Sorum var Boşanmak üzereyim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sinem&masal tarafından oluşturulan Boşanmak üzereyim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,464 kez görüntülenmiş, 55 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Boşanmak üzereyim
Konbuyu başlatan Sinem&masal
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çiçekanne

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar tek isteğim hamile anne adaylarından dua eşim kendi memleketigine geldigimizden beri çok değişti hele bi abi dedigi insan var evlenmis boşanmış onun aklına uyuyo eve gelmiyo dolaba birşey almıyor ben 38 haftalık hamileyim üstüne vurdu bide bana önceden asla böyle değildi çok stres icindeyim çok lütfen duanızı eksik etmeyin 🙏🙏😥😥😥
Rabbim ailenize huzur versin inşallah 🤲🏻. Şeytanlaşmış insanları sizlerden uzak tutsun inşallah kuzum. Allah'ım eşine doğru yolu göstersin 🤲🏻

Çiçekanne

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar tek isteğim hamile anne adaylarından dua eşim kendi memleketigine geldigimizden beri çok değişti hele bi abi dedigi insan var evlenmis boşanmış onun aklına uyuyo eve gelmiyo dolaba birşey almıyor ben 38 haftalık hamileyim üstüne vurdu bide bana önceden asla böyle değildi çok stres icindeyim çok lütfen duanızı eksik etmeyin 🙏🙏😥😥😥
Canım rabbim yardımcın olsun bende 30 haftalık hamileyim ve kumam var aynı evin içinde yaşıyorum daha kötüleri var yani öyle düşün lütfen üzülme abdest al namaz kıl Allaha teslim ol Allah bana yeter de rabbim senden başka kimsen yok de seccaden herşeyin olsun başka çaren yok senin imtihanında böyle

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım rabbim yardımcın olsun bende 30 haftalık hamileyim ve kumam var aynı evin içinde yaşıyorum daha kötüleri var yani öyle düşün lütfen üzülme abdest al namaz kıl Allaha teslim ol Allah bana yeter de rabbim senden başka kimsen yok de seccaden herşeyin olsun başka çaren yok senin imtihanında böyle
Kumami oyyy nasıl işle var niye kabul ediyon ki mecbur degilsin

Çiçekanne

Kayıtlı Üye
rank
Canım rabbim yardımcın olsun bende 30 haftalık hamileyim ve kumam var aynı evin içinde yaşıyorum daha kötüleri var yani öyle düşün lütfen üzülme abdest al namaz kıl Allaha teslim ol Allah bana yeter de rabbim senden başka kimsen yok de seccaden herşeyin olsun başka çaren yok senin imtihanında böyle ben d
Maalesef ben mecburum canım bı mesleğim yok ailem yok kimsem yok ve hamileyim

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Canım rabbim yardımcın olsun bende 30 haftalık hamileyim ve kumam var aynı evin içinde yaşıyorum daha kötüleri var yani öyle düşün lütfen üzülme abdest al namaz kıl Allaha teslim ol Allah bana yeter de rabbim senden başka kimsen yok de seccaden herşeyin olsun başka çaren yok senin imtihanında böyle ben d

Maalesef ben mecburum canım bı mesleğim yok ailem yok kimsem yok ve hamileyim
Ne diue kuma getirdi eşin acaba 🤦🏻‍♀️ doyumsuz p kuma gelen kadın da nasıl kabul etti gelmeyi cidden kadının düşmanı yine kadın Rabbim yardımcın olsun kuzum 🤲🏻

Çiçekanne

Kayıtlı Üye
rank
Maalesef ben mecburum canım bı mesleğim yok ailem yok kimsem yok ve
Ne diue kuma getirdi eşin acaba 🤦🏻‍♀️ doyumsuz p kuma gelen kadın da nasıl kabul etti gelmeyi cidden kadının düşmanı yine kadın Rabbim yardımcın olsun kuzum 🤲🏻
Aynen öyle birde hicbisi yokmuş gibi kabul etmek zorundasın etmezsen sonuçları ağır dedi dünyam başıma yıkıldı hayatım bitti ne yacagimi şaşırdım kaldım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar