Sorum var Boyle koca olmaz olsun aldor diyor bana

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ebruakpinar0354 tarafından oluşturulan Boyle koca olmaz olsun aldor diyor bana başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,226 kez görüntülenmiş, 78 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Boyle koca olmaz olsun aldor diyor bana
Konbuyu başlatan ebruakpinar0354
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ebruakpinar0354

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Günahı adamın boynuna, Allah ıslah etsin 🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ay en çok da ona sinir oluyorum evcilik mi oynuyor yani 9 ay olmuş kadın zaten bi düşük yapmış şimdi 13 haftalık hamile ne diye o zaman hamile bıraktın bekleyelim de korun ya da hiç evlenme 🤦🏻‍♀️

Yok o kahve dökülen başkasıydı o doğurmuştu zaten
Sevinsem mi üzülsem mi bilemedim Allah hepsinin yardımcısı olsun bunların da anaları bacıları var onlara aynısı olsa ne yaparlardı hiç bilmiyorum elin kızlarının hayatlarını mahvediyorlar

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Sevinsem mi üzülsem mi bilemedim Allah hepsinin yardımcısı olsun bunların da anaları bacıları var onlara aynısı olsa ne yaparlardı hiç bilmiyorum elin kızlarının hayatlarını mahvediyorlar
Allah ıslah etsin bizim millet böyle miydi biz mi bilmiyorduk bozuldu mu bilmiyorum.Elin yabancıları bizden iyi yaşıyor sözde müslümanız

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Bu şekilde evli kalsanız ne kadar mutlu olursunuz yada çocuklarınıza ne verebilirsiniz bilmiyorum ama hakkınızda hayırlısı olsun inşallah
Amin insallah bugün hiç değilse bana hadi iyi geceler sana diyip mesaj atıp uyudu belki bir umut aramız düzelir ama bi sürecine ayrı kalsak onunla daha iyi hiç değilse beni bütün gün evinde görüp tartışmayiz

Allah ıslah etsin bizim millet böyle miydi biz mi bilmiyorduk bozuldu mu bilmiyorum.Elin yabancıları bizden iyi yaşıyor sözde müslümanız
Eskiden hoc öyle şeyler yoktu benim babanem halada dedemi sever ona dua eder dedem öldü icinde ağlardı sürekli ve ladin kaç yaşında hala da dedemi seviyor

Eskiden hoc öyle şeyler yoktu benim babanem halada dedemi sever ona dua eder dedem öldü icinde ağlardı sürekli ve ladin kaç yaşında hala da dedemi seviyor

Beyza🌸🌸

Kayıtlı Üye
rank
Amin insallah bugün hiç değilse bana hadi iyi geceler sana diyip mesaj atıp uyudu belki bir umut aramız düzelir ama bi sürecine ayrı kalsak onunla daha iyi hiç değilse beni bütün gün evinde görüp tartışmayiz
Bencede canım ayrı kalırsan durumun ciddiyetini anlar senden ayrı kalmanın ne demek olduğunu anlar seviyorsa adım atar sevmiyorsa zaten belli eder

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
O benim hayatımı mahvet etmediği ben üvey baba evinde kalıyorum kabahat bende okul okurken senin neyine kaçıp gitmek demi 17 yaşımdayken yaptim hata işte beni nelere sürükledi

Hazall

Kayıtlı Üye
rank

O benim hayatımı mahvet etmediği ben üvey baba evinde kalıyorum kabahat bende okul okurken senin neyine kaçıp gitmek demi 17 yaşımdayken yaptim hata işte beni nelere sürükledi
Benim eşim de kaçalım dedi durdu ben hep dedim ki seven bekler biz 5 sene sonra evlendik ben üniversiteyi bitirdim.Gelinlikle davulla zurnayla çıkmak varken neden bu aceleniz.Kendinize yapıyorsunuz ailenize yapıyorsunuz.Bir değeriniz kalmıyor öteki taraf da ohh diyor masraflardan kurtulduk bi de aileniz küserse çöpsüz üzüm eziyet edip duruyorlar.Keşke bu kadar acele etmeseniz sırf senin için demiyorum da kanayan yaramdır çok üzülüyorum gencecik kaçıp sonra eziyet görenlere

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Benim eşim de kaçalım dedi durdu ben hep dedim ki seven bekler biz 5 sene sonra evlendik ben üniversiteyi bitirdim.Gelinlikle davulla zurnayla çıkmak varken neden bu aceleniz.Kendinize yapıyorsunuz ailenize yapıyorsunuz.Bir değeriniz kalmıyor öteki taraf da ohh diyor masraflardan kurtulduk bi de aileniz küserse çöpsüz üzüm eziyet edip duruyorlar.Keşke bu kadar acele etmeseniz sırf senin için demiyorum da kanayan yaramdır çok üzülüyorum gencecik kaçıp sonra eziyet görenlere
Kendim etdim kendim buldu benim bu eşimde 2.evlilim görücü usulü oldu

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Kendim etdim kendim buldu benim bu eşimde 2.evlilim görücü usulü oldu
Canım öyle söylem içini acmiyoruz nasıl cikicak diye ama Allah büyük hamilesin kimsenin ahi kimsede kalmaz allahim kimsenin yuvasına huzursuzluk vermesin

Tüm sayfalar yüklendi.