Sorum var Boy-kilo -baş çevresi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde med tarafından oluşturulan Boy-kilo -baş çevresi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,046 kez görüntülenmiş, 44 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Boy-kilo -baş çevresi
Konbuyu başlatan med
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan AYŞENUR🦋

廾 azalᏝ

Kayıtlı Üye
rank
Olsun kız para paradır
Öyle de canımı çok daha sıkan şeyler var yarından sonra Gökçemin kontrolü var yarın kan vereceğiz 3 tüp gece yine aç bırakacağım anestezi alacak sonuç ne olacak vesaire başımızın gözümüzün sadakası olsun ne yapalım eğer Gökçemle şu iki günü sağ salim atlatabilirsek o zaman belki paraya acımaya halim olur 😬

Buğlemin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
O ayrem korseden sipariş ettim 27 haziranda hala kargoya vermediler yazıp duruyorum müşteri temsilcisine paketlendi verilecek deyip duruyor
Canım bende o siteden sipariş gecicektim güvenemedim WhatsApp hatlarından birkac şey sordum garip geldi verdiği cevaplar o yüzden vazgeçtim sen bak bakalım siparişin gelecekmi inşallah ödeme yapmamişsindir gerçi ben dolandırıcı olduklarını düşünmüyorum ama pekte etkili korse satmıyorlar gibime geldi

廾 azalᏝ

Kayıtlı Üye
rank
Canım bende o siteden sipariş gecicektim güvenemedim WhatsApp hatlarından birkac şey sordum garip geldi verdiği cevaplar o yüzden vazgeçtim sen bak bakalım siparişin gelecekmi inşallah ödeme yapmamişsindir gerçi ben dolandırıcı olduklarını düşünmüyorum ama pekte etkili korse satmıyorlar gibime geldi
Ya bir kaç kişiye sordum çevremizden alan oldu falan dedi hatta yanlış hatırlamıyorsam Ayşenur’da demişti alan biliyorum diye onun için aldım ben bi de sunumum vardı onun için acele ettim almaya çok heyecanlıydım hani az güvenim gelsin diye ama yetişmedi

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Öyle de canımı çok daha sıkan şeyler var yarından sonra Gökçemin kontrolü var yarın kan vereceğiz 3 tüp gece yine aç bırakacağım anestezi alacak sonuç ne olacak vesaire başımızın gözümüzün sadakası olsun ne yapalım eğer Gökçemle şu iki günü sağ salim atlatabilirsek o zaman belki paraya acımaya halim olur 😬
Ay inşallah sorunsuz geçer her şey kuzum 🤲🏻. Cuma günü ayra kafa usgsine girdi doktor burası belirgin genişlikte deyip durdu yarın sonucu göstereceğiz ama iyi çıksın diye dua ediyorum. Aslında doktor motor gelişimi ayına göre gayer iyi dedi . Normalde bu aylarda bu kadar aktif olmazlar ama anlama ve algılama yetisş çok çok iyi dedi . Şu belirgin genişlik ne onu öğrenirsem rahat edeceğim

廾 azalᏝ

Kayıtlı Üye
rank
Ay inşallah sorunsuz geçer her şey kuzum 🤲🏻. Cuma günü ayra kafa usgsine girdi doktor burası belirgin genişlikte deyip durdu yarın sonucu göstereceğiz ama iyi çıksın diye dua ediyorum. Aslında doktor motor gelişimi ayına göre gayer iyi dedi . Normalde bu aylarda bu kadar aktif olmazlar ama anlama ve algılama yetisş çok çok iyi dedi . Şu belirgin genişlik ne onu öğrenirsem rahat edeceğim
Ben de kafamda hiç oturtamadım aslında maşAllah çok güzel şeyler demiş ama belirgin genişlik de neymiş 🤔 Allah kimseyi evladıyla sınamasın gerçekten insanın içinde bir şeyler eksiliyor.Bazen diyorum ben zaten vesveseli bi insanım pireyi deve yaparım benim neyime çoluk çocuk yapmak 😔 6 ayda bire çıkardılar bizim kontrolü sanki tarih hemen geldi iki üç gündür ben de senin gibi ne diyecek doktor diye düşünmekten uyuyamıyorum

med

Kayıtlı Üye
rank
Doktor bir anormallik var dedi mi canım ? Kilosu maşallah iyi ama doğum kilosu da önemli tabi hatta şuan 6 ayından büyük olduğu için haraketlenme bile başlamıştır senin minikte kilo alımı yavaşlar o yüzden endişe etme ama burada bizim değil en önemlisi uzman doktorun ne söylediği canım birde bebeğin kız mı ? Erkek mi ? Bu bile fark ediyor ..
Canım yatın doktor kontrolümüz var dua edın
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Doktorun ne diyor peki canım bu duruma ç
Yarın kontrole gıdecem canm çok korkuyorum kötü bırsey dıyecek dıye

Doktorun ne diyor peki canım bu duruma ç

Buğlemin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Neden USG ye girdi canım

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Canım yatın doktor kontrolümüz var dua edın

Hayırlı haberlerle inşallah canım endişe etme

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ben de kafamda hiç oturtamadım aslında maşAllah çok güzel şeyler demiş ama belirgin genişlik de neymiş 🤔 Allah kimseyi evladıyla sınamasın gerçekten insanın içinde bir şeyler eksiliyor.Bazen diyorum ben zaten vesveseli bi insanım pireyi deve yaparım benim neyime çoluk çocuk yapmak 😔 6 ayda bire çıkardılar bizim kontrolü sanki tarih hemen geldi iki üç gündür ben de senin gibi ne diyecek doktor diye düşünmekten uyuyamıyorum
Sorma ya bende öyleyim yani hastalığın vs geçtim bende acaba çocuklarımı koruyabilir miyim , onlara biri bir şey yapsa anlar öıyım diye düşünmekten kafayı yiyorum helece ayra doğduğundan beri 🤦🏻‍♀️. Rabbim hayırlı sonuçlar almamızı nasip etsin inşallah 🙏🏻

Neden USG ye girdi canım
Ben aşırı uykuya melli dediğim için doktor bakmak istedi.

廾 azalᏝ

Kayıtlı Üye
rank
Sorma ya bende öyleyim yani hastalığın vs geçtim bende acaba çocuklarımı koruyabilir miyim , onlara biri bir şey yapsa anlar öıyım diye düşünmekten kafayı yiyorum helece ayra doğduğundan beri 🤦🏻‍♀️. Rabbim hayırlı sonuçlar almamızı nasip etsin inşallah 🙏🏻

Ben aşırı uykuya melli dediğim için doktor bakmak istedi.
Amin inşAllah çocuk çok zor azıcık gamsız olmak lazım bizim hep kendimizden gidiyor

Tüm sayfalar yüklendi.