böyle düşünüyorum nasıl vericem nasıl ayrılcam keşke böyle bir adamı ne es ne de baba olarak seçmeseydim Allah büyük neler yaşanacak bilinmez sürekli dua ediyorum
Allah korusun kafayı yeme sebebi verdikten sonra emin ol normal bi hayatın olmayacak devlete polise sığın gerekirse yaşadığın şehri bile değiştirirler önce bebeği benimsemen lazım bunlar için Kimse kimsenin ne yaşadığını bilmez ama benim eşimde Emin’im canavara döner çocukları konusunda canımı alsa da canlarımdan evlatlarımdan asla vazgeçmem sen bir kez daha düşün kardeşim 🥺

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Boyle cok gordum duydum annelik her kadinin icinde yok maalesef dogurupta cope atanlar vs bunlarda mi alip koklamadi öpmedi nasil attilar

Aynen
Deme öyle canım ya adam silahla dayanıyormuş kapılarına ailesini öldürmekle tehdit ediyormuş canavar gibi bir şey

alya

Kayıtlı Üye
rank
Canım sen daha dogurmadan vericem diyosun da sen onu bı doğur ondan ayrılmak öyle kolay olmicak emin ol ki annelik iç güdüsü çok derin bi duygu.canindan bı can koparacaklar sen buna dayana bilecekmisin ki?ben ilk bebegimi doğurdum kucağıma alamadan öldü aylarca kendime gelemedim yani kabullenemedim.sende kendi ellerinle üstelik sana en muhtac olduğu bı zamanda nasıl birakirsin.bence bunu bı daha düşün canım Allah yardımcın olsun ne diyeyim her annenin düşüncesi bağı farklıymış demekki ...🙄😔😔😔

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar