Sorum var Böyle bişey olabilir mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde bebeğimlegüzel tarafından oluşturulan Böyle bişey olabilir mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 746 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Böyle bişey olabilir mi
Konbuyu başlatan bebeğimlegüzel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şəfəq

HamilebirBagyhan

Kayıtlı Üye
rank
Şimdi saçma gelebilir ama doğum yaklaşıyor ve korkum artıyor benim nefes sıkıntım var biraz yani panik esnasında nefesim daralıyor sanki nefes alamıyorum İnternetten nefes egzersizleri bakıyorum onları yaparken aklıma doğum gelince bile nefesim daralıyor 😄diyorum şimdi böyleyse napcam doğumda ve aklıma ya doğum esnasında nefesim kesilirse ölürsem gibi şeyler geliyor 😔olabilir mi öyle bişey
Inan bana herkes ben ne yapacağım diyerek den doguma gidiyor catir catir dogurup cikiyoruz😂 sen sakin kalk ki bebeginde saglikli birsekilde gelsin. Inan bana hic birsey düşündüğün gibi gitmiyor zaten ani yasaniyor hersey hic gecmicekmis gibi geliyor ama bi okadarda cabuk geciyor ki inanamicaksin. Cok mucize birsey gercekten her kadinin yaşaması gereken bir mucize. Eger dogum bukadar zor olsaydi, insanlar 2.3.4.. yapmazlardi degilmi? 🥰 Sadece bebeğinle kavuşacağıniz ani düşün, Allah bir avazda kurtarsin canim❤️

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Woww 😂o zaman ben doğum için çokta sabırsız davranmıyım o kadar zor ise😨😂
Bana derlerdi de inanmazdım hatta sinir olurdum koca göbeğimle derdim nefes alamıyorum merdiven zor inip çıkıyorum bebeğin baskısından hemoroid oldum aylarca acı çektim bundan kötü ne olabilir 😅 Ama artık çok şükür fiziiksel acılarım yerini psikolojik acılara bıraktı 😂 aman ona bişey olmasın aman bi kaza olmasın sürekli yürek yangını 🥹 Ama bir şey daha var ki bi gülüyor var ya sanki fırtınalı havada güneş açıyor, bi sarılıyor sanki bahar gelip çiçekler açıyor bazen dönüp gözlerimin tam içine bakıyor sanki böyle içimden sevinç çığlıkları atmak geliyor 🥰 doğumun acısı bir hafta sürüyor hadi de 10 gün sonrası hep mücadele 😅

Aynurka

Kayıtlı Üye
rank
Yaa üzüldüm kötü olmuş nasip demek ki benimde kendimi şartlandırmamam lazım belli olmaz bu işler
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kolay mııı inan ilk senden duyuyorum 😄😁
Bak ciddiyim çok kolay ishaldim suyum yetersiz kalmış hemen yatırdılar gece 4.40 ta doğum başladı 5.00 da herşey bitti

Asaf_yusuf

Kayıtlı Üye
rank
Şimdi saçma gelebilir ama doğum yaklaşıyor ve korkum artıyor benim nefes sıkıntım var biraz yani panik esnasında nefesim daralıyor sanki nefes alamıyorum İnternetten nefes egzersizleri bakıyorum onları yaparken aklıma doğum gelince bile nefesim daralıyor 😄diyorum şimdi böyleyse napcam doğumda ve aklıma ya doğum esnasında nefesim kesilirse ölürsem gibi şeyler geliyor 😔olabilir mi öyle bişey
Rabbim bir avazda kurtarsın canım.bu korkunu doktorunla paylas bilgisi olsun.dogum anında bir sıkıntı olursa ona göre daha çabuk müdahale eder.insalllah bir sıkıntı olmaz.sorunun psikolojik yani kendi kendini sakinleştirebilirsin.☺️

Şəfəq

Kayıtlı Üye
rank
Canım korkuların normal bişey olmaz sıkma canını bende nasıl doğuracam demkşdim korkmuşdum benimde nefes alamıyordum ölurum falan derdim inan doğurmak çokda zor deil zor olan çocuk çıkıncaya kadardı dokturunu dinlersen doğru ıkınmayı yaparsın biavazda doğurursun korkma

Tüm sayfalar yüklendi.