Boşuna mi kuşkulaniyorum acaba ??

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Fatma pp tarafından oluşturulan Boşuna mi kuşkulaniyorum acaba ?? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,208 kez görüntülenmiş, 45 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Boşuna mi kuşkulaniyorum acaba ??
Konbuyu başlatan Fatma pp
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Özlem tam

Sümeyyenur nur

Kayıtlı Üye
rank
bence sonra gece uyurken telefuonna zgilice konum yugulaması indir gün içinde takip et kuşkulandiğın bir yer görürsende eve gelince sor naptın günün nasil gecti diye zarf at baktın gözüken konum la iş yeri konumu uyusmuyo sonra boşa
Yok canim yapmasın öyle bir şey adam kadin erde bana güvenmiyor der... bu çok yanlış bir şey kesinlikle yapılmamalı... bir arkadasim öyle yapti kocası ogrendj... kadın için zaten bana güvenmiyor falan diyordu... insan kocasını bilmezmi zaten akışına biraksin öyle bir şey varsa ne yapacak sanki... elindne ne gelir zaten hamile... bir şey yoksada var gibi anlaşılabilir.. ben gecen eşimden utandım dürüm almaya taa çarşıya gittim illa gidip o dükkanda yiyecektim.. o da izin vermezdi.. söylesem deli gibi gidip orada yemek yedim ya hamilelik iste . düşün konum yükleme telefonuma farklı anlamalara getirebilir bu durumu... en iyisi akışına bırakmak

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Yok canim yapmasın öyle bir şey adam kadin erde bana güvenmiyor der... bu çok yanlış bir şey kesinlikle yapılmamalı... bir arkadasim öyle yapti kocası ogrendj... kadın için zaten bana güvenmiyor falan diyordu... insan kocasını bilmezmi zaten akışına biraksin öyle bir şey varsa ne yapacak sanki... elindne ne gelir zaten hamile... bir şey yoksada var gibi anlaşılabilir.. ben gecen eşimden utandım dürüm almaya taa çarşıya gittim illa gidip o dükkanda yiyecektim.. o da izin vermezdi.. söylesem deli gibi gidip orada yemek yedim ya hamilelik iste . düşün konum yükleme telefonuma farklı anlamalara getirebilir bu durumu... en iyisi akışına bırakmak
👏👏👏👏Ayni fikirdeyim konum ne ya biseyi bulmak istersen kurcalarsan bulursun yapan kendine yapar Allah ayağına dolandirir zaten konum nerdeydin ne yaptın kavga eder sonra biseyi avucunda çok sikarsan kaçar tam tersi avucunu açık tutacaksın o senin zaten kapı gibi nikahın var

Özlem tam

Kayıtlı Üye
rank
Umarim ya takim etme gibi bir sansim yok esimle aramiz cok iyi aslinda ama iste iliskiye fazla duskun benimde dusuk riskim olunca olmiyo bir yanlis yaptigindan eminim ece gelip yutuptan evli birinin zina etmesinin gunahi nedir diye arastirmis onuda sordum bir arkadas yapmista merak ettim diyor😔
Yani kuzum sanki sen net biliyon yaptığı anlattıklarından anladığım yani ben sormadan önce mutlaka emin olurum erkekler inkar eder Çünkü böyle bisey söylemez evet yaptim diyeyani bu kuşku bile cook zor sen anlarsın mutlaka cnm takıp et telefon herseyini emin olursan o zaman yapacağını yaparsın yani herşey ilişki mi Bende 5 aydır girmiyorum emule yasak diğer oglumdada hepsinde de böyle oldu 9 ay girmediğimiz oldu ama birgün bana imada bulunmadı sen iyi ol hepsi geçecek dedi yani düşkünlük demekbirine gidecek mi demek sonuçta başka türlüde tatmin edwbilirsin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar