Sorum var Boşanmak üzereyim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sinem&masal tarafından oluşturulan Boşanmak üzereyim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,478 kez görüntülenmiş, 55 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Boşanmak üzereyim
Konbuyu başlatan Sinem&masal
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çiçekanne

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar tek isteğim hamile anne adaylarından dua eşim kendi memleketigine geldigimizden beri çok değişti hele bi abi dedigi insan var evlenmis boşanmış onun aklına uyuyo eve gelmiyo dolaba birşey almıyor ben 38 haftalık hamileyim üstüne vurdu bide bana önceden asla böyle değildi çok stres icindeyim çok lütfen duanızı eksik etmeyin 🙏🙏😥😥😥
Nasıl vurdu ya ne casaret hayırdır kendinizi ezdirmeyin böyle acizlere üstelik hamilesin polise niye gitmedin ayy şuan ellerim titriyor sinirden boşan gitsin böyle acize çocuk bile fazla canım eve gelmiyorsa eve bakmiyorsa o pislik adamla gezip tozup bir haltlar yiyordur şiddetin affı olmaz

Ayşegülll

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar tek isteğim hamile anne adaylarından dua eşim kendi memleketigine geldigimizden beri çok değişti hele bi abi dedigi insan var evlenmis boşanmış onun aklına uyuyo eve gelmiyo dolaba birşey almıyor ben 38 haftalık hamileyim üstüne vurdu bide bana önceden asla böyle değildi çok stres icindeyim çok lütfen duanızı eksik etmeyin 🙏🙏😥😥😥
Su donemde stres yapma sadece çocuğunu düşünnn ben 3gun önce 38+6 da doğum yaptım bebegim cok stresli doğmuş ve küveze alacaklarmış nerdeyse

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Su donemde stres yapma sadece çocuğunu düşünnn ben 3gun önce 38+6 da doğum yaptım bebegim cok stresli doğmuş ve küveze alacaklarmış nerdeyse
Kuşum öyle diyorsun da şiddet var rabbim sağlık versin bebeğine kıyamam evet ne yazikki biz birileri yüzünden sağlıklı veya mutlu doğum yapamıyoruz nefret ediyorum ya erkeklerden yada bu kadınları bu şekilde strese sokan kim varsa yemin ederim kendimi zor tutuyorum doğum yapayım ilk işim eşime saldırmak olacak benide aldattı

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kuşum öyle diyorsun da şiddet var rabbim sağlık versin bebeğine kıyamam evet ne yazikki biz birileri yüzünden sağlıklı veya mutlu doğum yapamıyoruz nefret ediyorum ya erkeklerden yada bu kadınları bu şekilde strese sokan kim varsa yemin ederim kendimi zor tutuyorum doğum yapayım ilk işim eşime saldırmak olacak benide aldattı
Kadına şiddete hayır elleri kırılsın kadına anneye vurulurmu cennet hatunu onlar

Sinem&masal

Kayıtlı Üye
rank
Senin ki daha kotuymus Allah seninde yardimcin olsun bacım

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kadına şiddete hayır elleri kırılsın kadına anneye vurulurmu cennet hatunu onlar
Varya yemin ederim kalbim hurperdi okurken vurmak ne ya vurmak yanda birileri var adam salak salak bağırıp küfür ediyor kadına hamileyim diye çıkamadım ama evi birbirine kattım bağırdım çağırdım adamdan ses çıkmıyor doğumdan sonrada aynı halti yerse onu aşağı atacam iyy tiksiniyorum ya Varya oğlum var inşallah naif olur

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Varya yemin ederim kalbim hurperdi okurken vurmak ne ya vurmak yanda birileri var adam salak salak bağırıp küfür ediyor kadına hamileyim diye çıkamadım ama evi birbirine kattım bağırdım çağırdım adamdan ses çıkmıyor doğumdan sonrada aynı halti yerse onu aşağı atacam iyy tiksiniyorum ya Varya oğlum var inşallah naif olur
Amann Allah ıslah etsin vicdan merhamet versin herkese

Dilek4747

Kayıtlı Üye
rank
Allah yardımcın olsun kuzum inş eşin doğru yolu bulur

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Allah yardımcın olsun kuzum inş eşin doğru yolu bulur
Canım vallah bulsa ne vurmuş kadına yarın öbür gün çocuğa zarar vermeyecegi ne malum aman dikkat edin kendinize cocuklariniza bu tür insanlar deli değil piskopat ya 😔
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Senin ki daha kotuymus Allah seninde yardimcin olsun bacım
Aldatılmak en basiti kuşum ben de üzülüyorum ama vurmak şiddete baş vurmak bunlar tehlike nolur kendini koru yemin ederim okurken içim yandı ya. Ben en azından aldatıldım bana vuramaz isterse vursun sonuçlarına katlanır daha aldatma olayını bile kimseye demedim ben nolur ezdirme kendini sana bakmayan bir şahıs çocuğuna da bakmaz unutma bunu

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar