Sorum var Boşanicam

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ebruakpinar0354 tarafından oluşturulan Boşanicam başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,651 kez görüntülenmiş, 72 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Boşanicam
Konbuyu başlatan ebruakpinar0354
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Doğa'm 💜

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Ay bazı oğlan anaları sanarsın lord doğuruyor milletin kızı da hizmetçi
Hiç deme kendi kızları da prenses sanki benim kaynanayı bir gör offf ben tıbbi bir şey anlatsam inanmaz aynı şeyi kızlarından biri söylemiş olsun bak şu şöyleyken böyle yaa ablan söyledi bilmediğin bir şey olursa ablana sor o her şeyi bilir 🤦‍♀️🤣🤣🤣 evet iki görümcem var ikisi de gayet öğrenmeye açıklar bir şey olsun hemen fikir verirler ama sadece onlarda yok benim bildiklerimi onlar kendi bildiklerini paylaşmazsak neye yarayacak kaynanam nefret ettiriyor bir de dudağının bir kenarıyla gülmesi var tepem atıyor

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Hiç deme kendi kızları da prenses sanki benim kaynanayı bir gör offf ben tıbbi bir şey anlatsam inanmaz aynı şeyi kızlarından biri söylemiş olsun bak şu şöyleyken böyle yaa ablan söyledi bilmediğin bir şey olursa ablana sor o her şeyi bilir 🤦‍♀️🤣🤣🤣 evet iki görümcem var ikisi de gayet öğrenmeye açıklar bir şey olsun hemen fikir verirler ama sadece onlarda yok benim bildiklerimi onlar kendi bildiklerini paylaşmazsak neye yarayacak kaynanam nefret ettiriyor bir de dudağının bir kenarıyla gülmesi var tepem atıyor
😂😂😂

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Ay öylelerine de gıcık oluyorum sen 40 kere söylersin inanmaz biri bi kere söyler hemen inanır 🤦🏻‍♀️ Bi de sana da gelip söylerse senin söylediğini bak böyle yap diye tamam artık gel de sakin kal 😅

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar