Boşuna mi kuşkulaniyorum acaba ??

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Fatma pp tarafından oluşturulan Boşuna mi kuşkulaniyorum acaba ?? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,163 kez görüntülenmiş, 45 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Boşuna mi kuşkulaniyorum acaba ??
Konbuyu başlatan Fatma pp
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Özlem tam

Sabriye

Kayıtlı Üye
rank
Evet iste taniyorumda bana fazla talab soyluyo o yüzden böyle oluyo ya
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hayır bana telefonunu verdi kendi tuşlu kullaniyo

Ya işte onu diyorum bana valla bir daha karşıma çıksa bakmam aşkım dedi özür diledi kız kendisi geldi b3ni gorunce filan dedi geri aramis iste..

Ya işte onu diyorum bana valla bir daha karşıma çıksa bakmam aşkım dedi özür diledi kız kendisi geldi b3ni gorunce filan dedi geri aramis iste..

Yok oyle değil her şeyde çok iyi yardımda eder evin her seyini dusunur ama işte böyle kız arkadas böyle ortama biraz alışık işte rahat yani mazaya filan gitse bilan her kezle samimi konusuyo ona sinirleniyorum binim yanimda kizlara saka yapması hiccc hoşuma gitmiyo ama onun için bu kizilcak bisey değil..
Canım hoşuna onlar gitmez evet ama eve tırnak iziyle geliyo ne yaptığı belli değil onun için budamı acaba kızılacak birşey değil çok değişik sen iyice konuş bakalım ne diyecek

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank

Yok oyle değil her şeyde çok iyi yardımda eder evin her seyini dusunur ama işte böyle kız arkadas böyle ortama biraz alışık işte rahat yani mazaya filan gitse bilan her kezle samimi konusuyo ona sinirleniyorum binim yanimda kizlara saka yapması hiccc hoşuma gitmiyo ama onun için bu kizilcak bisey deği

Yok oyle değil her şeyde çok iyi yardımda eder evin her seyini dusunur ama işte böyle kız arkadas böyle ortama biraz alışık işte rahat yani mazaya filan gitse bilan her kezle samimi konusuyo ona sinirleniyorum binim yanimda kizlara saka yapması hiccc hoşuma gitmiyo ama onun için bu kizilcak bisey değil..
Bacım iyi dayanıyorsun insan bu kadar olmamalı kızlarla samimi konuşma falan ben asla kabul etmem ya ne demek yani onun da seni ve bebeği düşünmesi lazım riskli sonuçta az dayansın ne olacak inşallah öyle birşey yoktur sende üzülmezsin kuzum🤗

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Him evet eski sevgilisi ile konusmus evliligimizin ilk ayi boyunca ve ben yeni ogrendim bide hep eski kiz arkadaslarinin profillerine bakiyodu cok kavaga ede ede simdi birakti unu evli bir erkegin kiz kankasimi olur ben yanindayken sokakta karsilastilar konusuyolar bide kizda beni gormezden geldi ben kizdim numarasini filan sildirdim ertesi gun arkadaslarindan almis aramis kizi benim yanimda duzgun konusamadilar diye mahcup olmus mus

Him evet eski sevgilisi ile konusmus evliligimizin ilk ayi boyunca ve ben yeni ogrendim bide hep eski kiz arkadaslarinin profillerine bakiyodu cok kavaga ede ede simdi birakti unu evli bir erkegin kiz kankasimi olur ben yanindayken sokakta karsilastilar konusuyolar bide kizda beni gormezden geldi ben kizdim numarasini filan sildirdim ertesi gun arkadaslarindan almis aramis kizi benim yanimda duzgun konusamadilar diye mahcup olmus mus
Ne diyeceği mi bilemedim sen gene sakin karsilamissin ama tabii bunları yaşamayan bilemez

Sinem&masal

Kayıtlı Üye
rank
Biz 7 ay sevgili olduk ama hic yuz yüze görüşmedik bana yalanlar soylemis evlendikten sonra öğrendim sadce bir sevgilisi olduğunu filan söylemişti meğerse onlarca sevgilisi olmuş bunlarada çok üzüldüm çünkü bu benim hayatımda konuştugum sevgili oldugum ilk kişiydi..çok iyi birisi aslında hiç sesini bile yükseltmez beni uzmemeye çalışır ama biraz çapkın bu konuda kavgalar ettik biraz ama çok seviyorum işte
Cok sevsek de ileri de pisman olabilicegimiz seyleri yaşıyabiliyoruz canim o yuzden icinde dert edicegine guzel guzel al karsina sor istediğini o senin eşin icini rahatlat hic olmazsa

Fatma pp

Kayıtlı Üye
rank
Canım hoşuna onlar gitmez evet ama eve tırnak iziyle geliyo ne yaptığı belli değil onun için budamı acaba kızılacak birşey değil çok değişik sen iyice konuş bakalım ne diyecek
Hım konuştuk az önce kafama tanımanın hepsini açık açık sordum yanlışlarını beni uzdugu seyleri soyledim her şeyi detayına kadar anlatti bir bok yememis çok şükür 😅

Cok sevsek de ileri de pisman olabilicegimiz seyleri yaşıyabiliyoruz canim o yuzden icinde dert edicegine guzel guzel al karsina sor istediğini o senin eşin icini rahatlat hic olmazsa
Çok haklısnız ya teşekkür ederim çok çok hepinize konuştuk çözdük

Ne diyeceği mi bilemedim sen gene sakin karsilamissin ama tabii bunları yaşamayan bilemez
Ya çünkü onu küçük düşürmek istemiyorum ama çok fazla değişti iyi anlamda bugünde konuştuk çözdük işte

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Hım konuştuk az önce kafama tanımanın hepsini açık açık sordum yanlışlarını beni uzdugu seyleri soyledim her şeyi detayına kadar anlatti bir bok yememis çok şükür 😅

Ya çünkü onu küçük düşürmek istemiyorum ama çok fazla değişti iyi anlamda bugünde konuştuk çözdük işte
Sevindim rabbim yuvalarimizin bütünlüğünü bozmasın rabbim kocalarimiz olacak 🐂🐃 akıl fikir versin

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
T

Tırnak izi neymiş daha öncede hamile kalmışsın düşüklemi sonuçlandı daha bir yıllık evli olduğuna göre canım

Fatma pp

Kayıtlı Üye
rank

Filiz068283

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar size bir şey danışacam bir yıllık evliyim 3 aylik hamileyim eşim dün işte mesaiye kaldı ama gelirkende normalden gec geldi ustunu degistirirkende omuzunda 3 tirnak izi ve sirtinda derin bir tirnak izi vardi sordum demir cizdi dedi arkadas saka yapti dedi kasidim dedi ama elinin yetisecegi yer degil ve tirnaklari cok kisa birde namaz kilmak icin abdest almasini bekleeken dus aldi bu ilk degil ilk hamileliğimdede ilk iki ay ilişkiye girmediğimiz dönemde yine aynı böyle bir şey olmuştu bosunami kuruntu yapıyorum acaba canım çok sıkkın yaa
Canım boşver evham yapma hemen birsey yoktur bence hamilelik sendromu bu sadece hormonlarla alakalı sen öyle şeylere takılma sadece Bebegini ve kendini düşün onuda kendini de üzme

Tüm sayfalar yüklendi.