Sorum var Boy-kilo -baş çevresi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde med tarafından oluşturulan Boy-kilo -baş çevresi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,046 kez görüntülenmiş, 44 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Boy-kilo -baş çevresi
Konbuyu başlatan med
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan AYŞENUR🦋

廾 azalᏝ

Kayıtlı Üye
rank
A

Maşallah kuzum prensese bizim kayradan uzundue o şimdi 😂😂kayra 2 yaşında iken 85 di düşün ay 😂😂.
Gelişme aşamasında spor baya önemli bizim bi kız vardı yazlıkta bir sene voleybola gitti dedesi ninesi 1,60 1,70 falandı kız öyle bir boy attı ki 1,80e yakın şimdi.Benim erkek kuzen futbola gitti küçükken o mesela kasları yatay geliştirirmiş dayım 2 metreye yakın onun boyu 1,70 kaldı.Sırf genetik de değil zaten basketbol voleybol boyu uzatıyor

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Gelişme aşamasında spor baya önemli bizim bi kız vardı yazlıkta bir sene voleybola gitti dedesi ninesi 1,60 1,70 falandı kız öyle bir boy attı ki 1,80e yakın şimdi.Benim erkek kuzen futbola gitti küçükken o mesela kasları yatay geliştirirmiş dayım 2 metreye yakın onun boyu 1,70 kaldı.Sırf genetik de değil zaten basketbol voleybol boyu uzatıyor
Ay evet ya spor baya önemli etken kim ne derse desin o esneme haraketleri bile insana neler katıyor ay . Bizde kayrayı bir kaç sene sonra göndermeyi düşünüyoruz inşallah

廾 azalᏝ

Kayıtlı Üye
rank
Ay evet ya spor baya önemli etken kim ne derse desin o esneme haraketleri bile insana neler katıyor ay . Bizde kayrayı bir kaç sene sonra göndermeyi düşünüyoruz inşallah
Anne bebek gidilebilecek sporlar var mı acaba gem zayıflasak hem bebişler öğrense 🤭

廾 azalᏝ

Kayıtlı Üye
rank
Ay öyle bir yer varsa yazılmak lazım zayıflamak için değil ama vucut için önemli ya .
Ben çok sıkıldım artık ya tiroidim küçüldü diye mi, 2 senedir uykusuzum diye mi, depresyondan mı yoksa hamlıktan mı bilmiyorum elim kolum kalkmıyor yemeğe dikkat etsem de göbek gitmiyor illaki spor şart belediyenin ücretsiz pilatesi var eylülde kayıtlar açılınca yazılıcam inşAllah ama keşke Gökçeyle gidebileceğim bi yer olaydı da ona buna bakın diye minnet etmeseydim

AYŞENUR🦋

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ben çok sıkıldım artık ya tiroidim küçüldü diye mi, 2 senedir uykusuzum diye mi, depresyondan mı yoksa hamlıktan mı bilmiyorum elim kolum kalkmıyor yemeğe dikkat etsem de göbek gitmiyor illaki spor şart belediyenin ücretsiz pilatesi var eylülde kayıtlar açılınca yazılıcam inşAllah ama keşke Gökçeyle gidebileceğim bi yer olaydı da ona buna bakın diye minnet etmeseydim
Yaa tiroidin hızlı mı çalışıyor yavaş mı kuzum

AYŞENUR🦋

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ben önden eskisi gibiyim bel oyuntusu falan var baya ama göbek çok, yana dönünce hamile gibiyim çok sinir bozucu.Aslında hamilelikten önceki kilomdan daha düşüğüm tiroidden mi bilmiyorum
O zaman sezaryan göbeği kalmıştır ya o çok sıkıntı

Tüm sayfalar yüklendi.