Sorum var Boyle koca olmaz olsun aldor diyor bana

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ebruakpinar0354 tarafından oluşturulan Boyle koca olmaz olsun aldor diyor bana başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,225 kez görüntülenmiş, 78 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Boyle koca olmaz olsun aldor diyor bana
Konbuyu başlatan ebruakpinar0354
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ebruakpinar0354

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Ya işte normalde beklersin ki alsınlar oğullarını karşılarına gelin barışın çok yazık bebeğiniz var aldır ne demek falan desinler millet de iyice bir tuhaf oldu
Bazı insanları anlamak çok zor gerçekten madem istemiyordun başta evlenmeseydin ne değişti olan hep kadınlara oluyor ya erkekler sevmeyi bilmiyorlar

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Ayran gönüllü olan çok ya evlerden ırak 2 kadın kuyruk salladı mı sanıyorlar kendilerini playboy
Ya bunlarin aklı yokmu ya anne babanın sözüyle hareket ediyorlar böyle olacaksa bir eş zaten bosanirm evliligi sürdürmenin anlamı yok değişmez pislikler

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Ya bunlarin aklı yokmu ya anne babanın sözüyle hareket ediyorlar böyle olacaksa bir eş zaten bosanirm evliligi sürdürmenin anlamı yok değişmez pislikler
Kendi çocuğunu düşünmeyenden eş mi olur zaten adam bi de aldırmazsan bakmam diyormuş.Bu anasının babasının sözünü değil de sanki senin dediğin gibi başka kadının sözünü dinliyor gibi geliyor bana da

Hülya12

Yönetici
Mod
rank
Kendi çocuğunu düşünmeyenden eş mi olur zaten adam bi de aldırmazsan bakmam diyormuş.Bu anasının babasının sözünü değil de sanki senin dediğin gibi başka kadının sözünü dinliyor gibi geliyor bana da
Kesinlikle kuzum hayatında birisi var insan tarstisir küser barışir her ailede olan şeyler ama yavrusuna nasıl kıyar ya 🥺

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Kesinlikle kuzum hayatında birisi var insan tarstisir küser barışir her ailede olan şeyler ama yavrusuna nasıl kıyar ya 🥺
Yaparken iyi kadın hamileyken yaptığı işte saçma salak işler Allah kadınlara nasıl sabır vermiş
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ay üstüme kahve döktü diyen bu arkadaş mıydı kızlar

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Günahı adamın boynuna, Allah ıslah etsin 🤲

Yaparken iyi kadın hamileyken yaptığı işte saçma salak işler Allah kadınlara nasıl sabır vermiş

Ay en çok da ona sinir oluyorum evcilik mi oynuyor yani 9 ay olmuş kadın zaten bi düşük yapmış şimdi 13 haftalık hamile ne diye o zaman hamile bıraktın bekleyelim de korun ya da hiç evlenme 🤦🏻‍♀️

Yok o kahve dökülen başkasıydı o doğurmuştu zaten

Hülya12

Yönetici
Mod
rank
Günahı adamın boynuna, Allah ıslah etsin 🤲

Ay en çok da ona sinir oluyorum evcilik mi oynuyor yani 9 ay olmuş kadın zaten bi düşük yapmış şimdi 13 haftalık hamile ne diye o zaman hamile bıraktın bekleyelim de korun ya da hiç evlenme 🤦🏻‍♀️

Yok o kahve dökülen başkasıydı o doğurmuştu zaten
Amin. İnşallah

Tüm sayfalar yüklendi.