Boşuna mi kuşkulaniyorum acaba ??

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Fatma pp tarafından oluşturulan Boşuna mi kuşkulaniyorum acaba ?? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,206 kez görüntülenmiş, 45 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Boşuna mi kuşkulaniyorum acaba ??
Konbuyu başlatan Fatma pp
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Özlem tam

Fatma pp

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum yorum yapmak çok zor tırnak izinden ziyade kocanın söyledikleri çelişkili sevgili iken nisanliyken şüphelenmen gereken bir durum olmuş muydu?
Biz 7 ay sevgili olduk ama hic yuz yüze görüşmedik bana yalanlar soylemis evlendikten sonra öğrendim sadce bir sevgilisi olduğunu filan söylemişti meğerse onlarca sevgilisi olmuş bunlarada çok üzüldüm çünkü bu benim hayatımda konuştugum sevgili oldugum ilk kişiydi..çok iyi birisi aslında hiç sesini bile yükseltmez beni uzmemeye çalışır ama biraz çapkın bu konuda kavgalar ettik biraz ama çok seviyorum işte

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Umarim ya takim etme gibi bir sansim yok esimle aramiz cok iyi aslinda ama iste iliskiye fazla duskun benimde dusuk riskim olunca olmiyo bir yanlis yaptigindan eminim ece gelip yutuptan evli birinin zina etmesinin gunahi nedir diye arastirmis onuda sordum bir arkadas yapmista merak ettim diyor😔
Arastırınca gormus tur ınsallah gunahının ne kadar buyuk oldugunu bi daha yapmaz yapmadıysan da kalkısmaz yapmaya

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Biz 7 ay sevgili olduk ama hic yuz yüze görüşmedik bana yalanlar soylemis evlendikten sonra öğrendim sadce bir sevgilisi olduğunu filan söylemişti meğerse onlarca sevgilisi olmuş bunlarada çok üzüldüm çünkü bu benim hayatımda konuştugum sevgili oldugum ilk kişiydi..çok iyi birisi aslında hiç sesini bile yükseltmez beni uzmemeye çalışır ama biraz çapkın bu konuda kavgalar ettik biraz ama çok seviyorum işte
Kuzu tanımadığım biri için yorum yapıp günahını almak istemiyorm sen telefonunda bişey yakaladın mi ?

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Umarim ya takim etme gibi bir sansim yok esimle aramiz cok iyi aslinda ama iste iliskiye fazla duskun benimde dusuk riskim olunca olmiyo bir yanlis yaptigindan eminim ece gelip yutuptan evli birinin zina etmesinin gunahi nedir diye arastirmis onuda sordum bir arkadas yapmista merak ettim diyor😔
Canımsın üzerine gidince kendini bişey zannediyorlar beni kıskanıyor falan moralini bozma sana böyle bişey yaptıysa s*k* yaralar la dolsun inşallah biz kadınlar erkekler gibi değiliz kendini üzme canimsin

Sümeyyenur nur

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar size bir şey danışacam bir yıllık evliyim 3 aylik hamileyim eşim dün işte mesaiye kaldı ama gelirkende normalden gec geldi ustunu degistirirkende omuzunda 3 tirnak izi ve sirtinda derin bir tirnak izi vardi sordum demir cizdi dedi arkadas saka yapti dedi kasidim dedi ama elinin yetisecegi yer degil ve tirnaklari cok kisa birde namaz kilmak icin abdest almasini bekleeken dus aldi bu ilk degil ilk hamileliğimdede ilk iki ay ilişkiye girmediğimiz dönemde yine aynı böyle bir şey olmuştu bosunami kuruntu yapıyorum acaba canım çok sıkkın yaa
Canim haklısın kusku yapacak bit şey ama esini en iyi sen tanırsın...ben esimden eminim bir keresinde peçete buldum cebinde hiç unutmam ruj izi verdi.. peçetede bu ne dedim şaşkınlıkla bana baktı... hayatım şu an ne desen haklısın ama tost aldım onun pecetesuydi gerisini bilmiyorum dedi bende çok takmadım tost aldığın kisi kimse ağzına sürmüş sana öyle vermiş dedim güldük baya. Ama desenli sonra bir şey görünmüyor yok.. ne telefon ne arama ne mesaj... yani esim gerçekten bilmiyordu... ama gözüm açık tuttum ne bilim olabilir diye birde benimkinin kafası hep eğitimde kitapta kari kız takmıyor ne önce öyleydi ne sonra...
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Merhaba arkadaşlar size bir şey danışacam bir yıllık evliyim 3 aylik hamileyim eşim dün işte mesaiye kaldı ama gelirkende normalden gec geldi ustunu degistirirkende omuzunda 3 tirnak izi ve sirtinda derin bir tirnak izi vardi sordum demir cizdi dedi arkadas saka yapti dedi kasidim dedi ama elinin yetisecegi yer degil ve tirnaklari cok kisa birde namaz kilmak icin abdest almasini bekleeken dus aldi bu ilk degil ilk hamileliğimdede ilk iki ay ilişkiye girmediğimiz dönemde yine aynı böyle bir şey olmuştu bosunami kuruntu yapıyorum acaba

Sabriye

Kayıtlı Üye
rank
Telefonu tuşlu yani ekranıda bozuk numaraları falanda goremiyorumki ama sabah işe geç kalmıştı tam mola satinde iki arama geldi acmadi sordugumdada duymazdan geldi😕

Ama bugun sorcam kesinlikle yani bir cevap versin doğru dürüst
Eğer yaptıysa bunu söyleyemiyor demekki ve lafı kıvırıyo senin aklını karıştırıyor bu günde saçmalarsa eğer yapmıştır bence bi piskolağa fln sor bilene bence ama eğer yaptıysa böyle bi adamla yaşamak istiyorsan devam edersin ama ben olsam bir süre çocuklarımı alır annemin evinde fln kalırdım 6 7 ay 1 2 yıl bakalım döncekmi arayacakmı merak edecek mi arayıp soracakmı pişmanmı eğer laf çıkar dersemde onu evden yollardım yine eğer pişmansa önce nasıl bir piskolojide olduğunu anlatır sonra pişman olur özür diler kapında yatar başka bişe yapmaz eğer bunları yapmıyorsa oda ayrılmak istiyor sorumluluk kaldıramıyor rahatlık genişlik seviyor demektir bana göre yani bence

Telefonu tuşlu yani ekranıda bozuk numaraları falanda goremiyorumki ama sabah işe geç kalmıştı tam mola satinde iki arama geldi acmadi sordugumdada duymazdan geldi😕

Ama bugun sorcam kesinlikle yani bir cevap versin doğru dürüst
Telefonu bu devirde neden tuşlu başka bi telefonu falan varmı bildiğin

Son düzenleme:

Fatma pp

Kayıtlı Üye
rank
Kuzu tanımadığım biri için yorum yapıp günahını almak istemiyorm sen telefonunda bişey yakaladın mi ?
Him evet eski sevgilisi ile konusmus evliligimizin ilk ayi boyunca ve ben yeni ogrendim bide hep eski kiz arkadaslarinin profillerine bakiyodu cok kavaga ede ede simdi birakti unu evli bir erkegin kiz kankasimi olur ben yanindayken sokakta karsilastilar konusuyolar bide kizda beni gormezden geldi ben kizdim numarasini filan sildirdim ertesi gun arkadaslarindan almis aramis kizi benim yanimda duzgun konusamadilar diye mahcup olmus mus

Sabriye

Kayıtlı Üye
rank
Him evet eski sevgilisi ile konusmus evliligimizin ilk ayi boyunca ve ben yeni ogrendim bide hep eski kiz arkadaslarinin profillerine bakiyodu cok kavaga ede ede simdi birakti unu evli bir erkegin kiz kankasimi olur ben yanindayken sokakta karsilastilar konusuyolar bide kizda beni gormezden geldi ben kizdim numarasini filan sildirdim ertesi gun arkadaslarindan almis aramis kizi benim yanimda duzgun konusamadilar diye mahcup olmus mus
Hepsi hikaye mahcup olacak kadar bu ne samimiyet sana davranışıyla ona davranışı nasıldı

Fatma pp

Kayıtlı Üye
rank
Canim haklısın kusku yapacak bit şey ama esini en iyi sen tanırsın...ben esimden eminim bir keresinde peçete buldum cebinde hiç unutmam ruj izi verdi.. peçetede bu ne dedim şaşkınlıkla bana baktı... hayatım şu an ne desen haklısın ama tost aldım onun pecetesuydi gerisini bilmiyorum dedi bende çok takmadım tost aldığın kisi kimse ağzına sürmüş sana öyle vermiş dedim güldük baya. Ama desenli sonra bir şey görünmüyor yok.. ne telefon ne arama ne mesaj... yani esim gerçekten bilmiyordu... ama gözüm açık tuttum ne bilim olabilir diye birde benimkinin kafası hep eğitimde kitapta kari kız takmıyor ne önce öyleydi ne sonra...
Evet iste taniyorumda bana fazla talab soyluyo o yüzden böyle oluyo ya

Eğer yaptıysa bunu söyleyemiyor demekki ve lafı kıvırıyo senin aklını karıştırıyor bu günde saçmalarsa eğer yapmıştır bence bi piskolağa fln sor bilene bence ama eğer yaptıysa böyle bi adamla yaşamak istiyorsan devam edersin ama ben olsam bir süre çocuklarımı alır annemin evinde fln kalırdım 6 7 ay 1 2 yıl bakalım döncekmi arayacakmı merak edecek mi arayıp soracakmı pişmanmı eğer laf çıkar dersemde onu evden yollardım yine eğer pişmansa önce nasıl bir piskolojide olduğunu anlatır sonra pişman olur özür diler kapında yatar başka bişe yapmaz eğer bunları yapmıyorsa oda ayrılmak istiyor sorumluluk kaldıramıyor rahatlık genişlik seviyor demektir bana göre yani bence

Hayır bana telefonunu verdi kendi tuşlu kullaniyo

Hepsi hikaye mahcup olacak kadar bu ne samimiyet sana davranışıyla ona davranışı nasıldı
Ya işte onu diyorum bana valla bir daha karşıma çıksa bakmam aşkım dedi özür diledi kız kendisi geldi b3ni gorunce filan dedi geri aramis iste..

Ya işte onu diyorum bana valla bir daha karşıma çıksa bakmam aşkım dedi özür diledi kız kendisi geldi b3ni gorunce filan dedi geri aramis iste..

Yok oyle değil her şeyde çok iyi yardımda eder evin her seyini dusunur ama işte böyle kız arkadas böyle ortama biraz alışık işte rahat yani mazaya filan gitse bilan her kezle samimi konusuyo ona sinirleniyorum binim yanimda kizlara saka yapması hiccc hoşuma gitmiyo ama onun için bu kizilcak bisey değil..

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar