Sorum var Boyle koca olmaz olsun aldor diyor bana

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ebruakpinar0354 tarafından oluşturulan Boyle koca olmaz olsun aldor diyor bana başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,223 kez görüntülenmiş, 78 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Boyle koca olmaz olsun aldor diyor bana
Konbuyu başlatan ebruakpinar0354
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ebruakpinar0354

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Erkek miletti istedigini alana kadar cici may sonra herşey bitiyor ama asla bir erkege taviz vermem ailesiyle iyi olacan evlenmede aileleriyle bağları olmaz evlenince asla kesiliyorlar
Aynen öyle hep yedek planım vardır benim de bırakırsa diye dizginlerimi eline vermem ona göre hareket ederim yoksa hangimizin kocası mükemmel biz ne kadar mükemmeliz

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank

Burcuburcu

Kayıtlı Üye
rank
Çok geçmiş olsun kuzucum bence canını sıkmamaya çalış şu süreçte sana iyi gelmeyen insanlardan uzak dur hamilelik zaten stresli geçiyor bence atismayin da eşinle arama sorma onu umursama ilgilenme ailenin yanindasin galiba tavırları çok gereksiz olmuş bence ailesi ile de muhattap olma yoluna bak su akar yolunu bulur kimse kimseye muhtaç değil sana ben o çocuğa bakmam diyen bakmicaksa zaten bakmaz bence önüne bak dediğim gibi yani konuşma muhattap olma telefondan da ismiyle kaydet bence biraz daha mesafeli ol eşin de olsa kimse kimsenin kölesi değil zaten zor sartlarda yaşıyoruz hepimiz eziyet çekmek için gelmedik ki dünyaya bakmazsa bakmasın çocuğa da ailen yok mu var illa ki işe girer çalışırsın kimseye de muhtac olmazsın merak etme Allah yardımcın olsun

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Çok geçmiş olsun kuzucum bence canını sıkmamaya çalış şu süreçte sana iyi gelmeyen insanlardan uzak dur hamilelik zaten stresli geçiyor bence atismayin da eşinle arama sorma onu umursama ilgilenme ailenin yanindasin galiba tavırları çok gereksiz olmuş bence ailesi ile de muhattap olma yoluna bak su akar yolunu bulur kimse kimseye muhtaç değil sana ben o çocuğa bakmam diyen bakmicaksa zaten bakmaz bence önüne bak dediğim gibi yani konuşma muhattap olma telefondan da ismiyle kaydet bence biraz daha mesafeli ol eşin de olsa kimse kimsenin kölesi değil zaten zor sartlarda yaşıyoruz hepimiz eziyet çekmek için gelmedik ki dünyaya bakmazsa bakmasın çocuğa da ailen yok mu var illa ki işe girer çalışırsın kimseye de muhtac olmazsın merak etme Allah yardımcın olsun
Amin insallah ablam iyiki varsin

Tüm sayfalar yüklendi.