Sorum var Boşandım 4 ay sonra doğum

• Konbuyu başlatan Mano
  • Toplam 49 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mano tarafından oluşturulan Boşandım 4 ay sonra doğum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,873 kez görüntülenmiş, 49 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Boşandım 4 ay sonra doğum
Konbuyu başlatan Mano
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Ozlem003

Kayıtlı Üye
rank
Bilemeyiz sahip çıkanı arkasında duranı yoksa nası bakar çocuğuna. Kadın sığınma evine gitse daha iyi oraya bebeği de alırlar
Bende onu demek istedim canım küçücük bebekli kadını mutlaka korumaya alırlar
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bilemeyiz sahip çıkanı arkasında duranı yoksa nası bakar çocuğuna. Kadın sığınma evine gitse daha iyi oraya bebeği de alırlar
İstese farklı şehire bile gönderirler

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar boşandım 4 ay sonra doğum yapicam bebeği babasına vericem oda böyle olmasını istiyor bende çünkü ondan kurtulmanin başka yolu yok aldırmak için çok zorlandım ama imza atmadı şimdi böyle olmak zorunda çok önceden yapmalıydım ama yapamadım boşanamadım hep manipüle etti simdi bitti ama olan bu bebeğe oldu babasından o kadar nefret edip bı o kadarda korkuyorum ki bu bebeğe bile baglanamadim içim yangın yeri
Neler yaşadığını bilemem tabi ama en azından 6 ay sende kalma ihtimali yokmu canım ya anne sütünden mahrum kalmasa

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
R
Kizlar boşandım 4 ay sonra doğum yapicam bebeği babasına vericem oda böyle olmasını istiyor bende çünkü ondan kurtulmanin başka yolu yok aldırmak için çok zorlandım ama imza atmadı şimdi böyle olmak zorunda çok önceden yapmalıydım ama yapamadım boşanamadım hep manipüle etti simdi bitti ama olan bu bebeğe oldu babasından o kadar nefret edip bı o kadarda korkuyorum ki bu bebeğe bile baglanamadim içim yangın yeri
Rabbim yardımcın olsun ama sana bunu yapan bir insana nasıl güvenipte minicik bebeğini verebiliyorsun onu bırak kendin için nasıl bebeğinden vazgeçebiliyorsun benim ucunda benim ölümüm dahi olsa asla bebeğimi kimseye vermem bilemiyorum bebeğinide alıp başka bir şehire gidip yaşayabilirsin kadın sığınma evine git şikayetçi ol ondan gereken herşeyi yap bence

Leyla kurt

Kayıtlı Üye
rank
Ya ne biçim insanlarsinizz babasından nefret ede bilirsin ama o senin canin senden bir parça bu bebek ten kurtulmak istiyorum nedemk yaa Allahim yüreğine annelik duygusu versin. Zefkinizden olamiyosunuzz günahını çeken bebekler oluyoo 😑

HamilebirBagyhan

Kayıtlı Üye
rank
Sakin bebeğini o adamın eline teslim etme. Yazık etme o yavrucagiza. Bebeğinin sana çok ihtiyacı olcak yapma sakın bunu onada sanada. Polise git bir çagresini bul. Yapacağın en büyük pişmanlık olur. Allah akıl fikir versin ne yaşadığını bilemem ama bebeğine yasatacaklarini sen düşün

T

Tmrs

Guest
Biliyorum ki şuan bana kızıyorsunuz ama yaşadıklarım çok zor şeyler bende böyle düşünüyorum nasıl vericem nasıl ayrılcam keşke böyle bir adamı ne es ne de baba olarak seçmeseydim Allah büyük neler yaşanacak bilinmez sürekli dua ediyorum
Senin kapına pompaliyla dayanan şiddet yanlısı bir adama o bebeği nasıl bırakırsın . Kim bilir o bebeğe neler yapar boylelerin ne escsevgisi ne evlat sevgisi olur Allah yardımcın olsun ama polis var kadın sığınma evleri var yani bana kalırsa vermemelisin ben olsam asla vermem ne olursa olsun

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Canım ne yaşadığını bilemem Allah yardımcın olsun öncelikle ama o sabihin günahı ne sana ihtiyacı var yarın öbür gün büyüdüğünde eşin ya onu da döverse o çocuğun yetiştiği ortam yaşadığı psikoloji yarın öbür gün çok pişman olursun annelik bu değil onun anne kokusuna sevgisine senin sütüne ihtiyacı var git devlet kurumuna gerekli yerlere şikayette bulun bi insan nasıl bu kadar vazgeçebilir ben evladıma sarılıp koklamadan asla uyuyamam benim kızım bi hafta küvezde kaldı o bi hafta bana yıl gibi geldi şimdi ise kızım asla bensiz uyumaz kokuma alışmış beşikte yatmaz beraber sarılır uyuruz sen onun kokusunu al bak bakim verebiliyor musun o senin canın kendinden önce onu düşün annelik tam olarak bu işte evladın diğer tarafta sana bunun hesabını sormaz mı annesiz mi büyüsün o yavru onun günahı ne tekrar düşün bence haddim değil ama yaptığın yanlış 🥺

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
Neler yaşadığını bilemem tabi ama en azından 6 ay sende kalma ihtimali yokmu canım ya anne sütünden mahrum kalmasa
Ve kaldı ki ben kızım yanında olmasına rağmen uyuyunca dahi özlüyorum uyansın seveyim diye baştan problemli ise aldırmayı düşündüğün zaman öncesi bari ilaç alıp korunsaydın bari bir bebegin en buyuk ihtiyacı anne

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar