Sorum var Böyle bişey olabilir mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde bebeğimlegüzel tarafından oluşturulan Böyle bişey olabilir mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 748 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Böyle bişey olabilir mi
Konbuyu başlatan bebeğimlegüzel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şəfəq

Aynurka

Kayıtlı Üye
rank
Şimdi saçma gelebilir ama doğum yaklaşıyor ve korkum artıyor benim nefes sıkıntım var biraz yani panik esnasında nefesim daralıyor sanki nefes alamıyorum İnternetten nefes egzersizleri bakıyorum onları yaparken aklıma doğum gelince bile nefesim daralıyor 😄diyorum şimdi böyleyse napcam doğumda ve aklıma ya doğum esnasında nefesim kesilirse ölürsem gibi şeyler geliyor 😔olabilir mi öyle bişey
Kız hiçbirsey yok doğumda ciddiyim bak o doğuma girdim 20 dakika da doğurdum diktiler çıktım hiç hissetmiyorsun dikerkende sen çocuk buyutmekten kork bir yaşına geldi ama bir sene gecesiye kadar ben neler çektim bir ben bir Allah biliyor emin ol en kolay kısmı doğum kızım sekizinci dişini çıkarıyor hepsinin nazi ayrı ayrı

bebeğimlegüzel

Kayıtlı Üye
rank
Benim suyum geldi ama açılma sancı yoktu.Benim de baş aşağıydı ama bir iki denediler bebek kanala inmedi acil sezeryana aldılar
Yaa üzüldüm kötü olmuş nasip demek ki benimde kendimi şartlandırmamam lazım belli olmaz bu işler
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kız hiçbirsey yok doğumda ciddiyim bak o doğuma girdim 20 dakika da doğurdum diktiler çıktım hiç hissetmiyorsun dikerkende sen çocuk buyutmekten kork bir yaşına geldi ama bir sene gecesiye kadar ben neler çektim bir ben bir Allah biliyor emin ol en kolay kısmı doğum kızım sekizinci dişini çıkarıyor hepsinin nazi ayrı ayrı
Kolay mııı inan ilk senden duyuyorum 😄😁

Son düzenleme:

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Yaa üzüldüm kötü olmuş nasip demek ki benimde kendimi şartlandırmamam lazım belli olmaz bu işler

Kolay mııı inan ilk senden duyuyorum 😄😁
Hiç belli olmuyor doktorum dedi 38 de istersen sezeryanla alalım nstde hiç sancı çıkmıyor bebek kanalda değil, ille dedim beklicem.40. haftada suyun azalmaya başlıyor dedi bende doktora tamam artık alalım riske atmayalım o zaman dedim, ertesi sabaha randevu verdi dosyayı hazırladık eve döndüm gece suyum geldi.Sevindim ben de normal olacak diye ama 40+2 de sezeryan oldum.Boşa uğraşmışım her şey olacağına varıyormuş.Bir ara hatta inmişti 36 haftalıkken falan sağlık ocağında bağladılar alete doğumun yakın dikkat et dediler ama geri çıkmış

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Neden peki pozisyonu mu tersti yoksa başka bir sıkıntı mı oldu benim şuan tam doğum pozisyonunda baş aşağı normal olur diye düşünüyorum başka sıkıntılarda yaşanabilir mi

Ay çok saçma bişey sorucam 🤦 doğumhanede birçok doğum yapan kişi var bebeklerin karışma ihtimali falan olmasın ay niye bu kadar saçma şeyler geliyor aklıma bilmiyorum 🤷🤦
Ay aşkım kıyamam hormonlardan o bn eşimin dayısının doğumuna gittim birde 6 aylık hamileyim adam yok gbi ne alaka bni gtrdlr kız dio ozleemm Amman kapıdan ayrılma çocuklar çıkınca ayrılma ya çalarlar ya değişimler eşim heycanli onun kafa gider sahip çık sana güveniyorum demistii 😂😂😂 genel halimiz zaten saçmaaa 😂 aşkım senin bir sürü evragn oluyor üzerinde bilgi bebek doğunca saatini ve kilosunu oraya ekliyorlar silip giydryrlr seninle ya da sendrn az önce ve ya sonra yanına getrylar bn üçünce de ayrı odalarda oldum ailen dışarda bekliyor mesela Ayşe canan diyelim yakınları diyor bebegi veriyorla hemşirelerlw beraber ailen bebkle odanıza gidiyor belki seninle ya da senden az farkla cnm sıkıntı olmz korkmaa😂

bebeğimlegüzel

Kayıtlı Üye
rank
Ay aşkım kıyamam hormonlardan o bn eşimin dayısının doğumuna gittim birde 6 aylık hamileyim adam yok gbi ne alaka bni gtrdlr kız dio ozleemm Amman kapıdan ayrılma çocuklar çıkınca ayrılma ya çalarlar ya değişimler eşim heycanli onun kafa gider sahip çık sana güveniyorum demistii 😂😂😂 genel halimiz zaten saçmaaa 😂 aşkım senin bir sürü evragn oluyor üzerinde bilgi bebek doğunca saatini ve kilosunu oraya ekliyorlar silip giydryrlr seninle ya da sendrn az önce ve ya sonra yanına getrylar bn üçünce de ayrı odalarda oldum ailen dışarda bekliyor mesela Ayşe canan diyelim yakınları diyor bebegi veriyorla hemşirelerlw beraber ailen bebkle odanıza gidiyor belki seninle ya da senden az farkla cnm sıkıntı olmz korkmaa😂
Ahhaha türk milleti olarak bir garibiz demek 😂 rahatladım o zaman güzelmiş 😁

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar