Sorum var Boşanmak üzereyim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sinem&masal tarafından oluşturulan Boşanmak üzereyim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,451 kez görüntülenmiş, 55 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Boşanmak üzereyim
Konbuyu başlatan Sinem&masal
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çiçekanne

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Canım rabbim yardımcın olsun bende 30 haftalık hamileyim ve kumam var aynı evin içinde yaşıyorum daha kötüleri var yani öyle düşün lütfen üzülme abdest al namaz kıl Allaha teslim ol Allah bana yeter de rabbim senden başka kimsen yok de seccaden herşeyin olsun başka çaren yok senin imtihanında böyle
Allah'ım yaa içimi yaktın şuan çok kötü oldum rabbim yardımcın olsun
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allah'ım yardımcın olsun da hamile kadına vurmak nedir ya nasıl bir şey bu 🤬🤬 Allah'ım hakkında hayırlısını versin 🙏 eşine de akıl fikir versin

Böyle türlere çocuk lazım değil daha da çocuk doğurma bence. Allah'ım yardımcın olsun
kesinlikle hak etmiyorlar böyleleri

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Canim bende 33 haftalik hamileyim hic nazli bi hamilelik gecirmiyorum ustune birbuck aylikken belime tekme yedim hirpalamalarim oldu bir ay once yine elinde kaliyordum gobegimi zor kurtardim ve kacarak evlenmistim ona ragmen dayanamayip geldim aileme soyledim ve hickimse ailesi dahi arkami aramiyorlar sormuyorlar bir aydir cok dusundum kimseye ihtiyacim yok seninde oyle kimseye ihtiyacin yok ailen yeter siddetin affi yok gercekden bidaha yapmaz sinirden yapmistir diye susuyosun ama Dorduncu oldu benim bak cocugum siddet icinde huzursuz bi evde buyicegine benimle saglikli mutlu büyür diye düşünüyorum ben zaten babalik yapicak olan anne karnindayken el kaldirmaz biz kadinlar herseyin ustesinden geliriz ozellikle aile desteginiz varsa hic korkmayin dunyanin sonu degil kendinizi siddete karsi ezdirmeyin kizlar .
canım benim çok doğru demişsin ama insanın gidecek kimsesi yoksa mecburen katlanıyor bu konularda o kadar doluyum ki bazen buraya içimi dökmek istiyorum ama sonra vazgeçiyorum çok zor günler geçirdim bende çok zor 😔

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum icini dokmek isterse dok her zaman sizlerin yanindayiz🤲😪
biliyorum canım sağol o günleri hatırlamak bile istemiyorum film gibi hayatım var anlatsam roman olur yani 23 yaşında gibi hissetmiyorum kendimi hiç ruhen çok çöktüm beynim kaldırmıyor artık dokunsalar ağlarım
Kafam rahat olduğu bir gun içimi dokmek istiyorum çünkü benim Allah'tan başka kimsem yok ve tabi kizlarimdan baska

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Canım rabbim yardımcın olsun bende 30 haftalık hamileyim ve kumam var aynı evin içinde yaşıyorum daha kötüleri var yani öyle düşün lütfen üzülme abdest al namaz kıl Allaha teslim ol Allah bana yeter de rabbim senden başka kimsen yok de seccaden herşeyin olsun başka çaren yok senin imtihanında böyle ben d

Maalesef ben mecburum canım bı mesleğim yok ailem yok kimsem yok ve

Aynen öyle birde hicbisi yokmuş gibi kabul etmek zorundasın etmezsen sonuçları ağır dedi dünyam başıma yıkıldı hayatım bitti ne yacagimi şaşırdım kaldım
Rabbim ıslah etsin inşallah o seni zor durumda bırakmış rabbim de onu bırakır hiç merak etmesin kimsenin ahı kimsede kalmaz 🤲🏻

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 38. Haftasındasınız.
Bebeğin organları tamamen gelişti. artık dışarı hayata hazırız. Bundan sonraki
en büyük sıkıntımız beklemek. bütün anne adayları hemen doğum yapacağını düşünür. Ayak bileklerindeki şişlikler iyice artar. preeklampsiye tekrar dikkat.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 48 cm ağırlıgı 2950 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Bayanmutluu

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar tek isteğim hamile anne adaylarından dua eşim kendi memleketigine geldigimizden beri çok değişti hele bi abi dedigi insan var evlenmis boşanmış onun aklına uyuyo eve gelmiyo dolaba birşey almıyor ben 38 haftalık hamileyim üstüne vurdu bide bana önceden asla böyle değildi çok stres icindeyim çok lütfen duanızı eksik etmeyin 🙏🙏😥😥😥
Canm erkekler kendi akraba arkadas cevrelerinde eslerine artislik taslamaya bayilirlar ben erkegim bak moduna girerbiliyorlar malesef. Ordan ayrilma sansiniz yok mu ? Cunku boyle giderse topralmasi zor olacak once saygi sonra sevgi bitecek sevgi olmayinca insan katlanamiyor.

Aynurka

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar tek isteğim hamile anne adaylarından dua eşim kendi memleketigine geldigimizden beri çok değişti hele bi abi dedigi insan var evlenmis boşanmış onun aklına uyuyo eve gelmiyo dolaba birşey almıyor ben 38 haftalık hamileyim üstüne vurdu bide bana önceden asla böyle değildi çok stres icindeyim çok lütfen duanızı eksik etmeyin 🙏🙏😥😥😥
Bence bir eşini karşına al sessiz sakin konuşmayı dene neden böyle davrandığını sor

Efterya

Kayıtlı Üye
rank
Canim bende 33 haftalik hamileyim hic nazli bi hamilelik gecirmiyorum ustune birbuck aylikken belime tekme yedim hirpalamalarim oldu bir ay once yine elinde kaliyordum gobegimi zor kurtardim ve kacarak evlenmistim ona ragmen dayanamayip geldim aileme soyledim ve hickimse ailesi dahi arkami aramiyorlar sormuyorlar bir aydir cok dusundum kimseye ihtiyacim yok seninde oyle kimseye ihtiyacin yok ailen yeter siddetin affi yok gercekden bidaha yapmaz sinirden yapmistir diye susuyosun ama Dorduncu oldu benim bak cocugum siddet icinde huzursuz bi evde buyicegine benimle saglikli mutlu büyür diye düşünüyorum ben zaten babalik yapicak olan anne karnindayken el kaldirmaz biz kadinlar herseyin ustesinden geliriz ozellikle aile desteginiz varsa hic korkmayin dunyanin sonu degil kendinizi siddete karsi ezdirmeyin kizlar .
Allah senin ve bebegının yardimcisiolsun. Çok uyu yapmışsın helal olsun gerçekten susmamussin

Canım rabbim yardımcın olsun bende 30 haftalık hamileyim ve kumam var aynı evin içinde yaşıyorum daha kötüleri var yani öyle düşün lütfen üzülme abdest al namaz kıl Allaha teslim ol Allah bana yeter de rabbim senden başka kimsen yok de seccaden herşeyin olsun başka çaren yok senin imtihanında böyle
Sen mi kuma oldun ustune mi kuma geldu

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar