Sorum var Boy-kilo -baş çevresi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde med tarafından oluşturulan Boy-kilo -baş çevresi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 656 kez görüntülenmiş, 44 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Boy-kilo -baş çevresi
Konbuyu başlatan med
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Telefon numarası var mı sendw onların bende var istersen vereyim ?
Siteden aldım görüştüm önce 5-7 gün içinde veriyoruz dediler 8. Günü yazdım paketlendi kargoya verilecek dediler hala yok, şikayet vara kadar yazdım.Sitelerine yorum yazınca da siliyorlar.Bir de dikkatimi çekti her hafta haftaya zam gelecek diyorlar ama hiç zam gelmiyor

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Siteden aldım görüştüm önce 5-7 gün içinde veriyoruz dediler 8. Günü yazdım paketlendi kargoya verilecek dediler hala yok, şikayet vara kadar yazdım.Sitelerine yorum yazınca da siliyorlar.Bir de dikkatimi çekti her hafta haftaya zam gelecek diyorlar ama hiç zam gelmiyor
Aslında ankaradan geliyor kargolar eskişehirdeysen uzak da değil neden bu kadar uzun sürdü

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Aslında ankaradan geliyor kargolar eskişehirdeysen uzak da değil neden bu kadar uzun sürdü
40 kere hikayeden video paylaşıyorlar günde 20 tane post atıyorlar siparişler hazırlanıyor deyip kargo resimleri paylaşıyorlar ama bi kargoya veremiyorlar.Şikayet var hala verilmedi diye şikayetle dolu keşke önceden oraya baksaydım zam gelecek deyince bi de sayaç vardı salak gibi acele ettim

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
40 kere hikayeden video paylaşıyorlar günde 20 tane post atıyorlar siparişler hazırlanıyor deyip kargo resimleri paylaşıyorlar ama bi kargoya veremiyorlar.Şikayet var hala verilmedi diye şikayetle dolu keşke önceden oraya baksaydım zam gelecek deyince bi de sayaç vardı salak gibi acele ettim
Allah allah aslında sorunsuz bir site ama anlamadım bende 🤦🏻‍♀️iştw yinede çok güvenmemek lazımmış demek ki

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar